Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2011 o 19:06, Abi_Dalzim napisał:

> Propozycje? :)
Wg mnie najpotężniejsza postać (nie grałem wszystkimi kombinacjami, więc to tylko moja
osobista opinia) to Templariusz, czyli Sen + Obrona = niesamowity wymiatacz ;)

Ok, dzięki chłopaki, spróbuję coś z tego jak się znowu wezmę za Titana :) Dzisiaj naszła mnie na to ochota, ale cóż, słomiany zapał. Może za to uda mi się wreszcie skończyć Drakensanga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 19:06, Abi_Dalzim napisał:

> Propozycje? :)
Wg mnie najpotężniejsza postać (nie grałem wszystkimi kombinacjami, więc to tylko moja
osobista opinia) to Templariusz, czyli Sen + Obrona = niesamowity wymiatacz ;)



A grałeś łotrostwo+łowy? Epicki przeszedłem bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 00:07, Jackal-pl napisał:

A grałeś łotrostwo+łowy? Epicki przeszedłem bez większych problemów.

Grałem, grałem. Fajna postać, ale trochę cienka w defensywie i szybko pada. Zwłaszcza na legendzie w Hadesie (o Toxeuszu nie wspomnę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 06:43, Abi_Dalzim napisał:

> A grałeś łotrostwo+łowy? Epicki przeszedłem bez większych problemów.
Grałem, grałem. Fajna postać, ale trochę cienka w defensywie i szybko pada. Zwłaszcza
na legendzie w Hadesie (o Toxeuszu nie wspomnę).


Na razie jestem na legendarnym na rodos, także się nie wypowiem. Na epicim największy problem miałem z cerberem, ale władowałem skilla w ziołowy lek (wcześniej nie miałem, wiem fail) i nie miałem więcej problemów. A na razie nie mam weny, żeby grać dalej.

Nie wiem jak można grać postacią walczącą wręcz, 1 akt spoko, 2 akt - spoko, ale w trzecim są te smokowce czarodzieje, jak one walą z tych niebieskich kulek to zgon na miejscu, a jak walczysz na dystans to idzie wymanewrować. No i smokowce lansjerzy w górze Wusao. Też twardy orzech do zgryzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu Zdobywcy(na włócznię) smokowce sprawiały problem tylko na xmaxie, gdy było ich dużo. W normalnej grze załatwiałem je bez potionków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 12:17, Jackal-pl napisał:

Nie wiem jak można grać postacią walczącą wręcz, 1 akt spoko, 2 akt - spoko, ale w trzecim
są te smokowce czarodzieje, jak one walą z tych niebieskich kulek to zgon na miejscu,

Smokowce czarodzieje to obok makajów łuczników to jeden z gorszych match-upów dla postaci walczącej wręcz. Jak jest jeden + obstawa to jeszcze możesz próbować tankować, ale zdarza sie ich wiecej na raz. Wtedy na poczatek hit and run, zeby wymanewrowac i wykonczyc tyle z obstawy ile sie da bez ryzyka zblizenia do kulek. A potem biegiem do "czarodzieja", omijac jego pociski na ile sie da, bo zbyt wielu tych trafien nie przezyjesz. Olac pozostale stwory dopoki nie wykonczysz wszystkich czarujacych. W zaleznosci od buildu przywolaj sobie pomocników np. lisza (moim łamaczem zaklęć tak robiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 17:11, Magwisienka napisał:

Prosta sprawa - najsilniejsza postać, build, który zmiecie wszystko na swej drodze przez
wszystkie poziomy trudności. Propozycje? :)

Możesz jak pisał Abi Dalzim wybrać Templara a moje propozycje to :
Wojna Obrona - Zdobywca
Obrona Duch - Czarnoksiężnik ( pod broń białą ,obuch )
- Obydwie postacie nie powinny ani razu zginąć w całej grze ( bez modów ) ( w hadesie z dobranymi odpowiednio przedmiotami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji , gram ostatnio tylko w podstawkę , zdobywcą ale na dwie bronie, jak do tej pory ładnie mu idzie , poziom Epicki w Egipcie .

20110825105430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:04, Morte napisał:

czasem juz sie nie chce i starzy wyjadacze maja inne sposoby na znalezienie konkretnego
itemu - nie napisze jak bo szkoda psuć tobie zabawy .


Odpowiadam na dość wiekowy post, ponieważ po sporej ilości kolejnych godzin spędzonych z Titan Quest i oczywiście nieskompletowaniu żadnego zestawu, mam pytanie jak zdobyć cosik fajnego dla "wojaka" Wróżbity, czyli maks przywołań i postać walcząca w zwarciu, lub dla Templariusza z obuchem, ewentualnie dla klasycznego Czrodzieja. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2011 o 13:13, KrzychW napisał:

Odpowiadam na dość wiekowy post, ponieważ po sporej ilości kolejnych godzin spędzonych
z Titan Quest i oczywiście nieskompletowaniu żadnego zestawu, mam pytanie jak zdobyć
cosik fajnego dla "wojaka" Wróżbity, czyli maks przywołań i postać walcząca w zwarciu,
lub dla Templariusza z obuchem, ewentualnie dla klasycznego Czrodzieja. ???

Tu nie będe pisać jak - podaj mi GG - potem mailem prześle odpowiedni mod gry , tam znajdziesz to co chcesz .
ale zastanów się czy nie warto samemu znaleźć , ja juz pomału od TQ odchodzę , wszystkie postacie przetestowane ..podstawka także z nudów skończona , więc dla mnie to nie ma znaczenia, ale jak ty zacząłes grę w TQ to może lepiej jak sam znajdziesz - oczywiście jak chcesz to wyślę i będziesz miał z górki .
Lub dam Tobie takie przedmioty na serwerze - wybór nalezy do Ciebie , w każdym razie bez GG nic nie zrobimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 11:07, Morte napisał:

Lub dam Tobie takie przedmioty na serwerze - wybór nalezy do Ciebie , w każdym razie
bez GG nic nie zrobimy .



Faktem jest, że najbardziej satysfakcjonujące jest samodzielne zdobycie wyjątkowego sprzętu. Oczywiście o ile istnieje taka możliwość i jest bardziej prawdopodobna od 6 w Lotto. Może faktycznie z zestawami jeszcze się powstrzymam, ale informacja o miejscach dostępności, czy też kogo tłuc aby zwiększyć prawdopodobieństwo zdobycia czegoś wyjątkowego dla Wróżbity budowanego na "broń biała/przywołania", przydałyby się na pewno.
Moje gg 6440965 krzych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 06:06, Jackal-pl napisał:

Bijesz telkinów, bijesz skorpiosa koło fajum i modlisz się, żeby ci wypadło to co chcesz.
Nie ma miejsc gdzie co pada.

tak - ale i są miejsca co wypadają konkretne przedmioty z potworków,chodzi o przedmioty MI
świetną listę zrobił Kreciuch co gdzie wypada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 06:06, Jackal-pl napisał:

Bijesz telkinów, bijesz skorpiosa koło fajum i modlisz się, żeby ci wypadło to co chcesz.
Nie ma miejsc gdzie co pada.


Nie zgadzam się z tym. Wiele itemów dropi tylko w konkretnym akcie, lub tylko na konkretnym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 13:13, KrzychW napisał:

Odpowiadam na dość wiekowy post, ponieważ po sporej ilości kolejnych godzin spędzonych
z Titan Quest i oczywiście nieskompletowaniu żadnego zestawu, mam pytanie jak zdobyć
cosik fajnego dla "wojaka" Wróżbity, czyli maks przywołań i postać walcząca w zwarciu,
lub dla Templariusza z obuchem, ewentualnie dla klasycznego Czrodzieja. ???


Może to ci pomoże

http://titanquest.gram.pl/articles.php?article_id=81
http://titanquest.gram.pl/articles.php?article_id=93
http://titanquest.gram.pl/articles.php?article_id=78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:54, kreciuch napisał:

Może to ci pomoże


Już poczytałem i przynajmniej teoretycznie przygotowany jestem do poszukiwań sprzętu. Na razie nie skorzystałem ze sposobów zdobywania przedmiotów "na skróty". Pobiegam trochę we wskazane w opisach miejsca i przekonam się, co też z wrogów wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego służą pisma np. lista zakupów lamii??
W rodos zaraz przy oierwszej kapliczce poza miastem są wrota zapieczętowane przez strażnika, jak się je otwiera??? Przeszedłem kiedyś całego titana na wszystkich poziomach trudności (61lev), a wrota dalej były zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 19:21, jam_jest_Zdzichu napisał:

Do czego służą pisma np. lista zakupów lamii??
W rodos zaraz przy oierwszej kapliczce poza miastem są wrota zapieczętowane przez strażnika,
jak się je otwiera??? Przeszedłem kiedyś całego titana na wszystkich poziomach trudności
(61lev), a wrota dalej były zamknięte.


Te pisma to takie żarty twórców. Do niczego nie służą. A tą bramę otwiera się takim żółwikiem, który czasami wylatuje po pokonaniu Hadesa. Jak raz wyleci Ci żółwik to masz go już na całą grę czyli jak wyleci Ci na normalu to możesz nim otwierać tą bramę na legendarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem w spisie itemków, że w Dolinie Królów wypadają składniki Zbroi Upiora podnoszące poziom umiejętności postaci. Biegam i biegam na "Epiku" po raz kolejny po grobowcach i jak na razie nic takiego nie znalazłem. Czy wiadomo, z jakich przeciwników wypadają te itemki, czy może w którym miejscu najczęściej? Z kilkanaście razy obleciałem całą Dolinę i brak efektu. Da się w jakiś sposób zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować