Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2010 o 18:35, Lfdracon napisał:

> aha, a jak przejść do nowej krainy z dodatku?
Przejdź przez portal, który pojawia się po zabiciu

Spoiler

Tyfona

- finałowego bossa podstawowej
wersji TQ.


aha, a wreszcie sie jakos zaznaczy portal (ten fioletowy) na Olimpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 18:36, mateuszbanach0 napisał:

aha, a wreszcie sie jakos zaznaczy portal (ten fioletowy) na Olimpie?

Nie, ten portal pozostaje nieaktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 21:59, mateuszbanach0 napisał:

a do czego jest dodatkowe miejsce w ekwipunku, pod bronią? Bo nie mogę tego rozkminić...

W Immortal Throne można tworzyć artefakty polepszające statystyki postaci i czasem dające jakieś specjalne zdolności. To miejsce jest na artefakt, który można stworzyć u Czarodzieja[nie mam pewności, czy tak się ten NPC nazywa] ze specjalnego zwoju, który można zdobyć w trakcie gry oraz reliktów wypadających z przeciwników i skrzyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 22:59, Lfdracon napisał:

> a do czego jest dodatkowe miejsce w ekwipunku, pod bronią? Bo nie mogę tego rozkminić...

W Immortal Throne można tworzyć artefakty polepszające statystyki postaci i czasem dające
jakieś specjalne zdolności. To miejsce jest na artefakt, który można stworzyć u Czarodzieja[nie
mam pewności, czy tak się ten NPC nazywa] ze specjalnego zwoju, który można zdobyć w
trakcie gry oraz reliktów wypadających z przeciwników i skrzyń.


aha, to takie buty:)
dzieki za info, w razie czego jeszcze bede pytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 23:49, Morte napisał:

Taki tam mój Filmik z Czarnoksiężnikiem podążającym na Olimp
http://www.youtube.com/watch?v=gJ_CcPHycq4


Chciałbym zrobić taką postać jaką grałeś na przedstawionym filmiku, mógłbym liczyć na jakieś dokładne wskazówki co do wykreowania takiej postaci? Chciałbym wiedzieć w co dawać pkt co poziom oraz ogólnie pobrać jakieś rady co do rozwoju takowej postaci. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2010 o 18:33, Ha_Xior napisał:

Chciałbym zrobić taką postać jaką grałeś na przedstawionym filmiku, mógłbym liczyć na
jakieś dokładne wskazówki co do wykreowania takiej postaci? Chciałbym wiedzieć w co dawać
pkt co poziom oraz ogólnie pobrać jakieś rady co do rozwoju takowej postaci. Z góry dzięki.

Jest to postać tzw. hybrydowa czyli połączenie obrony z duchem - na pewno punktów nie dawaj w inteligencję , tylko siła zręczność -obrazek który jest na str 647- co do mistrzostw to jak chcesz to zapodam drzewko jak rozwijam .
-Co poziom to tylko siła oraz.. jeżeli chodzi o zręczność to na początku gry daję tyle ile potrzeba do przedmiotów które chcę nosić , potem to już by podnieść tylko obronę, nie jest to trudne , sam zobaczysz , postać jak postać , najwięcej dają przedmioty + relikty .
Z mistrzostwa ducha to w tym przypadku tylko połączenie Aury + Lisz , jak widziałeś na filmie ,Lish zabił tytana który był otoczony moja Aurą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 11:53, jarekao napisał:

I umiejętności jeszcze.

na magach tak się nie znam - natomiast znam się troszkę na mistrzostwach i napiszę tak: natura bez wilków to jak ładunek wybuchowy bez trotylu , wilki zrób koniecznie - jeżeli dasz rade to całe drzewko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Morte
W inta dawać można, tylko że wtedy postać z jednej strony na tym traci (punkty te można przeznaczyć na siłę czy zręczność) a z drugiej zyskuje (możemy klamrę arcymaga założyć i blisko jest -100% czasu regeneracji. A wiesz co to oznacza :D ). A ale zabawa taka to dla ludzi z deka obeznanych z grą

@jarekao
Jeśli chodzi o styl walki to widzę że naparzasz odłamkiem lodu. . Jednak by poczuć jego siłę trza mieć jak największy zmniejszony koszt w energię oraz maksymalną szybkość rzucania czaru. Dlatego szatę wzmocnij ucieleśnieniem złotego runa z dowolnym bonusem (a najlepiej bonusem do zdrowia). Dodatkowo polecam ci wrócić się na poziom normalny na egipskiego telkina i wydropić dwie sztuki niebieskiego pierścienia o nazwie „Kartusz”. Poniżej link ze statystykami
http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=TitanQuest_Items_Page&_cgifunction=search&TitanQuest_Items.id=738

A jak jesteś już na epicu w I akcie to zatrzymaj się na Alastorze – przy odrobinie szczęścia znajdziesz od niego niebieskie ochraniacze zwane „Tajemne Więzy”. Dają one -20% kosztu w energię. Poniżej link
http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=TitanQuest_Items_Page&_cgifunction=search&TitanQuest_Items.id=356

Dodatkowo u Alastora można znaleźć wiele innych przydatnych rzeczy dlatego warto się tam zatrzymać. Oczywiście ciupanie po jednym bossie zajmie troszkę czasu, dlatego polecam użycie tego poradnika
http://titanquest.gram.pl/forum/viewthread.php?thread_id=2531

OK to teraz przejdźmy do umiejek. Póki co masz prawie dobrze rozdysponowane - w Gwałtowną Burzę daje się tylko 1 punkt. Wilki nie kupiłeś jeszcze – i zapomnij o ich zakupie. Daj sobie teraz po punkciku w Przełamanie i Porażenie Czaru oraz wymaksuj Oko Burzy i zakup Szkwał wraz ulepszeniem. W naturze przydatne są Ciernie, ale kurcze z deka wolno się ładują co potrafi wkurzać. Niemniej jednak stanowią barierę nie do zdarcia dla wielu wrogów. Jak się z tymi umiejkami uporasz to jeszcze dołóż sobie Ładunek Statyczny i można zacząc się bawić Plagą

I to tyle ode mnie. Może inni coś jeszcze dopiszą

Mam nadzieję że pomogłem (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:29, kreciuch napisał:

@Morte
W inta dawać można, tylko że wtedy postać z jednej strony na tym traci (punkty te można
przeznaczyć na siłę czy zręczność) a z drugiej zyskuje (możemy klamrę arcymaga założyć
i blisko jest -100% czasu regeneracji. A wiesz co to oznacza :D ). A ale zabawa taka
to dla ludzi z deka obeznanych z grą

..tak tylko gracz zapytał o moja postać:) ża chciałby podobna zrobić więc bez inta - zero inta :) oczywiście że inaczej to mozna dawać + klamra , wiadomy skutek :) ale ja zrobiłem typowego brutalnego wojownika- czkę, która sieje strach mistrzostwem ducha :) i tarczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o wskazanie jakiejś stronki na której będę mógł sprawdzić jaki przedmiot na jakiej lokacji/potworku mogę wydropić.
Nie wiem czy w ogóle istnieje coś takiego, czy też wypadanie przedmiotów jest całkowicie losowe.
Z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 20:47, Szymon666 napisał:

Witam,

proszę o wskazanie jakiejś stronki na której będę mógł sprawdzić jaki przedmiot na jakiej
lokacji/potworku mogę wydropić.
Nie wiem czy w ogóle istnieje coś takiego, czy też wypadanie przedmiotów jest całkowicie
losowe.
Z góry dzięki za info

Nie jest calkowicie losowe, pewne przedmioty a szczegolnie relikty wypadaja tylko w konkretnych lokacjach potworach. Niektore sa oczywiste np. skora Yeti wypadnie Ci tam gdzie spotkasz Yeti w 3.akcie. Z czescia reliktów i wszystkimi przedmiotami nie jest tak prosto, moga wypasc w roznych miejscach, ale w jednych z wiekszym prawd., w innych z mniejszym. Musisz poprobowac sam, bo watpie, zeby ktos to wypisal i zamiescil w necie, ale moze o czyms nie wiem? Z mojego doswiadczenia wynika ze najlepsze przedmioty legendarne wypadaja w IV akcie, a szczegolnie w dalszej jego czesci, wypada tam tez duzo wysoko poziomowych reliktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 10:27, Morte napisał:

Jest to postać tzw. hybrydowa czyli połączenie obrony z duchem - na pewno punktów nie
dawaj w inteligencję , tylko siła zręczność -obrazek który jest na str 647- co
do mistrzostw to jak chcesz to zapodam drzewko jak rozwijam .

bardzo bym o nie prosił ;)

Dnia 10.11.2010 o 10:27, Morte napisał:

-Co poziom to tylko siła oraz.. jeżeli chodzi o zręczność to na początku gry daję tyle
ile potrzeba do przedmiotów które chcę nosić

nie mam pojęcia jakie itemy będę nosił więc doradź coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 22:49, rhyz napisał:

Nie jest calkowicie losowe, pewne przedmioty a szczegolnie relikty wypadaja tylko w konkretnych
lokacjach potworach. Niektore sa oczywiste np. skora Yeti wypadnie Ci tam gdzie spotkasz
Yeti w 3.akcie. Z czescia reliktów i wszystkimi przedmiotami nie jest tak prosto, moga
wypasc w roznych miejscach, ale w jednych z wiekszym prawd., w innych z mniejszym. Musisz
poprobowac sam, bo watpie, zeby ktos to wypisal i zamiescil w necie, ale moze o czyms
nie wiem? Z mojego doswiadczenia wynika ze najlepsze przedmioty legendarne wypadaja w
IV akcie, a szczegolnie w dalszej jego czesci, wypada tam tez duzo wysoko poziomowych
reliktow.


Ja dopiero zacząłem grę, jestem w pierwszym akcie. Znalazłem pierwszą formułę i potrzebuję jeszcze esencję męstwa achillesa żeby ją stworzyć.
Cóż jeżeli nie ma zasady "co z czego wypada" będę dalej eksterminował hordy potworów aż w końcu znajdę :D
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o relikty(esencje, na epickim ucieleśnienia, na legendarnym inkarnacje), to reguła jest tylko taka, że można je znaleźć w danym akcie. Dla bogów greckich w Grecji, dla egipskich w Egipcie etc. Jest też szansa, że np. w Egipcie znajdziesz jakiś relikt z Grecji - z aktu, który już ukończyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z poradnika Kreciucha chciałem zwiększyć sobie liczbę gorgon, ale w pewnym momencie wyskakuje taki bład i nie wiem co ja mam zrobić. Pomoże ktoś? Będę bardzo wdzięczny.

20101111124239

20101111124315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy istnieje taki mod który zmienia rozkład teleportów np. gdzieś bliżej bossów, tak żeby dało rade w krótkim czasie ich odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować