Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2010 o 19:12, shirikendahs napisał:

Spoko postacie, ale dmg nie dla mnie :D Ja muszę czuć pierd**nięcie :D Jak podbiegam
do toxeusza to muszę ginąć na hita przez odbite obrażenia :P haha Niedługo zarzucę screenem
zwiastuna. A jeżeli chodzi o postać pod pety, to też o tym myślałem, chyba zrobię Rytualistę
(wilki, nimfa, koszmar tylko pod wzmocnienie dla reszty, a co najlepsze 100 100 300 i
zakłócenie rzeczywistości :D Niech ktoś podejdzie, będę pulsował nim jak latarnia morska
:D


Wiedz że wcześniej miałem itemki na super dmg + max szybkość ataku. Wyciągałem bez zewu łowów ponad 7k średnich. Zaciekawił mnie jednak sposób na 100% uników na pociski +2k DA, to też przerobiłem mścicielkę na coś takiego i powiem ci że gra się naprawdę przyjemnie. Niżej masz jeszcze małego screena ukazującego co można zrobić mając te dwie statystyki
http://img195.imageshack.us/img195/5287/beztytuurqw.jpg

P.S. Kamienie tyfona też mnie nie ruszają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 11:07, Czubakadevoki napisał:

ale ja mam dx 11

Tak jak napisałem i potwierdził Piterus Von Drackus, to że win 7 ma DX 11 to nie wszystko.
Oczywiście , DX 11 jest kompatybilny wstecz (powinien jak każda wersja DX wieksza), ja nie musiałem doinstalowywać DX 9 , TQ się włączał od razu oraz inne gry z czasów DX9 , DX 8 a nawet DX7 , ale wiem, że niektórzy właśnie maja z tym problemy, nie mam pojęcia dlaczego jeden win 7 ma lepszą zgodność a inny nie ma i trzeba brakujące biblioteki dll. doinstalowywać.
Weź płyte TQ otwórz jej zawartość i tam powinien być katalog DX9 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 14:08, Morte napisał:

Tak jak napisałem i potwierdził Piterus Von Drackus, to że win 7 ma DX 11 to nie wszystko.
Oczywiście , DX 11 jest kompatybilny wstecz (powinien jak każda wersja DX wieksza), ja
nie musiałem doinstalowywać DX 9


Nie wprowadzaj w błąd. DX 10/11 nie jest wstecznie zgodne z DX9 i trzeba doinstalowywać odpowiednie biblioteki. To, że ty nie musiałeś (system już zawierał biblioteki DX9) nie oznacza, że inna kopia posiada te biblioteki. Czasem się zdarza, że wersje OEM zawierają duże ilości zbędnego oprogramowania właśnie kosztem braku bibliotek DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem po raz pierwszy dodatek do TQ. Zauważyłem, że wprowadza on sporo zmian - i właśnie co do jednej mam pytanie. A mianowicie, chodzi mi o receptury. Miałem okazję znaleźć już jedną, na Kulę Ognia.
Teraz pytanie czy po stworzeniu tego będzie to jakiś skill czy jakiś przedmiot, a jeśli tak, to jaki?

I z czego dropi :

- Esencja Ognia Prometeusza
- Sztywny Pancerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 14:36, Piterus_Von_Drackus napisał:

Czasem się zdarza, że wersje OEM zawierają
duże ilości zbędnego oprogramowania właśnie kosztem braku bibliotek DX9.

właśnie mam wersję OEM Home premium 64 bit. zero doinstalowywania , a pierwszą gra która zainstalowałem na świeży system był TQ , i od razu grałem. widocznie już miał ?albo ..
"Każda nowsza wersja dx posiada implementacje ze wcześniejszymi dx". To cytat z forum microsoftu, który kiedyś znalazłem do podobnej dyskusji na temat DX11. Dlatego jeśli jest to nieprawda to nie ja wprowadzam w błąd:)



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 14:41, boduczek napisał:

Wczoraj zainstalowałem po raz pierwszy dodatek do TQ. Zauważyłem, że wprowadza on sporo
zmian - i właśnie co do jednej mam pytanie. A mianowicie, chodzi mi o receptury. Miałem
okazję znaleźć już jedną, na Kulę Ognia.
Teraz pytanie czy po stworzeniu tego będzie to jakiś skill czy jakiś przedmiot, a jeśli
tak, to jaki?

I z czego dropi :

- Esencja Ognia Prometeusza
- Sztywny Pancerz


Będzie to przedmiot z bonusami które widzisz przy recepturze + jeden bonus losowy po utworzeniu, wkładasz go w to kwadratowe miejsce w lewym dolnym rogu okna ekwipunku.

-esencja ognia prometeusza wypada losowo ze skrzyń, stert kości, ewentualnie możesz dostać za jakiegoś questa.

-sztywny pancerz możesz dostać dopiero w Egipcie, wypada z karaluchów :]

Także szukaj innej receptury bo tej w 1 akcie - Grecji, nie stworzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 12:29, Zatha napisał:

Polecicie jakiś build dla pure wojownika :) ? Bo cokolwiek bym robił zawsze później gra
staje się niemożliwa :(


Szkolenie w broni
Walka Dwoma Broniami
Szturm
Szał Bitewny
Uniki
Sztandar Bitewny
Wir Wojny
Róg Wojny
Róg Przodków

Do tego dobre, szybkie dwie bronie np Stymfalijskie Szpony, tudzież jakieś ubber zielone itemasy, to już zależy jak grasz [tj czy używasz takich wynalazków jak itemosis, czy tez grasz 100% czysto i sam dropisz przedmioty w singlu]
Btw jak chcesz postać stricte walczącą to może pokombinuj w kierunku miksu wojna + łowy ?
Dobra włócznia i zabójca potrafi wykrzesać z siebie chyba jedne z najwyższych obok zbója obrażeń w grze [wśród klas walczących w zwarciu oczywiście]

Ewentualnie zrób wspomnianego zbója również pod włócznię i tarczę.

Ostatnia propozycja - skrytobójca na dwie szybkie bronie, osobiście gram sobie takowym, bardzo sobię chwalę tą postać [co prawda w kwestii czysto technicznego power buildingu sa od niego potężniejsze kombinacje] i pasuje mi ona pod mój styl gry.

Tutaj kilka przykładowych buildów :

Zabójca pod włócznie i tarczę : http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Slayer&master1=7&master2=3&sa=21&m1=32-0-0-6-0-12-6-0-8-0-0-8-0-0-8-10-6-0-6-0-6-0&m2=32-0-1-8-0-8-6-10-0-0-10-8-0-6-0-0-0-6-0-6-0

Zbój pod włócznię i tarczę : http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Brigand&master1=6&master2=7&sa=21&m1=32-8-6-12-0-6-8-0-6-12-0-0-12-0-12-8-8-0-1-0-0-0&m2=32-0-0-6-0-11-6-0-8-0-0-8-0-0-8-10-6-0-6-0-5-0

Skrytobójca na dwie bronie : http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Assassin&master1=6&master2=3&sa=21&m1=32-0-6-12-0-6-8-0-0-0-0-0-12-0-12-0-8-0-8-0-0&m2=32-6-1-8-6-8-6-10-6-0-10-8-6-6-0-0-8-6-6-6-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 20:00, TROLLO83 napisał:

Chciałem zapytać, jak wygląda multiplayer w TQ? Czy oficjalne serwery wciąż działają?

Nigdy nie było oficjalnych serwerów. To Ty tworzysz serwer na swoim kompie zakładając grę w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci podziękować, gdy jadę na twoim buildzie (zbój pod włócznię i tarczę) przechodzę przez grę jak przez masło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 10:44, Zatha napisał:

Chciałem Ci podziękować, gdy jadę na twoim buildzie (zbój pod włócznię i tarczę) przechodzę
przez grę jak przez masło :)

Tak naprawde to jakosc postaci sprawdza sie dopiero na poziomie Legendary, jak tam tez bedzie szlo jak po masle to znaczy ze masz dobry build :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 11:05, rhyz napisał:

jak tam tez bedzie szlo jak po masle to znaczy ze masz dobry build :)

Build to jakieś 25% sukcesu. Reszta to sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 11:49, Abi_Dalzim napisał:

> jak tam tez bedzie szlo jak po masle to znaczy ze masz dobry build :)
Build to jakieś 25% sukcesu. Reszta to sprzęt :)

Ogólnie racja, ale w TQ sa tez buildy nieopierajace sie na sprzecie, na ktorych mozna robic niezla rozwalke ze sprzetem kupionym w sklepie. Z tego co czytałem dotyczy to tylko klas summonerów, choć możliwe że nie wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 20:19, rhyz napisał:

Z tego co czytałem dotyczy to tylko klas summonerów, choć możliwe że nie wszystkich.

Zarzuć jakimś linkiem, bo mnie zaciekawiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 11:36, Abi_Dalzim napisał:

> Z tego co czytałem dotyczy to tylko klas summonerów, choć możliwe że nie wszystkich.

Zarzuć jakimś linkiem, bo mnie zaciekawiłeś :)

Zobacz na przyklad to:
http://www.titanquest.net/tq-forum/threads/9226-Oracle-Build-for-Compendium
Wiecej buildow jest na:
http://www.titanquest.net/tq-forum/threads/9247-Titan-Quest-Builds-Compendium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł rozruszania trochę forum, mianowicie proponuję wam, aby każdy wstawił swoje najlepsze postacie, powiedzmy, że kryterium to 50lvl +, pooglądamy pupili innych, a przy okazji może kogoś natchniemy :]
Wrzucam foto mojej popisowej postaci :] Popełniłem kilka błędów w jego rozwoju, ale zamierzam to nadrobić nowym Haruspikiem :]


PS. Resisy lipne, z Aioniosem mam o 1k mniej DA, no i trochę kosztem dmg mam taką, a nie inną regenerację zdrowia :D

20100910181942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 18:20, shirikendahs napisał:

Wpadłem na pomysł rozruszania trochę forum, mianowicie proponuję wam, aby każdy wstawił
swoje najlepsze postacie, powiedzmy, że kryterium to 50lvl +, pooglądamy pupili innych,

Pewnie :
obrażenia i inne bzdury są po odpaleniu wszystkich bonusów z mistrzostw.

20100912115835

20100912115844

20100912115853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również magami nie gram - no i widzę chyba 1 raz zdobywcę na włócznie :)
wrzucę jeszcze moja pierwszą postać, z którą zacząłem przygodę z TQ sprzed prawie 2 lat , ubrana teraz w lepsze ciuszki.

20100912232506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować