Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

>Mam takie pytanko, ktoś tu wspomniał że gra będzie za 20 zł, kiedy, jeśli można wiedzieć?

Gra w serii Extra Klasyka Hit wychodzi 19czerwca w cenie 20zł ^^
Za tą cenę warto kupić, bo taniej już nie będzie... Sam bym kupił, ale nie chcę się uzależnić :)

edit: faktycznie, przesunięto na sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 20:01, Arakiel2 napisał:

heh nie chodzi o to ze za trudna tylko zeby bugow nie bylo bo jak czytem niektore wypowiedzi
to pisza ludzie ze bogow ma cos duzo ta gra


Ty zamiast grać, to kup sobie słownik ortograficzny i go poczytaj. Twoje budowanie zdań i twoja ortografia mnie przeraża. Do tego brak kropek, wykrzykników itp. itd. Żal.
Zresztą nic nie rozumiem co ty tam nabazgroliłeś. ;-|

Ale o so hozi? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

burczynski jak masz pisać takie dziecinne rzeczy i do tego nie na temat to lepiej wcale nie pisz. A co do tej ortografii, z tego co widziałem, Tobie też przydałby się słownik ( po tym neo zrobiłeś się zwyczajnie chamski )...

Arakiel2 kup sobie od razu z dodatkiem to błędy nie będą widoczne. Gra się przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 21:27, Turner Wlliam napisał:

burczynski jak masz pisać takie dziecinne rzeczy i do tego nie na temat to lepiej
wcale nie pisz. A co do tej ortografii, z tego co widziałem, Tobie też przydałby się
słownik ( po tym neo zrobiłeś się zwyczajnie chamski )...

Arakiel2 kup sobie od razu z dodatkiem to błędy nie będą widoczne. Gra się przyjemnie.


Turner, spokojnie :) Ja przynajmniej staram sie pisać poprawnie, i o estetykę również dbam. Rozumiem twoją irytację moim offtopem i ostrym zachowaniem. Wiem że jestem żałosny, no ale cóż, jakoś trzeba sobie radzić nie? Tzn. trzeba sie stawać coraz lepszym.

Chamskość teraz powinna być. Chociaż rzeczywiscie bylem za ostry. Przepraszam. Ale też bym tak pisał gdyby ktos mnie nie zjechal. Ktos go rowno ochrzani, to bedzie wiedzial jak sie piszę. Jak to sie mowi, uczy sie na wlasnych bledach.

PS. Jutro pamiętajcie partyjka w sieci. Ja osobiscie bede w godzinach 15-18. Pozdrawiam

Edit #1:

Napisałem offtop, ponieważ za nic nie moglem zrozumieć co on tam napisał. Zresztą, nauka poprawnego budowania zdan nikomu nie zaszkodziła. No i przepraszam za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc, problem jest tego typu.
Chciałem z kumplami pograć w TQ IT przez neta. Jeden z kumpli robi serwer, wszyscy się połączyli czekają na mnie, a ja co? Nie mogę, wyskakuje komunikat typu, utracono połączenie z serwerem. Próbowałem wbić na serwer każdego z kumpli, ba oni próbowali na mój, i też nie mogli. Mamy takie same wersje, kiedyś mogłem grać razem z nimi teraz chcieliśmy znów i nie mogę. A na inne serwery z szukajki mogę wbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:59, Rayan77 napisał:

A więc, problem jest tego typu.
Chciałem z kumplami pograć w TQ IT przez neta. Jeden z kumpli robi serwer, wszyscy się
połączyli czekają na mnie, a ja co? Nie mogę, wyskakuje komunikat typu, utracono połączenie
z serwerem. Próbowałem wbić na serwer każdego z kumpli, ba oni próbowali na mój, i też
nie mogli. Mamy takie same wersje, kiedyś mogłem grać razem z nimi teraz chcieliśmy znów
i nie mogę. A na inne serwery z szukajki mogę wbić.


zdarza się, czasem tak jest nawet przy niskim pingu.... byywa, moze nastepnym razem sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:48, Turner Wlliam napisał:

Zakrzysiunio raptem 4 postacie, to żadna rewelacja, ale też trzeba wziąć pod uwagę
to, iż przestałem grać w TQ.


nie, wogole, ja nie mam ani jednej....

Dnia 15.06.2008 o 18:48, Turner Wlliam napisał:

Normal na 75 hehe :P pestka;)

Wow, szacunek, ja się juz dlogo męczę nad takim wynikiem no i bez efektu. mam 43lvl w changan.... no ale od 4 miechów albo i więcej nie gram

Dnia 15.06.2008 o 18:48, Turner Wlliam napisał:


Pozdrawiam...


ja również pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, ja w Chang''an mam magiem 23 lvl i nie mam dużych problemów... Fakt, Orient jest już jakimś wyzwaniem, ale Egipt i Grecja to były bułki z masłem, a Telkini to już jakaś kpina. Mam nadzieję, że finalny boss będzie trochę trudniejszy. ;)

Edit: Argh, te literówki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 15:33, Robert'cik napisał:

Noo, ja w Chang''an mam magiem 23 lvl i nie mam dużych problemów...

jak się domyślasz ja też nie mam;-)))

Dnia 16.06.2008 o 15:33, Robert'cik napisał:

Fakt, Orient jest
już jakimś wyzwaniem, ale Egipt i Grecja to były bułki z masłem, a Telkini to już jakaś
kpina.

szczegolnie ten w Egipcie.... ludzie, czy to jest "Idę do szkoły", gdzie wszystko jest prosciutkie???

Dnia 16.06.2008 o 15:33, Robert'cik napisał:

Mam nadzieję, że finalny boss będzie trochę trudniejszy. ;)

nadzeja wiesz czyją matką, a ponizej 30lvl to będzie dla ciebie ok. natomiast powyzej, to wydaje mi się ze jest prostszy niz telkin 3

Dnia 16.06.2008 o 15:33, Robert'cik napisał:


Edit: Argh, te literówki. :)


znam ten ból, ale dzięki gram i tak sie poprawiłem

pozdrowienia!
Zakrzysiunio


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakrzysiunio może nie masz żadnej na 75 dlatego iż za dużo postaci robiłeś. Ja nie zrobiłem następnej dopóki nie skończyłem jedną.

A z tym 75 na normalu żartowałem, max miałem chyba 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 15:09, Zakrzysiunio napisał:

> A więc, problem jest tego typu.
> Chciałem z kumplami pograć w TQ IT przez neta. Jeden z kumpli robi serwer, wszyscy
się
> połączyli czekają na mnie, a ja co? Nie mogę, wyskakuje komunikat typu, utracono
połączenie
> z serwerem. Próbowałem wbić na serwer każdego z kumpli, ba oni próbowali na mój,
i też
> nie mogli. Mamy takie same wersje, kiedyś mogłem grać razem z nimi teraz chcieliśmy
znów
> i nie mogę. A na inne serwery z szukajki mogę wbić.

zdarza się, czasem tak jest nawet przy niskim pingu.... byywa, moze nastepnym razem sie
uda....


wow, super odpowiedź, myślałem, że dostane jakieś piękne wytłumaczenie, a tu " może następnym razem się uda...." Tylko, że próbowałem wczoraj, dzisiaj, i spróbuje jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki ale niestety cudotwórcą nie jestem, wytłumaczenia na to nie ma- problemy z internetem, jakieś ustawienia nie zaskoczą, czy co. ale doskonale znam ten ból, gadałem z amerykaninem, miał zrobić serv, a ja 1/2 h gapiłem się w monitor i czekałem odswierzając. no i co? teoretycznie nie istniał, ale praktycznie jak go kilka dni pozniej spotkałem (juz po porzadnym opi.... określeniu mieszanych uczuć w stosunku do niego) to okazalo się ze serv byl. a filtrow zadnych wlaczanych nie mialem a mimo to nigdzie go nie bylo. taie zycie- podlosc rzeczy mechanicznych, a tymbardziej elektronicznych, nie zna granic...

pozostaje miec nadzieję, ze w koncu zaskoczy...

Turner- no wiesz, mam przywolawca 55lvl, zabojca 43lvl (to o nim mowilem), zdobywca 9lvl, burza+łowy 8lvl no i wieszcz 5... te 3 ostatnie są wylvlowane tylko w Helos, z Helos wychodzę na 10.... wiec duzego rozrzutu nie ma, nie zajmowalem sie innymi oprocz zabojca + przywolawca, a zabojca jest tym gorszy, ze nim chce skonczyc normal na wspomnianym wczesniej 75lvl... no nic jak za miesiac wroce do titana to moze uda mi sie kogos nabic na 75, będę z siebie bardzo zadowolony.

Pozdrowienia
Zakrzysiunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 17:41, Semi arafate napisał:

z hadesa wypadl mi fioletowy zołwik i nie wiem co mam z nim zrobic jak wiecie to moze
odpowiecie z goey dziekuje

Ciekawe która to już osoba pyta?
Żółwik otwiera tajne przejście do bonusowej lokacji na Plaży Rodos, tuż przed wejściem do tego cholernego lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 23:54, shirikendahs napisał:

Kto ze mną pogra? Mam wieszcza na 12 lv i jestem w Megarze.


Ja mogę pograć, tyle ze mam postac na 15lv ale to chyba nie przeszkoda, prawda? Mój numer GG 11778132.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować