Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 12:36, Dead-pl napisał:

No to mamy patch 1.30 i dodatek do TQ ^^

A patch 1.30 będzie tylko do dodatku czy do podstawki też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 12:36, Dead-pl napisał:

No to mamy patch 1.30 i dodatek do TQ ^^


Hmm ... "mamy" w sensie, że juz jest do ściągnięcia? Przewalam codziennie całego neta pod katem tq i owszem piszą, ... że ma być na chwilę przed premierą dodatku. Są też plotki, że będzie zaimplementowany w dodatku i spatchuje grę do wersji 1.30.
Ale nic konkretniejszego nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 08:25, Abi Dalzim napisał:

> No to mamy patch 1.30 i dodatek do TQ ^^
A patch 1.30 będzie tylko do dodatku czy do podstawki też?


Aktualnie jest wraz dodatkiem,bardzo prawdopodobne że będzie również do podstawki.
Co do posta "GeoT" , to narazie chyba jest jeszcze nie do ściągnięcia... podałem jedynie info z nforce.nl

Postaram się napisac do zmieniono w 1.30 gdy znajde jakieś info konkretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 11:45, Mindflyer napisał:

Kurczę, patrze na info o dodatku i nie przekonało mnie to o zakupie...

Ja może kiedyś kupię, ale do piero po znaczącej obniżce ceny (i żeby razem z podstawką było ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na dodatek czekam już od dawna.... napewno sobie kupie go :)
PS Ponoc dodtatek ma mieć taką długośc jak 3/4 podstawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:13, piero92 napisał:

PS Ponoc dodtatek ma mieć taką długośc jak 3/4 podstawki...

Chyba trochę przesady w tym jest :) To raczej niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 12:14, Abi Dalzim napisał:

Ja może kiedyś kupię, ale do piero po znaczącej obniżce ceny (i żeby razem z podstawką było
;) ).


Pakiety już niby na sklepie są do zamówienia ... tyle, że nie wiem czy o taką cenę Ci chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 14:23, GeoT napisał:

Pakiety już niby na sklepie są do zamówienia ... tyle, że nie wiem czy o taką cenę Ci chodzi ;)

Nie, chodzi mi o jeszcze niższą :) Ale pewnie długo nie będę musiał czekać, bo gra schodzi dość słabo (nie znalazła wielu zagorzałych fanów, którzy rozgłaszaliby jej świetność i powodowali zwiększoną sprzedaż ;) ). Poczekam aż jeszcze stanieje.

P.S. Jak myślicie, czy będzie można używać wszystkich trzech transów naraz (w szkole Snu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanko, gram juz od wydania w Titan Quest i nie moge się doczekac dodatku. Zastanawiam się, czy żebym mógl w niego grac to musze miec ukonczone wszystkie poziomy trudnosci czy tylko np. zwykly albo epicki. Co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zależy to od tego.... Moim zdaniem mozna normalnie grać sobie (jak ma się tylko podstawkę).... Przecież dodatek opowiada całkiem inną historie niż w podstawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:21, JBin napisał:

Słuchajcie mam pytanko, gram juz od wydania w Titan Quest i nie moge się doczekac dodatku.
Zastanawiam się, czy żebym mógl w niego grac to musze miec ukonczone wszystkie poziomy trudnosci
czy tylko np. zwykly albo epicki. Co???


Hades, czyli IV akt, jest dostępny po pokonaniu tayfuna :] czyli trzeba miec ukończoną gre na normalu. Oczywiście nowa klasa jest dostępna odrazu :-) I muszę przyznać że jest to czysto wojenna klasa...anihiluje wrogów w tempie błyskawicy a w połączeniu z rouge(złoczyńca??) zamienia się w boga krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 14:34, Abi Dalzim napisał:

> Pakiety już niby na sklepie są do zamówienia ... tyle, że nie wiem czy o taką cenę Ci
chodzi ;)
Nie, chodzi mi o jeszcze niższą :) Ale pewnie długo nie będę musiał czekać, bo gra schodzi
dość słabo (nie znalazła wielu zagorzałych fanów, którzy rozgłaszaliby jej świetność i powodowali
zwiększoną sprzedaż ;) ). Poczekam aż jeszcze stanieje.

P.S. Jak myślicie, czy będzie można używać wszystkich trzech transów naraz (w szkole Snu)?

Można mieć tylko jeden z trzech trance naraz aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem grę na łatwy i połowe na średnim grałem atak/obrona miałem prawie cał set Memmona i mi się znudziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:29, barteg napisał:

Ja przeszedłem grę na łatwy i połowe na średnim grałem atak/obrona miałem prawie cał set Memmona
i mi się znudziło :)


Prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero na legandary :D , różowe przedmioty....wszyscy extra bosowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:28, Dead-pl napisał:

Można mieć tylko jeden z trzech trance naraz aktywny.

Czy to jest potwierdzone? Skąd masz pewność (choć tak już na zdrowy rozsądek widać, że można używać pewnie tylko jednego, bo z trzema naraz to już by była za bardzo wypasiona postać ;) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 06:27, Abi Dalzim napisał:

> Można mieć tylko jeden z trzech trance naraz aktywny.
Czy to jest potwierdzone? Skąd masz pewność (choć tak już na zdrowy rozsądek widać, że można
używać pewnie tylko jednego, bo z trzema naraz to już by była za bardzo wypasiona postać ;)
)?


Potwierdze :) "(Note: Only one trance can be active
at a time.)"- skopiowane z manuala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować