Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2011 o 18:43, Morte napisał:

Teraz czekam na nowa gre Twórców TQ - na podrasowanym niesamowitym graficznie silniku
TQ
ma wyjść w tym roku , oczywiście będzie to cRPG jak TQ .

Mówisz o Grim Dawn czy ekipa robi też coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 19:58, Magwisienka napisał:

> Teraz czekam na nowa gre Twórców TQ - na podrasowanym niesamowitym graficznie silniku

> TQ
> ma wyjść w tym roku , oczywiście będzie to cRPG jak TQ .
Mówisz o Grim Dawn czy ekipa robi też coś innego?

Iron Lore chyba przestalo istniec? Pod jakims innym szyldem coś robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 20:52, rhyz napisał:

Iron Lore chyba przestalo istniec? Pod jakims innym szyldem coś robią?

No właśnie też nie bardzo wiedziałam, o co chodzi, ale znalazłam to - http://www.grimdawn.com/about.php Wygląda niemal dokładnie jak Titan Quest, dobrze będzie, według GOLa ma wyjść już we wrześniu, ale jakoś za cicho jest o tej grze, żeby miała wyjść za 2 miesiące. Przy TQ bawiłam się świetnie swego czasu, przydałby się powrót w jakiejś odświeżonej formie. Obawiam się tylko, że bez porządnej promocji daleko nie ujadą, skoro ma być dostępna tylko w cyfrowej dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 21:04, Magwisienka napisał:

> Iron Lore chyba przestalo istniec? Pod jakims innym szyldem coś robią?
No właśnie też nie bardzo wiedziałam, o co chodzi, ale znalazłam to - http://www.grimdawn.com/about.php
Wygląda niemal dokładnie jak Titan Quest, dobrze będzie, według GOLa ma wyjść już we
wrześniu, ale jakoś za cicho jest o tej grze, żeby miała wyjść za 2 miesiące. Przy TQ
bawiłam się świetnie swego czasu, przydałby się powrót w jakiejś odświeżonej formie.
Obawiam się tylko, że bez porządnej promocji daleko nie ujadą, skoro ma być dostępna
tylko w cyfrowej dystrybucji.

To co pokazuja na tej stronie jest zachecajace, warto zwrocic uwage, ze bedzie bron palna. Mysle, ze dobra gra sama sie obroni nawet bez promocji (na ktora tego studia na pewno nie bedzie stac). Najgorsze, co moze im sie przytrafic to wydanie gry w tym samym czasie co wyjdzie Diablo3, wtedy ryzykuja, ze gra przejdzie calkowicie niezauwazona. Trzymam kciuki, zeby sie pospieszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Poszukuję kogoś do nagrania ze mną Let''s playa z Titan Quest.

Wymagania:

Titan Quest Immortal Thorne
Skype
Mikrofon
Wolny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 01:19, Morte napisał:

Dokładnie o tej grze pisałem:))
na dodatek silnik podrasowany z TQ i bedzie to nieźle wyglądać :)

Gamplay na filmiku wygląda lepiej niż niejeden z Diablo 3, pomimo absolutnie nieporównywalnych środków dostępnych na produkcję i reklamę gry. Już mi się podoba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:10, Zebek napisał:

Czy jest mozliwość grania z kimś w multi jeśli ja gram z dodatkiem a On bez???

Nie. Nie slyszalem też, zeby w jakiejs innej grze tego typu bylo to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:10, Zebek napisał:

Czy jest mozliwość grania z kimś w multi jeśli ja gram z dodatkiem a On bez???

oczywiście że jest :)
włóż płytę titan quest ale nie IT i grajcie razem w podstawkę
a jeśli masz TQ oraz TQ IT na jednej płycie w tych nowszych wydaniach chyba jest na 1 płycie , to odpal podstawkę i już możecie razem grać ale na takiej samej wersji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 22:04, Fatal-X napisał:

Zamierzam stworzyć postać wojownika (wojna+obrona), na co wydawać punkty? Tylko na siłę
i żywotność? Jakie proporcje?

Czyli Zdobywca. Krótko: siła na obrażenia, zręczność na obronę, reszta - żywotność. Balans miedzy str a dex sam musisz dopasowac.
Tu masz link do builda: http://titanquest.gram.pl/articles.php?article_id=69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram aktualnie łowcą. Mam 13 poziom i w dużej mierze inwestowałem w zręczność. Jednak czytałem gdzieś że powinno się też inwestować w siłę. Walczę tylko łukiem bez włóczni, czy to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 17:11, Magwisienka napisał:

Prosta sprawa - najsilniejsza postać, build, który zmiecie wszystko na swej drodze przez
wszystkie poziomy trudności. Propozycje? :)


Ja pykam tym -> http://titanquest.gram.pl/articles.php?article_id=72 i miecie całkiem nieźle :>
Chodź ginie równie szybko, to tylko przez nieuwagę. Zresztą większość nawet nie zdąży wyprowadzić ataku ;>
Build tutaj -> http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Assassin&master1=6&master2=3&sa=21&m1=32-0-6-1-0-6-8-0-0-12-0-0-12-0-1-8-8-0-1-0-0-0&m2=32-6-1-8-6-8-6-10-6-0-10-8-6-6-0-0-8-6-6-6-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 17:11, Magwisienka napisał:

Propozycje? :)

Wg mnie najpotężniejsza postać (nie grałem wszystkimi kombinacjami, więc to tylko moja osobista opinia) to Templariusz, czyli Sen + Obrona = niesamowity wymiatacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować