Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2008 o 19:23, maciek1700 napisał:

a ja jakos nieznalazlem

A przeszłeś cały epicki czy tylko kawałek?Ja jakoś jestem na epickim egipcie w pierwszym mieście i narazie znalazłem już 4 legendarne itemy.Jak się doda jeszcze te z neta to kilka się nazbiera więcej.Ja legendarny item dostałem np. za uratowanie tego gościa z zadania w Helos w jaskini.Nawet dzisiaj legendarny na epickim znalazłem.A jak Ci sie nie chce szukac to zdobąć na necie.(tylko na te czitowane uważaj).Pochodź trochę ,a się znajdzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze: 3 posty z rzędu to lekka przesada. Odpowiedzi:
1. Bo nie musisz. Ale po przejściu legenda nie wierzę żebyś żadnego nie miał. Po epiku też trzeba mieć farta xD
2. A na google to masz bana? Nie dziwię się w sumie... Patrząc na te wyjątkowo rozbudowane wypowiedzi...
3. Wszędzie do cholery, wszędzie. Po raz tysięczny: Wszędzie na epiku i legendzie można znaleźć legendy i epiki. Na zwykłym też, bez dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, biegaj i nawalaj z łuku / włóczni , tak o to je pokonałem - ale długo dosyć szło. Możesz też trapować jak masz tego skilla i wtedy podbiegać i bum bum i tak z 20 razy i die mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


20? a może 200? głupoty gadasz, to, że z Twoim damage-m trzeba razy 20, to nie znaczy, że i u innych tyle trzeba...
u jednych trzeba 20000 razy walnac, a u innych 3 i po sprawie...

jak to jak pokonać? rozwalać, używać umiejętności i zabić. i tyle. nie ma konkretnego sposobu. a raczej: jest 1000000000000001 konkretnych sposobów które polegają na tym samym- ZADAWAĆ JAK NAJWIĘKSZY DAMAGE! i tyle. innego sposb nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej witajcie wszyscy. Może mnie niektórzy pamiętają:) Obecnie wracam do titana i tujej mam prośbę. Jeśli ktoś miałby ochotę na multi zagrać to zapraszam bo samemu to nudno potworki expić. Moje gg 10692097

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam duzy problem gdy włączam gre i gram ok 5min a nie raz ok 10 min a nie raz 3min to wychodzi do windows i jest takie cos ze wyskakuje blad i jest nie wysylaj i wyslij raport o bledach ;/ co mam z tym zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 17:07, Zakrzysiunio napisał:


20? a może 200? głupoty gadasz, to, że z Twoim damage-m trzeba razy 20, to nie znaczy,
że i u innych tyle trzeba...
u jednych trzeba 20000 razy walnac, a u innych 3 i po sprawie...

jak to jak pokonać? rozwalać, używać umiejętności i zabić. i tyle. nie ma konkretnego
sposobu. a raczej: jest 1000000000000001 konkretnych sposobów które polegają na tym samym-
ZADAWAĆ JAK NAJWIĘKSZY DAMAGE! i tyle. innego sposb nie ma...


A co myślisz że wszyscy mają damage w tym momencie gry po 5 ?? Poza tym jeszcze masz skille które walą więcej niż zwykły atak i możesz trapować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam mały problem, a mianowicie po ściągnięciu przez automatyczną aktualizację patcha, gra się pyta czy chce aktualizować ją do wersji 1.30 , wybieram tak i nic się nie dzieje, gra uruchamia się w wersji 1.11 . Miał ktoś tak ?

pozdrawiam TorN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 09:18, TorN2 napisał:

Witam,

mam mały problem, a mianowicie po ściągnięciu przez automatyczną aktualizację patcha,
gra się pyta czy chce aktualizować ją do wersji 1.30 , wybieram tak i nic się nie dzieje,
gra uruchamia się w wersji 1.11 . Miał ktoś tak ?

pozdrawiam TorN2


Spróbuj ręcznie pobrać 1.30 jeżeli chcesz. A to się zdarza mi w wielu grach z auto patchem , najlepiej robić ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 19:06, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Wszedzie szukalem ale niewiem ktory mozna zdobyc max lvl 100?? 200?? ktory??

65 w podstawce i 75 w dodatku.



A to dzieki wielkie :D mam złotą edycje i gram przez neta widzialem juz pare 75 lvli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:19, maciek1700 napisał:

Ja jakos nieznalazlem

Bo, po raz kolejny: Nie musisz!
Co do save''ów - chodzi ci o gotowe postacie? Bezsens...
simone
W miarę dobrze postać nie potrzebuje na gorgony żadnych potów. I to nie taka pod regenerację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 12:02, Niebiosa napisał:

A to dzieki wielkie :D mam złotą edycje i gram przez neta widzialem juz pare 75 lvli
;]


pewnie w 99% cheaterów z Defilera... nie sądzę, aby w większości byli to prawdziwi 75-lvlowcy... ale może jeden z nich...
m-kirpluk- delegacie drogi, nie wytłumaczysz mu swych racji... alternatywna ortografia+kilka postów pod rząd równają się 1% szansy na przemówienie do rozsądku...
P.s: czy item zwany jeżynowym łukiem z premiami +50% obrażeń i +30% obrażeń kłutych (i kilkoma pomniejszymi) to item niecheatowany? ogrom tego damage-a, więc się zastanawiam... ma ktoś coś takiego? dla informacji- to zielony item...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 16:29, Zakrzysiunio napisał:

pewnie w 99% cheaterów z Defilera... nie sądzę, aby w większości byli to prawdziwi 75-lvlowcy...
ale może jeden z nich...

Sam mam defilera. Ciekaw byłem jak to działa, co to jest... Poza tym przydał mi się do przywrócenia normalnych postaci z własnej gry. Normalne postacie, reset dysku, czy tam systemu, chodzą tyko na własnej grze, no to przywróciłem do zwykłej.

Dnia 21.11.2008 o 16:29, Zakrzysiunio napisał:

m-kirpluk- delegacie drogi, nie wytłumaczysz mu swych racji... alternatywna ortografia+kilka

WoW. Delegat? Nawet nie zauważyłem. Pochwaliłbym się pewnie za jakieś trzy miechy xD

Dnia 21.11.2008 o 16:29, Zakrzysiunio napisał:

postów pod rząd równają się 1% szansy na przemówienie do rozsądku...

I szybkość ataku 99999%. W klawiaturę, taka większość tego pokolenia :(

Dnia 21.11.2008 o 16:29, Zakrzysiunio napisał:

P.s: czy item zwany jeżynowym łukiem z premiami +50% obrażeń i +30% obrażeń kłutych (i
kilkoma pomniejszymi) to item niecheatowany? ogrom tego damage-a, więc się zastanawiam...
ma ktoś coś takiego? dla informacji- to zielony item...

Wstaw screena to będzie łatwiej. Z drugiej strony - nikt go nie znalazł? W tym Sami, Turner, burczyn, ja i ty? Którzy graliśmy łącznie pewnie już z 5 - 10 k godzin... Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:45, m-kirpluk napisał:

(...)
Sam mam defilera. Ciekaw byłem jak to działa, co to jest... Poza tym przydał mi się do
przywrócenia normalnych postaci z własnej gry. Normalne postacie, reset dysku, czy tam
systemu, chodzą tyko na własnej grze, no to przywróciłem do zwykłej.


ja tez mam. testuje nim buildy.
ja niestety juz dluuugo proboje na roznesposoby zimportować postać z własnej gry do kampanii no i nawet defiler nie pomaga... coz, jakos przezyje bez mojej 1 postacii- zdobywcy...

Dnia 21.11.2008 o 16:45, m-kirpluk napisał:

(...)
WoW. Delegat? Nawet nie zauważyłem. Pochwaliłbym się pewnie za jakieś trzy miechy xD


na gs-ie tez napisalem juz wczoraj xD gratki

Dnia 21.11.2008 o 16:45, m-kirpluk napisał:

(...)
I szybkość ataku 99999%. W klawiaturę, taka większość tego pokolenia :(


a może lepiej: naszego pokolenia? jaki mam ubaw jak porównuje moją ortografię dawniej i dziś xD boki zrywa xD sensownośc postów też pozostawiała wiele do życzenia xD
a poza tym maksymalna predkość ataku na 2 bronie to chyba 199%, na 1 222% a na ręce 350% xD przy tym jak masz 350% szybkości na ręce to ludzik już nawet nie macha rekoma xD extra to wyglada xD

Dnia 21.11.2008 o 16:45, m-kirpluk napisał:

(...)
Wstaw screena to będzie łatwiej. Z drugiej strony - nikt go nie znalazł? W tym Sami,
Turner, burczyn, ja i ty? Którzy graliśmy łącznie pewnie już z 5 - 10 k godzin... Ciekawe...


właśnie nie wiem, czy nikt nie znalazł xD dla tego się pytam czy to nie cheat (ta wersja, bo jego istnienie jest w 100% pewne), bo cos duzo tego damage-a...
a screena niestety dac nie moge, bo jezeli odejde od kompa brata w tym momencie to na 100 juz do niego nie wroce xD najbardziej dziwi mnie to, że jak chcialbym wyjac z niego relikt to musialbym zapłacić UWAGA: 170!!!mln!!! złota!!! to sprawiło, że zaczalem sie zastanawiać czy to nie cheat (na szczescie nie noszę, bo daje mi tylko 7k damage-a), a przy tym homados ma przy wyjmowaniu reliktów tylko 70mln... jezeli to nie cheat to chyba jest to najdrozszy w tym względzie item w grze...
5-10k xD nieduza rozbierzność czasu gry xD
jak bede mogl to wstawię screena, oczywiście xD
P.S: jaki ostatnio tandetny cheat widziałem: obrońcę mbuti z +70% i +30% damage-a, a do tego w tym achill z +25% damage-a xD ideał, ale to tandetna podróba, tak dobre itemy nie wypadają xD
czy może się mylę i bedę sobie do końca życia sobie pluł w brodę że nie wziąłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:05, Zakrzysiunio napisał:

P.S: jaki ostatnio tandetny cheat widziałem: obrońcę mbuti z +70% i +30% damage-a, a
do tego w tym achill z +25% damage-a xD ideał, ale to tandetna podróba, tak dobre itemy
nie wypadają xD
czy może się mylę i bedę sobie do końca życia sobie pluł w brodę że nie wziąłem?

Jestem na 99,99999999% pewien ,że ten item to cheat(ty chyba też )Więc nie masz potrzeby pluć sobie w brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 17:05, Zakrzysiunio napisał:

ja tez mam. testuje nim buildy.
ja niestety juz dluuugo proboje na roznesposoby zimportować postać z własnej gry do kampanii
no i nawet defiler nie pomaga... coz, jakos przezyje bez mojej 1 postacii- zdobywcy...

Do buildów? W sumie kiedyś nawet o tym myślałem...

Dnia 21.11.2008 o 17:05, Zakrzysiunio napisał:

> (...)
> WoW. Delegat? Nawet nie zauważyłem. Pochwaliłbym się pewnie za jakieś trzy miechy
xD

na gs-ie tez napisalem juz wczoraj xD gratki

Wczoraj czwartek - u mnie dzień bez elektroniki.

Dnia 21.11.2008 o 17:05, Zakrzysiunio napisał:

> (...)
> I szybkość ataku 99999%. W klawiaturę, taka większość tego pokolenia :(

a może lepiej: naszego pokolenia? jaki mam ubaw jak porównuje moją ortografię dawniej
i dziś xD boki zrywa xD sensownośc postów też pozostawiała wiele do życzenia xD
a poza tym maksymalna predkość ataku na 2 bronie to chyba 199%, na 1 222% a na ręce 350%
xD przy tym jak masz 350% szybkości na ręce to ludzik już nawet nie macha rekoma xD extra
to wyglada xD

Chodziło mi bardziej o to, że walą tylko w klawiaturę a nie wiedzą jak żelazko napisać póżniej (z/s)

Następnym razem weź cheat i zobacz jaka cena. Będzie łatwiej określić.
PS. Kiedyś ci wytłumaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Zakrzysiunio Łuk normalny, co do obrońcy 50 na pewno jest, a czy 70 to nie pamiętam; przy zielonych wszystko możliwe.

Co do reliktów to normalne kwoty są, dlatego trzeba myśleć zanim się coś wsadzi:)

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować