Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Wiesz, ze Twoja zbrojownia jest lekko dziurawa? Z lekka reka znam 2 przedmioty ktore nie zapisales. W tym 1 uzywam (nagolenniki z 600 obrony), w wlasciwie uzywalem, bo przeszedlem na legendzie:P Zostaly mi: 1 maly artefakt, 2 srednie i z 4 boskie w tym do 3 mam koperty, tylko sklanikow brak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a z legendarnych jaki hełm polecacie wazne dla mnie oprócz obrony jest zwiększona szybkość czarowania bo na kapturze maga troche mało obrony jest
Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.
Dziękuje za pomoc, już mogę robić screeny, wszystko jest ok.

ODPOWIEDŹ dla swsgall.
Miałem podobny problem, a rozwiązanie jest proste, wyrzuć itemy do questa i na nowo je znajdź, następnie idź z dwoma itemami do czarodzieja i questa masz zaliczonego, już nie będzie mówił, że brakuje jednego.

Mam jeszcze jeden problem, szanowni gracze gra ktoś w moda Lilith ? Mam dwa itemy " a part of the mortuary table i statuette of the highlands fisherman", gdzie z nimi iść , to sa początkowe zadania, nie mogę dostać sie do miasta przez bramę i gdzie znależć klucz do jaskini która jest przed cmentarzem.
Za wszelką pomoc z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam wszystkich , Adminów forum i graczy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 23:54, SławekT napisał:

/.../


Jakby Ci to powiedzieć, żeby nie urazić :P ... To są itemy tylko z Titan Questa bez itemów z Immortal Throne więc gwarantuję Ci, że w dostępnych listach itemów nie brakuje żadnej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem tutaj (str 209) padł mi save i musiałem wczoraj zacząć grać od nowa. Póki co mam 12 lvl i doszedłem do Delf- jakby komuś się chciało zagrać ze mną to ja bardzo bardzo bardzo chętnie :) GG-597398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:19, Kejter93 napisał:

Zacząłem Druidem i przyznam bardzo ciekawa klasa. :)
Szczególnie wilki są spoko.

wilki są spoko, WILKI SA ZARĄBISTE :)
wilki, plaga, serce dębu i jeszcze 2 skile i nie potrzebna 2 klasa :D
ale jezeli lubisz machać mieczem to weś z burzą połacz a jak czarownik to węs za drugą klasę ducha :)
no chyba że zrobisz natura+łowiectwo(czy jakoś tak). Tak wogóle próbował ktoś ostatniego połaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam kto gra w titan quest immortal throne i w pierwszym miescie jest brama "korytarz najwyzszego władcy " i przeszlem cała gra z dodatkiem i mi sie nie nie otwozyly :( z gory dzieki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chcialbyś zagrać przez neta z innym druidem? :) Zbliżam się do końca Grecji, napisałbym w GG ale nie masz w podpisie- moje to 597398.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka !! Jezeli ktos chce ze mna zagrac przez neta to dajcie znac na gg 8522138 piszcie nawet jak bede niedostepny :-) Pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że to świetny pomysł- ja np. nigdy nie grałem w 6, a na pewno byłoby to bardzo ciekawe szczególnie wśród znajomych z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:01, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmmm.. może by założyć jakiś klan Titan Quest? Z tego co widzę to po starcie stronki nagle
się zrobiło dość dużó postów proponujących grę przez sieć.

chętnie bym zagrał ale raczej jakaś zamknięte rozgrywiki bo cheterów jest masa (mam 2 ciekawe postacie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować