Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 20:22, FIRERODAN napisał:

Co sądzicie o moim zabójcy? Czy pozostałe punkty pakować w zręczność czy siłę?

Postać dobra ,dobry atak ,obrona też może być co do punktów to raczej w siłę ,a zręczność tylko żeby itemy móc unieść.Ale żeby móc tak dobrze ocenić postać to czekamy na 40-45 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam przedmiotow :
aphrodite''s favour
phobos
talamons boar skewer
deimos
nazwy anigielskie, brane z gamebanshee.
moj nr gg 5925017. prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 19:14, kiko14 napisał:

Mieliście kiedyś po pokonaniu jakiegoś bossa 2 majestatyczne skrzynki?Ja tak miałem np.
kiedy pokonałem Poliferma(nie narzekam :) ,ale chcę wiedziec czy to normalne)


To jest jakis bug (tez go mialem nieraz). Ale i tak w sumie z tych 2 skrzyń wypada tyle co jakby jedna byla (przynajmniej ja zawsze tak mialem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2008 o 10:06, piero92 napisał:

To jest jakis bug (tez go mialem nieraz). Ale i tak w sumie z tych 2 skrzyń wypada tyle
co jakby jedna byla (przynajmniej ja zawsze tak mialem).


Nie tylko ty tak miałeś. To dosyć częsty bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2008 o 10:06, piero92 napisał:

To jest jakis bug (tez go mialem nieraz). Ale i tak w sumie z tych 2 skrzyń wypada tyle
co jakby jedna byla (przynajmniej ja zawsze tak mialem).


Nie tylko ty tak miałeś. To nie bug.
P.S. Zak, masz jakiś komunikator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 17:38, kiko14 napisał:

Czy z żółwikiem zdobytym na normalu moża przejść przez Bramę najwyższego władcy na epiku?


Tak (na legendzie też wbijesz ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 17:38, kiko14 napisał:

Czy z żółwikiem zdobytym na normalu moża przejść przez Bramę najwyższego władcy na epiku?


Nie jestem pewien na 100% ale ja chyba żółwikiem z normala przechodziłem na epiku i legędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piero92 i FIRERODAN za odpowiedź.Teraz mam jeszcze jedno pytanie ,widziałem na necie zbroje zwaną Homados (zielona) i zastanawiam się czy nie ma jakiegoś konkretnego miejsca jej wypadania.Wiem ,że drop jet losowy ,ale słyszałem(chyba nawet na tym forum),ze niektóre zielone wypadają w okolicach jakiegoś momentu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy postacie do dodatku importują się automatycznie, czy ja muszę kliknąć, aby tak się stało? Jeżeli skopiuję na pen-drive save i profil postaci, wgram dodatek i go przejdę, usunę go, to po wklejeniu z pen-drive''a save''ów będę mógł normalnie grać w TQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na necie widzialem ze kilka osob mialo w itemach wlozone tzw. Chris Relic. Dawal on duuuuzo bonusow i bardzo dobrych na dodatek. I mam pytanie czy ten Chris Relic jest legalny i czy mozna go zdobyc jakos w grze??? A jesli tak to jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:41, Arakiel2 napisał:

Na necie widzialem ze kilka osob mialo w itemach wlozone tzw. Chris Relic. Dawal on duuuuzo
bonusow i bardzo dobrych na dodatek. I mam pytanie czy ten Chris Relic jest legalny i
czy mozna go zdobyc jakos w grze??? A jesli tak to jak???


Chris Relic to cheat. Zdobyć go można tylko od cheaterów czyli ok 70% graczy (Niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homados wypada z makajów (tych demonów o posturze człowieka). I z tego co slyszałem ponoć najlepiej szukać jej przed i w pałacu Hadesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:13, Gumiś2 napisał:

Czy postacie do dodatku importują się automatycznie, czy ja muszę kliknąć, aby tak się
stało? Jeżeli skopiuję na pen-drive save i profil postaci, wgram dodatek i go przejdę,
usunę go, to po wklejeniu z pen-drive''a save''ów będę mógł normalnie grać w TQ?

Importują się do dodatku automatycznie .Jeżeli usuniesz IM i wgrasz stare postacie to będziesz mógł nimi normalnie grać w TQ bez IM(tylko usuń dodatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 01:31, jacoop napisał:

szukam przedmiotow :
aphrodite''s favour
phobos
talamons boar skewer
deimos
nazwy anigielskie, brane z gamebanshee.
moj nr gg 5925017. prosze o kontakt.

ponawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello Everbody! mam problem z titan questem.Sciagnelem titan questa z torentow pliki nazywaja sie:
TXT-TQ.mdf i TXT-TQ.mds.i nie wiem jak je odczytac zeby sobie pograc w TQ.Moze ktos by mi pomogl to jakos odtworzyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować