Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 10:22, shirikendahs napisał:

Zbój - Zdecydowanie najlepsza postac pod włócznię. Łowy + Łotrostwo.


a ja jak zwykle nie mogę się zgodzić... z jednym małym słowem- zdecydowanie... to jest zdecydowanie najlepsza postać walcząca włócznią, nastawiona w 90% na kłute (zabawki dodające kłute zamiast obrażeń zwykłych- chodzby stara dobra ismenka ze srednimi % od obrażeń zwykłych, ale za to sporymi kłutymi- ok. +40%)- wtedy będzie walił zdecydowanie najlepiej... za to postacią równie dobrą, jeżeli nie lepszą pod włócznię jest haruspik- sen + łowy... zadaje powiększone obrażenia zwykłe, idealna harmonia połączenia obrażeń zwykłych z kłutymi. tu nie wybierasz wszystkiego pod kłute jak w zbóju- tam chodzi o to aby powstała super kumulacja z procentów od kłutych- taki ideał to powyżej +600% kłutych, a tutaj bierzesz obrażenia zwykłe- jakiś homados ze sporymi obrażeniami, czy inne takie... wtedy będą ogromne obrażena zwykłe... no i jeszcze deser- umiejętność dająca nawet +200% obrażeń całkowitych! a to sam sen, jeszcze zabawki z łowów... to są dwie najlepsze postacie pod włócznie, tyle, że w pierwszej lepsze efekty wychodzą po nastawieniu się na duże kłute i średnie zwykłe, a u 2- na ogromne zwykłe i średnie kkłute... przynajmniej ja tak sądzę... gdybym robił zbója to właśnie na takie kumulacje bym się nastawił, bo kłute są po prostu wpisane w łotrostwo i łowy, a w śnie i łowach powstaje idealna harmonia kłutych i obrazen zwykłych, z drobną przewagą zwykłych dzięki umiejętnościom powiązanych ze snem...
ta opinia jest oparta wyłącznie na własnych doświadczeniach, z tego też powodu mogę się mylić... jeżeli tak to mnie poprawcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm pod włócznię i tarczę dobry też jest zabójca (wojna+łowy). Te dwa mistrzostwa doskonale siebie uzupełniają i nawet char z niezbyt dobrym eq w miare dobrze ciśnie. Sam gram tą postacią i jestem z niej bardzo zadowolony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 18:38, Brucekr16 napisał:

Mam pytanie,czy po instalacji immortal throne usuną mi sie Save z podstawki,czy będę
mógł normalnie kontynuować grę?

Normalnie, będziesz mógł kontynuować grę .
Chociaż, polecam gre od nowa po instalacji dodatku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel mówił żeby pokonać tyfona najpierw musze rozwalic te posagi wokoł areny... tylko problem polega na tym ze nie moge tych posagów rozwalic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 21:01, Ferret napisał:

Mój kumpel mówił żeby pokonać tyfona najpierw musze rozwalic te posagi wokoł areny...
tylko problem polega na tym ze nie moge tych posagów rozwalic :/

Nie musisz rozwalać tych posągów. Dzięki posągom Tyfon może używać swoich czarów i tyle. Można go zabić bez niszczenia posągów. Dawniej kiedy grałem w TQ zawsze niszczyłem posąg święcący na czerwono (dzięki niemu mógł się uzdrawiać). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.Gram już w tą grę jakiś czas i nie moge znaleść spartańskiej tarczy.Takiej większej od zwykłego puklerza,z literą V czy grecką piątką.Prosze o szybką odpowiedz.Bardzo podoba mi sie ta tarcza i wiem że jest do zdobycia.Widziałem ją u zdobywcy na 12lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:45, ChiChonson napisał:

Mam mały problem.Gram już w tą grę jakiś czas i nie moge znaleść spartańskiej tarczy.Takiej
większej od zwykłego puklerza,z literą V czy grecką piątką.Prosze o szybką odpowiedz.Bardzo
podoba mi sie ta tarcza i wiem że jest do zdobycia.Widziałem ją u zdobywcy na 12lvl.

Połaź trochę na gorgony,i takie różne bosy to pewni znajdziesz ,albo poszukaj na internecie może ktoś ma i sie zamieni w zamian za jakiś inny item.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy za bramą najwyższego władcy można znaleźć legendarne itemy?Nie wiem ,bo jeszcze nigdy nie byłem i teraz ciągle chodze moim zabójcą na Hadesa,niestety żółwik coś nie może wypaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:38, kiko14 napisał:

Czy za bramą najwyższego władcy można znaleźć legendarne itemy?Nie wiem ,bo jeszcze nigdy
nie byłem i teraz ciągle chodze moim zabójcą na Hadesa,niestety żółwik coś nie może
wypaść.

Na normie to nawet nie próbuj bo nic ci nie poleci dobrego na epickim i legendarnym to tam Ci polecą mocne itemki.
Masz może jakies itemy na małe poziomy?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:45, ChiChonson napisał:

Mam mały problem.Gram już w tą grę jakiś czas i nie moge znaleść spartańskiej tarczy.Takiej
większej od zwykłego puklerza,z literą V czy grecką piątką.Prosze o szybką odpowiedz.Bardzo
podoba mi sie ta tarcza i wiem że jest do zdobycia.Widziałem ją u zdobywcy na 12lvl.


Pewnie chodzi ci o Egidę Lakonii. Mam ją i Chętnie wymienię ją za coś. Pisz na GG 11754732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:48, truptus napisał:

Masz może jakies itemy na małe poziomy?? ;)

Niestety nie ,ponieważ zatrzymuje tylko to co bede nosił,albo na import ,a jestem już na epickim między Megarą ,a Delfami więc tam na niskie nie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:45, ChiChonson napisał:

Mam mały problem.Gram już w tą grę jakiś czas i nie moge znaleść spartańskiej tarczy.Takiej
większej od zwykłego puklerza,z literą V czy grecką piątką.Prosze o szybką odpowiedz.Bardzo
podoba mi sie ta tarcza i wiem że jest do zdobycia.Widziałem ją u zdobywcy na 12lvl.


ach, nie byłbym sobą gdybym tego nie napisał: na egidzie lakonii nie ma greckiej piątki tylko jest tam LAMBDA! Lambda- odwrócone V jest pierwszą literą greckiego wyrazu Λακεδαίμων - lacedemonia (dosłownie tłumacząc- Lacedemon), nazwa sparty przy dosłownym przekładzie z greki!!!! uczcie się ludzie, bo to jest bardzo ważna rzecz! i jeżeli już, to podobne do piątki rzymskiej, jest to wiedza na poziomie klasy 2, więc gratuluję! grecka piątka... lacedemończycy i grecka piątka... ach ci dzisiejsi ludzie...


Λ - zapamiętajcie ten znak!


Ferret- o ile się nie mylę, to posągi te da się rozwalić jedynie w podstawce, i to jedynie do patcha 1.11, wszystkie kolejne patche mają już zmianę- nie da się zniszczyć tych posągów... jeżeli grasz z dodatkiem to nawet o tym nie myśl. jeżeli masz najnowszy patch to jest to już niemożliwe, posągi są częścią otoczenia a nie istotą... możliwe więc, że twój kolega ma niezaktualizowanego titana...
a żeby rozwalić tyfona nigdy nie trzeba było rozwalać posągów, one po prostu go osłabiały...

piero92- Piero Piero... mi o zabójcy opowiadać nie musisz xD to jest dobra postać pod włócznię, ale wydaje mi się, że lepsza może być pod dwie bronie... chociaż może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo Mam problem.mam wersje.11 a inni mają wersje 13 a ja chcę mieć 13 no bo tam jest pvp i jak chcę po handlować no to nie mogę bo mam starsza wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 14:34, truptus napisał:

Elo Mam problem.mam wersje.11 a inni mają wersje 13 a ja chcę mieć 13 no bo tam jest
pvp i jak chcę po handlować no to nie mogę bo mam starsza wersje.


aleee problem! normalnie taki że hej! a niby po co w menu jest przycisk AKTUALIZACJA?
i po co stworzono 111 stron internetowych o titanie? aby znaleźć tam rozwiązanie problemu- np aktualizację! fajne, nie? na przyszłość polecam okuuuuuuuuuuuuuuuularki- www.google.pl - na prawdę, znajomość tegoi adresu czasami się przydaje...

Ludzie, po coś mamy umysły, zanim zadamy bezsensowne pytanie przerabiane milion razy może ruszymy palcem i skożystamy z googli? tak jest lepiej, a nie zadawać idiotyczne pytania! aktualizacji 1.11- 1.30 nie jest trudno znaleźć, trzeba tylko chcieć, a nie czekać na gotowe? na co liczyłeś, że ci link podamy? bo jestem bardzo ciekaw co chciałeś osiągnąć pisząc tak bezsensowny post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 15:11, Turner Wlliam napisał:

truptus to ile razy trzeba pisać, że do dodatku nie ma patcha (oficjalnego dla
czepialskich) 1,11 to ostatnia wersja !

Ahaaa to wielkie dzięki. :) Bo myślałem że jestem nie na czasie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować