Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

ZzombieE: wrzuć screeny swojej postaci (obra ekrany statystyk)... chciałbym zobaczyć ten 74 lvl i twój czas gry :)))

Mnie juz wkurza granie na necie... Nie ma z kim grać. Sami cheaterzy. Dziś założyłem serwer "NO CHEATS Legit Items"... no i wszystkich którzy weszli, musiałem wykopać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zzombiee niestety gram narazie bez IT ale zaniedlugo mam zamiar kupic

Hugo przeżuc sie na inną postać ja tak mialem moim zdobywcą ze juz gra sie znudzila bo mi sie nie chcialo podexpic kilka lvli zeby zabic tyfona to zrobilem nową postać i chęci do gry powracają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 15:51, Shinke napisał:

jakie mam wybrac drugie mistrzostwo? pierwsze to łowy bo wlasnie nabilem 8 lvl ale nie
wiem jakie 2 mistrzostwo wybrac, prosze doradcie..


Ja doradzam naturę jeśli grasz łucznikiem, a wojnę jak grasz bardziej włócznią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze nie dodałem scenera. Cos sie niechce dodać pisze treść itp. dodaje zdjecie klikam dodaj post. i sie nie dodaje czekałem nawet 1 godz. i nic ;(

Pozdro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 09:48, Spitfire14 napisał:

Ja doradzam naturę jeśli grasz łucznikiem, a wojnę jak grasz bardziej włócznią.

Co do natury... no nie wiem. Turner mi udowodnił, że jednak natura jest świetna w połączeniu z Łowami i łukiem.
Jeszcze od siebie dodam, że na włócznię, to jest także bardzo dobra Obrona. Dzięki niej Twój bohater sobie odrobinkę dłużej pożyje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam późno bo nie chciało mi się gram.pl odwiedzić... ale odpowiadam...


> Zakrzysiunio sie nie zna jakies bzdury

Radger: a o tobie nie powiem... bo BAN-a nie chcę... ale nieco chyba... koniec bo zacznę kląc

> Dobrze. Wierzę, że jesteś nieomylny

Składajmy honory nieomylnemu Radgerowi!!!

> i to Zak cały czas kłamie, źle doradza i ogólnie
> frajer z niego.

hyhyhyhyhy, i to jaki Rdzamy Michale... Bo w naszym gronie (Madoxx, Piero, chodz on nie aż tak, Arianne, Burczyn choc on tak jak Piero to wszysc jestesmy zdrowo je...eci)

> Odradzasz Obronę? A to niby czemu? Jest to bardzo dobra klasa oparta idealnie na defensywie,
> która sprawia, że niełatwo Cię zabić. Co w niej nie do lubienia?

bo ona mu się śni po nocach;-))) koszmary...


> Możesz, jej nie lubić, ale jej nie odradzaj mniej doświadczonym graczom, gdyż
> ta klasa ma więcej plusów niż minusów. Znacznie więcej.

ale on widać się nie zna i go nie przekonasz...

> I Wojna Ziemia może być dobrym wyborem na początek, ale później tak dobrze może sobie
> nie radzić. :P

Tak, zgoda... juz taką rzecz testowałem... ale nie ziemia... wyszło fatalnie (hmm... to było jeszcze przed formatem, i na długo przed IT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Właśnie zacząłem misję o nazwie "Podróż do Jadeitowego Pałacu". Jednak nie mogę go znaleźć ;/ Czy ktoś z was mógłbym mnie chociaż troszeczkę naprowadzić gdzie się ten Pałac znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zrobiłem zdjecie Prt Scr i jak chciałem dodać to pisało ze zły format zdjecia czy cos ;P

Cwirazz na jakim titanie grasz IT czy zwykłym bo jak na IT to ci moge pomuc przez tryb wieloosobowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wcześniejsze posty i ludzie mówią ,że normal powinno się kończyć na 40 levelu ,a ja mam 45 na epickim w ostatnim akcie i gdzieś tak w jego połowie .Jak radzicie wracać się ,żeby nabić wyższy poziom czy iśc dalej???? .Jeśli to ma coś do rzeczy to moja klasa to przywoławca (ziemia+natura) .Dziekuje każdemu kto udzieli mi odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie mogę zrozumieć, jak można się w tej grze zgubić czy nie umieć czegoś znaleźć...
Trzeba iść ciągle dalej gdzie się da, zawsze jest możliwa tylko jedna droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero niedawno odkryłem urok TQ i mam pewien problem. Mianowicie TQ kupiłem z serii TopSeller i nie wiem do ktorej wersji gra jest zaktualizowana. Chcę pograć przez internet, więc ta informacja jest mi niezbędna. Gdy chcę pobrać aktualizacje z menu to podczas przeniesienia na pulpit pokazuje mi się błąd. Proszę, pomóżcie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam pytanie dotyczące itemków w titanie
mam gościa na 37lvl i nie wiem który item dla niego wybrać.
obrazek 2 zrobiłem bez umiejętności, ale jak aktywuję wszystkie zaklęcia (w takim przypadku robiłem screen 1) to zadaje 1028 obrażeń i 1034onsy
no i mam dylemat- co wybrać??? topór zadający mnóstwo onsów i dodający dużo regeneracji życia, czy obuch zadający więcej obrażeń niż topór ale mniej onsów i mający dużo obrażeń kłutych
nie wiem na co się zdecydować
proszę więc o pomoc w decyzji
z góry dzięx
Zakrzysiunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować