Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

pytanko-czy jak zainstaluje pacz 1.17 a potem go odinstaluje celem gry przez neta to powróci do normalnej wersji 1.1 czy coś może się pokopać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 11:34, Horgrawl napisał:

Rozszerzę myśl Cartera.
Czy postacie/zapisy gry z wersji 1.17 będą działać z wersją 1.1?

Tak, wszystkie postacie będą , można instalować i odinstalowywać patch, do woli. Jedynie artefakty które tworzymy kodem odblokowującym 123 oraz 12345 na patchu 1.17a do zmiany skór ,znikną na patchu 1.1 , ale to nie problem, bo gdy znowu zainstalujemy 1.17a , tworzymy nową postać i odblokowujemy znowu kodem artefakty , wrzucamy do karawany i odbieramy postaciami co gramy. -- wszystko poza tymi artami zostaje bez zmian. Ps - jeśli dokonamy zmiany skóry na inną a mamy zamiar wrócić do 1.1 to radzę przywrócić normalną skórę (u handlarza) bo będziemy widoczni w żółto-niebieskie kwadraty na patchu 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 22:02, Morte napisał:

bo będziemy widoczni w żółto-niebieskie kwadraty

Heh parę razy w multi widziałem takie kwiatki - teraz wiem o co chodzi. Thx za wyjaśnienie wszystkich niewiadomych. Teraz mogę zabrać się za zabawę z ver.1.17. Lista poprawek jest imponująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 00:14, Horgrawl napisał:

> bo będziemy widoczni w żółto-niebieskie kwadraty
Heh parę razy w multi widziałem takie kwiatki - teraz wiem o co chodzi. Thx za wyjaśnienie
wszystkich niewiadomych. Teraz mogę zabrać się za zabawę z ver.1.17. Lista poprawek jest
imponująca.

Musisz mieć na uwadze to, że są też oszuści co mają tzw. czitowe przedmioty, oni także moga byc widoczni jako żółto -niebiescy , ale to juz sam zobaczysz czy postac jest ok czy gościu ma itemki oszukane.
Ogólnie ja już do 1.1 raczej nie wrócę , tą liste błędów co ma 1.1 którą wrzucił Kreciuch , powaliła mnie na łopatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Shadzik
Patrz na screena. Ogólnie się troszkę tego zebrało ale chyba jeszcze postać na pety zrobię gdyż takowej nie posiadam. A co do filmu "Zmierzch Tytanów" to byłem na nim w kinie na 3D i szczerze powiem że zwiastun był świetny, ale film jakiś taki kijowy :| Niby dobry ale jakiejś rewelacji nie ma. Przy okazji - jak twój haruspik? Dawno już go nie widziałem :)

@Morte
A jednak widzę że parę godzin pracy nie poszło na marne;)
edit: Przypomniała mi się jedna smutna wiadomość - na 1.17 zaczęli się cziterzy pojawiać. Aż żałowałem że nie miałem w karawanie tarczy z -300% zdrowia którą sam zrobiłem bo by się przydała gdyż jakiś czas temu taki delikwent do mnie wpadł :[. Na szczęście nie ma to jak tradycyjny wykop

20100813221954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 22:21, kreciuch napisał:

@Shadzik
Patrz na screena. Ogólnie się troszkę tego zebrało ale chyba jeszcze postać na pety zrobię
gdyż takowej nie posiadam. A co do filmu "Zmierzch Tytanów" to byłem na nim w kinie na
3D i szczerze powiem że zwiastun był świetny, ale film jakiś taki kijowy :| Niby dobry
ale jakiejś rewelacji nie ma. Przy okazji - jak twój haruspik? Dawno już go nie widziałem
:)


No niezła kolekcja, haruspika nie ruszałem dawno, teraz sobie pykam zwiastunem, ale w planach jest niespodzianka :D Pokaż foty Mściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 23:22, shirikendahs napisał:

Pytanko, Ulepszenie Sztandaru Bitewnego działa na patchu 1.17?

oczywiście że tak.
Kreciuch - widzę że także masz Czarnoksiężnika :) postać bardzo dobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Shadzik
Screen dla ciebie

@Morte
Obejrzalem filmik i dwa pytania
1. Czy jest to nagrywane Frapsem?
2. Skoro masz pod LPM umiejkę "Maltretacja" to nie lepiej zrobić czarnoksiężnika podobnego do mojego czyli -100% recharge? Niżej screen jak to u mnie wygląda

20100814163547

20100814163602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2010 o 16:36, kreciuch napisał:

@Morte
Obejrzalem filmik i dwa pytania
1. Czy jest to nagrywane Frapsem?
2. Skoro masz pod LPM umiejkę "Maltretacja" to nie lepiej zrobić czarnoksiężnika podobnego
do mojego czyli -100% recharge? Niżej screen jak to u mnie wygląda

Tak , to nagrywane frapsem
Oczywiście że można zrobić jak Twój , ale wtedy bedą 2 Czarnoksiężniki podobne do siebie, a tak, jest urozmaicone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2010 o 09:49, Morte napisał:

Oczywiście że można zrobić jak Twój , ale wtedy bedą 2 Czarnoksiężniki podobne do siebie,
a tak, jest urozmaicone :)


Dwóch czarnoksiężników, dwaj czarnoksiężnicy, od biedy dwie czarnoksiężniczki ? Co to są w zasadzie "2 Czarnoksięzniki" ? Jakiś sprzęt do ćwiczeń siłowych =)


On the topic - z racji urlopu w końcu mogę trochę w górę popchnąć skrytobójce... na dziś dzień 45 lv... droga do 75 daleka o.o
Tak na oko jak liczyłem to koło 6.5k hp i 8 w porywach 10k DPS powinno wyjśc koło lv 60-65 [biorac pod uwagę gear jaki na niego założę i jaki mam juz zdobyty oczywiście poprzez inne postaci] więc tragicznie chyba nie jest ^^
Dmg oczywiście z odpalonymi umiejkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2010 o 10:25, Pietro87 napisał:

"2 Czarnoksięzniki" ? Jakiś sprzęt do ćwiczeń siłowych =)

A co myślałeś? żeby unieść tyle zbroi trzeba siłowo poćwiczyć ,tak , jest to zestaw do ćwiczeń xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 16:36, kreciuch napisał:

@Shadzik
Screen dla ciebie


Spoko postacie, ale dmg nie dla mnie :D Ja muszę czuć pierd**nięcie :D Jak podbiegam do toxeusza to muszę ginąć na hita przez odbite obrażenia :P haha Niedługo zarzucę screenem zwiastuna. A jeżeli chodzi o postać pod pety, to też o tym myślałem, chyba zrobię Rytualistę (wilki, nimfa, koszmar tylko pod wzmocnienie dla reszty, a co najlepsze 100 100 300 i zakłócenie rzeczywistości :D Niech ktoś podejdzie, będę pulsował nim jak latarnia morska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem... Chcialem zainstalowac TQ na laaptopie packard bell EasyNote TJ65 ale po instalacji wyskakuje komunikat o silniku graficznym i ze nie mozna znalezc pliku o skrocie .dll? Co robic, czy na laptopie nie mozna w to grac , mam windowsa 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 21:50, Czubakadevoki napisał:

Witajcie, mam problem... Chcialem zainstalowac TQ na laaptopie packard bell EasyNote
TJ65 ale po instalacji wyskakuje komunikat o silniku graficznym i ze nie mozna znalezc
pliku o skrocie .dll? Co robic, czy na laptopie nie mozna w to grac , mam windowsa 7

Na win 7 spokojnie TQ mozna grać, na 64 bit oraz na 32 bit bez problemu.
Twój problem polega prawdopodobnie na Dx , pliki dll to sa biblioteki DX, uaktualnij direct X lub dograj z płyty TQ brakujace biblioteki.Po prostu zainstaluj DX 9 c , on sam dogra brakujące pliki.
Napisz jeszcze jaka masz karte graficzną , na Laptopie to może tez byc także problem z grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 21:50, Czubakadevoki napisał:

Witajcie, mam problem... Chcialem zainstalowac TQ na laaptopie packard bell EasyNote
TJ65 ale po instalacji wyskakuje komunikat o silniku graficznym i ze nie mozna znalezc
pliku o skrocie .dll? Co robic, czy na laptopie nie mozna w to grac , mam windowsa 7


Hym... Spróbuj poszukać w internecie, czy można ten plik ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 11:07, Czubakadevoki napisał:

ale ja mam dx 11


DirectX 11 nie jest zgodny z DirectX 9, który musisz doinstalować. Ze strony MS ściągnij instalkę najnowszej wersji. Systemom z gałęzi Longhorn nie przeszkadzają dwa zestawy bibliotek. więc można śmiało instalować DX9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować