Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 19:44, rzeznik14 napisał:

a jeszcze jedno w Titan Quest Immortal Throne jest podobno jakieś tajemne przejście czy wie
ktoś z was jak sie tam dostać


Jeśli wypadnie ci z Hadesa żówik (najwyższy władca) to idziesz na plażę niedaleko Rodos i w gęstwinie stoi taka brama- jeśli masz tego żółwia to możesz przez nią przejśc i odkryć ukryte bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Pytanko do czego służy starożytny księżycowy klucz ???
Bo mam i nie pamiętam a zadania wszystkie zrobione ... :(
2) Po co są pamiętniki??

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 03:30, R3LiK napisał:

1) Pytanko do czego służy starożytny księżycowy klucz ???
Bo mam i nie pamiętam a zadania wszystkie zrobione ... :(


Księżycowy klucz jest używany w jednym z podziemi, przy zadaniu o starożytnych skarbach w ruinach na bagnach.

Dnia 16.10.2007 o 03:30, R3LiK napisał:

2) Po co są pamiętniki??


Tak dla śmiechu. No chyba, że ci chodzi o ten z pod klawisza "Q" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 07:21, Piterus_Von_Drackus napisał:

> 1) Pytanko do czego służy starożytny księżycowy klucz ???
> Bo mam i nie pamiętam a zadania wszystkie zrobione ... :(

Księżycowy klucz jest używany w jednym z podziemi, przy zadaniu o starożytnych skarbach w ruinach
na bagnach.

> 2) Po co są pamiętniki??

Tak dla śmiechu. No chyba, że ci chodzi o ten z pod klawisza "Q" :D


Spoko czyli mogę go "get out" :)
A co do tych pamiętników mam ich 3 i myślałem ze coś z nimi sie robi - składa czy coś szkoda że nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 23:36, Stachu1313 napisał:

a te screeny to dawac na jaki adres?? Taki jaki jest napisany w buildach?


Nie wiem kiedy Team Menager tam zaglądał ostatni raz na tą skrzynkę, ale pewniej będzie jak wyślesz do któregoś z redaktorów. Adresy dostępne po kliknięciu na nick redaktora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 08:54, Piterus_Von_Drackus napisał:

> a te screeny to dawac na jaki adres?? Taki jaki jest napisany w buildach?

Nie wiem kiedy Team Menager tam zaglądał ostatni raz na tą skrzynkę, ale pewniej będzie jak
wyślesz do któregoś z redaktorów. Adresy dostępne po kliknięciu na nick redaktora :D

wysłałem do Ciebie Piterus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze zrobil sie maly offtop:)
mam prosbe. jak ktos ma jakies itemy setowe (od normalnych po legendarne) na wymiane to prosze o odezwe. nie wymieniam konkretnych bo zbyt wielu mi brakuje do kompletow... chodzi mi o sety dla wojownikow nie magow. przede wszystkim chodzi mi o Wlocznie Aleksandra... brakuje mi tylko jej do seta a nigdy mi nie wypadla jeszcze... dodatkowo chodzi mi tez o set zdobywcy, krystaliczny... sam skompletowalem narazie tylko set tartaru a reszty jakos skompletowac nie moge. dlatego prosze o pomoc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 07:04, Stachu1313 napisał:

nom. Chyba się panom moderatorom nie chciało screenów robić ;) jakby im sie chcialo to juz
wiekszosc oprocz buildow byloby zrobione ;)


Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jeszcze jesteś bardzo młody i masz bardzo dużo czasu. :D Fajnie ci :D Co nie którzy na tym forum to już muszą pracować niestety i nie są w stanie poświęcić tyle czasu ile by chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 07:38, Piterus_Von_Drackus napisał:

> nom. Chyba się panom moderatorom nie chciało screenów robić ;) jakby im sie chcialo to
juz
> wiekszosc oprocz buildow byloby zrobione ;)

Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jeszcze jesteś bardzo młody i masz bardzo dużo czasu. :D
Fajnie ci :D Co nie którzy na tym forum to już muszą pracować niestety i nie są w stanie poświęcić
tyle czasu ile by chcieli.

Dobrze że uzasadniłeś to, a ja przepraszam, że nie pomyślałem o tym że ludzie pracują xD P.s mam 14 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

Uprasza się o danie sobie spokoju z pytaniami: kiedy będzie update stronki z kolektywu dotyczącej TQ. Jeśli ktoś jest ciekaw, to proszę kontaktować się z redaktorami przez mail (podane na stronce). Tutaj takie pytania to tylko spam, a ten jak wiadomo jest niemile widziany i grozi konsekwencjami.
Dziękuję za uwagę.


Link do tematu: Titan Quest - Wymiany http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11925&u=27
[Edit: 13.12.2008, by Paladynka :)]

Lista polskich serwerów:

"POLAND no cheat" FIRERODAN
"TQIT PL" Kreciuch
"Poland NO CHEAT game" Burczyn 1
"Polska bez kodów" Popcorn
"ACHILLES MOD COME ON PL" NEPS
"Wisho PL No Cheats" Wisho
"MiChAiLo_TqIt_SeRvEr" Turner William
"Gmieszt No Cheats" Gmieszt
" TQIT_PL_NO_CHEAT " KYSY646
"TQIT-PL-No Cheat" Kroxss

[M - w] [15.03.2009]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc ;) w tq gralem od premiery, zrobile pozniej dluga przerwe.teraz mam zamiar wrocic zeby zabic nude, i czy jest ktos kto moglby pomoc, zrobic rush przez normal ? jesli ktos ma chec, to moje gg 5925017

dzieki z gory & pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie zapisują się save? Szukałem czegoś w katalogu, ale nic mi nie przypominało save. Gra czasami mnie wywala, i wtedy kasuje się postać. Gdybym po każdym wyjściu zapisywał save, było by po kłopocie.

20071021201912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:19, b11o napisał:

Mam pytanie. Gdzie zapisują się save? Szukałem czegoś w katalogu, ale nic mi nie przypominało
save. Gra czasami mnie wywala, i wtedy kasuje się postać. Gdybym po każdym wyjściu zapisywał
save, było by po kłopocie.

o dziwne ze ci kasuje postac...
w kazdym badz razie wklejam link do miejsca gdzie sa save''y:)
C:\Documents and Settings\Grzegorz\My Documents\My Games\Titan Quest\SaveData\Main
z tym ze to co u mnie nazywa sie grzegorz to u ciebie inna nazwa uzytkownika prawda?;p
pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:19, b11o napisał:

Mam pytanie. Gdzie zapisują się save? Szukałem czegoś w katalogu, ale nic mi nie przypominało
save. Gra czasami mnie wywala, i wtedy kasuje się postać. Gdybym po każdym wyjściu zapisywał
save, było by po kłopocie.


Save''y są w "Moje dokumenty/My Games/Titan Quest/" lub w "Moje dokumenty/My Games/Titan Quest - Immortal Throne/"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować