Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2008 o 19:03, Turner Wlliam napisał:

m-kirpluk a co ja zrobiłem ? :/


chodziło mu o relikty i greeny, że nie rozumiał jak to może się opłacać ;P ja osobiście uważałem, że trzeba grać baaardzo długo aby zdobyć takie itemy. no i się nie pomyliłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie moze do czego potrzebna mi jest jadeitowa figurka ? Znalazlem ja w jaskini a jej właściciela nie mogę znaleźć na całej mapie. need help:D (figurka była z chinskim murem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:52, Ferret napisał:

A wiecie moze do czego potrzebna mi jest jadeitowa figurka ? Znalazlem ja w jaskini a
jej właściciela nie mogę znaleźć na całej mapie. need help:D (figurka była z chinskim
murem


Ehh podalem ci juz przeznaczenie figurki w jednym z poprzednich postow:
"Do questa w wiosce za wielkim chinskim murem."

Jakis kupiec czy tam kolekcjoner chce te figurke (stoi troche na uboczu, w jednym z ogrodzonych murkiem placow w wiosce).

BTW Zak

>tak wiec piero- wkładaj ucieleśnienie siły heraklesa, niby z epickiego, ale bonus lepszy niż z legendara w inkarnacji...

Ja wlasnie wszedzie szukalem tego ucielesnienia i nie moglem znalezc bo myslalem, ze to z legendara relikt ;P Teraz szybko i sprawnie znajde to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:06, kiko14 napisał:

Mógłby mi ktoś podać lokalizacje tej jaskini co tylko z tym żółwikiem co z Hadesa wypada
można wejść?

Wyspa Rodos.

Teraz pytanie do kolegów i Aniołów Stróżów od Uber Greenów. Wczoraj grałem z Niemcem i Rosjaninem (multi-to jest sposób na hodowanie postaci Zak) z Niemiec miał normalną postać, trochę słabą, ale więcej expa zdobyłem, na dobre wyszło. Ale rusek... Jak to ruscy - albo cziterzy, albo świetni gracze. Nadzorca na łuk, 2k onsy robił wszystko jednym strzałem, prawie dostałem kompleksów ze swoim zabójcą, ale... Homados na 18 lvl, Kajdany Zaklinacza na 21, Autok czy jakoś tak również, tak samo łuk od pustynnych łupieżców na niski level... Czy to są normalne wymagania Uber Greenów? Przecież 18 ma się jeszcze w Grecji, tam Homados i jest się ustawionym na cały zwykły. Cziter, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m-kirpluk to zależy od poziomu gry, przecież na normalu też można znaleźć Homados, Atuok, itd. Np. ja normalny Homados widziałem i 18 i 34 więc to jest całkowicie losowo, kajdany są od 8 poziomu. Nie cziter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 20:40, kiko14 napisał:

m-kirpluk to ,że ta lokalizacja jest na wyspie Rodos to ja wiem, chodziło mi raczej
o coś bardziej dokładnego.


Na prawo od Jaskini Ortei.
Turner
Kurde, miałem zrobić screeny bo statów nie pamiętam. Ah, Homados miał 504 zbroi, tyle pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie kiedy gramy? Stracilem ostatnio troche czasu na sacred 2:D Ale Titan jest niesmiertelny jak dla mnie. Jak chcecie to wpadajcie na serwa ACHILLES MOD COME ON PL. ok,dosyc gadania trzeba grac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

TAk to prawda i nie mylilem sie (wiem z cala pewnoscia teraz spadnie wielka lawina na mnie) ale nie uzywaj wiecej trainera lub tego czegos co daje zero zycia bo to jest kur... absurd a nazywanie tego bugiem to wiesz co...wciskaj takie kity 12-latka chlopie. A co do versus masz racje mam takie obrazenia maksymalne bo uzywalem cheatu jakis palant dal mi bron z milionowym dmg ale to byly moje poczatki w sieci wiec wybacz za blad. :D

PS. Robi sie coraz zabawniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami wiemy dobrze jaka jest prawda ,temat uwazam za zamkniety.JAK chcesz pogadac to nie robmy scen serwer wciaz jest. JEsli nie to nie, nie obraze sie:D Mowilem ze robi sie coraz zabawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam


Za nami burzliwa dyskusja calkiem bezpodstawana bowiem to wina achilla, dla sprostowania TURNER WILLIAM NIE JEST cheaterem sorry ale sam juz wiesz jak to wygladalo.Teraz idziemy grac jest ok panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 12:57, Turner Wlliam napisał:

Zakrzysiunio tak dla Twojej wiadomości doczepił się do templariusza.



xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
doczepił się do Erato?
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
LoL xDDDDD

NEPS uważaj do kogo mówisz, prędzej samego siebie zacząłbym podejrzewać o cheaterstwo a nie Turnera...
człowieku wyrobiłeś sobie opinię w tym temacie o sobie do konca swiata... i jeszcze dłużej...
ja dziękuję... doczepił się do Erato...
rozumiem, że może to być wina Achilla, ale jak mogłeś tak pomyslec? czekaj, jak cie kiedys Turner spotka w pvp...


Turner: sam przyznasz, że nie chwaliłem bezpodstawnie, może i damage-a nie ma powalającego, ale sweet nicole to jest wręcz idealna postać do neta- kilka tysi damage-a a do tego jeszcze nie łapie dedów! sam nie wierzyłem, ale rzeczewiscie- to maszyna która zabić jest ch...olernie trudno! w miejscu gdzie ja na achillu łapałem kilka smierci on nie miał ani jednej!

nonono nie zrobiło się zabawnie a nieprzyjemnie :/ taki swiat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszedłem do Tyfona na Olimpie i nie mam kompletnie pomysłu jak go pokonać. Może znacie jakis sposób> Osobiscie uwazam ze jest to spowodowane moja postacia bo mam 32 lvl i tylko 186 obrazen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować