Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Witam. Razem z kuzynem bardzo chcielibyśmy pograć w Titan Quest w co-op. Gry mamy z CD-Action, niestety na stronie czasopisma nie ma już kodów, które umożliwiłyby granie po sieci. Jeżeli ktoś z was (przynajmniej 2 osoby) byłyby takie miłe i jeżeli już nie gracie w TQ byłbym wdzięczny gdyby przesłaliście mi 2 kody do gry w sieci. Innego sposobu na razie nie widzę więc wybrałem ten, czyli poproszenie was o pomoc. Naprawdę bardzo byśmy byli wdzięczni i szczęśliwi. Jeżeli ktoś by zechciał ofiarować nam kod niech prześle mi go na wiadomość prywatną lub na adres podany niżej. Dziękuję i pozdrawiam!

kucowaty@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni stąd, ni zowąd, w panelu kupowania/sprzedawania przycisk PPM przestał mi działać jako sprzedawanie. Nic nie zmieniałem w żadnych ustawieniach, ktoś wie jak to przywrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio pykam sobie w podstawkę TQ z CDA i muszę przyznać, że całkiem nieźle się bawię, mimo że nie jestem wielkim fanem h''n''s. Ale tylko w mniejszych dawkach, max. 1h. Na ile w ogóle starczy ten tytuł przy przysłowiowych 100% (każdą lokacją przeszukuję od dechy do dechy, robię każdy quest, choć tych akurat wielu nie ma). I jaki można mieć maksymalny poziom doświadczenia. I gdybym chciał grać w dodatek (o ile wrzucą kiedyś na płytkę CDA), to muszę mieć postać z podstawki, czy działa to na zasadzie Nocy Kruka z G2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 21:41, Perry_Cox napisał:


Ostatnio pykam sobie w podstawkę TQ z CDA i muszę przyznać, że całkiem nieźle się bawię,
mimo że nie jestem wielkim fanem h''n''s. Ale tylko w mniejszych dawkach, max. 1h. Na
ile w ogóle starczy ten tytuł przy przysłowiowych 100% (każdą lokacją przeszukuję od
dechy do dechy, robię każdy quest, choć tych akurat wielu nie ma). I jaki można mieć
maksymalny poziom doświadczenia. I gdybym chciał grać w dodatek (o ile wrzucą kiedyś
na płytkę CDA), to muszę mieć postać z podstawki, czy działa to na zasadzie Nocy Kruka
z G2?

Przejscie podstawki jedna postacia na legendary (ost poz trudnosci) zajmie pewnie ze 2-3 miesiace, jezeli bedziesz gral w malych dawkach jak piszesz.
Zaznaczam, ze ja gralem w TQ+IT. Warto dokupic sobie dodatek, dodaje drugie tyle kontentu, co podstawka.
Max level postaci na IT to 75, ale jezeli nie jestes hardcorem (a piszesz ze nie) to skonczysz gdzies na 60-65, co pozwala ukonczyc gre na legendary.
Nie wiem jak jest w Nocy Kruka, ale z tego co pamietam, to w IT mozesz zaczac grac nowa postacia (ofc), mozesz tez importowac postac z podstawki i dalej grac w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ,działa to jak w nocy kruka czyli dodatek integruje sie z podstawką , dochodzą karawany , artefakty , więcej przedmiotów , dodatkowy świat "hades" i jak napisał poprzednik , mozesz zacząć grać od nowa nowa postacią lub importować ta co grasz .
Ogólnie gra w TQ bez dodatku to spora strata w satysfakcji z gry :) polecam doinstalowac dodatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Udało mi się ukończyć w końcu podstawkę, oczywiście na pierwszym poziomie trudności, kolejne olewam, bo nie podoba mi się ta maniera h''n''sów, przez którą trzeba przechodzić to samo po kilka razy aby zdobyć wyższy poziom i lepsze itemy. Mimo wszystko TQ to dobra gra, do pewnego momentu wciągająca w mniejszych dawkach, później niestety wkrada się monotonia. Choć z drugiej strony Loki znudził mnie po dwóch godzinach, a TQ dopiero po 20-stu. Bardzo fajnie prezentuje się grafika, jednak bardziej pod względem artystycznym niż technicznym (Much Chiński, Olimp). Muzyka też miała swoje momenty. Może dzięki TQ w końcu przekonam się całkowicie do klikaczy i w końcu ukończę Diablo chociaż na pierwszym poziomie trudności (Torchlighta dawno bym ukończył, gdyby mi kompa nie wieszał co pół godziny).

Edit: gdzie mogę znaleźć sejwy albo zapisaną postać w pliku, abym mógł sobie gdzieś ją skopiować w razie gdybym miał dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 23:18, Perry_Cox napisał:

Udało mi się ukończyć w końcu podstawkę, oczywiście na pierwszym poziomie trudności,
kolejne olewam, bo nie podoba mi się ta maniera h''n''sów, przez którą trzeba przechodzić
to samo po kilka razy aby zdobyć wyższy poziom i lepsze itemy. Mimo wszystko TQ to dobra
gra, do pewnego momentu wciągająca w mniejszych dawkach, później niestety wkrada się
monotonia.

Przyznaje, ze "przechodzenie tego samego kilka razy" jest z deczka bez sensu. Ale na tym wlasnie polega HnS. Prawdziwa zabawa w TQ (w Diablo nie jest inaczej) zaczyna sie wlasnie na najtrudniejszym poziomie trudnosci. Dla mnie osobiscie to wlasnie gra na normal jest najnudniejsza. Zacheta do grania dalej sa nie tylko wyzsze poziomy i lepsze itemy, ale dodatkowi bossowie (spojler:

Spoiler

hydra

) oraz mozliwosc ulozenia artefaktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Co ciekawe pogadasz z kimś tu na forum, dostaniesz/kupisz gear, że gra nawet na najtrudniejszym to sama frajda :D
Moim zdaniem najnudniejszy jest właśnie dodatek. Przerost forym nad treścią, strasznie dużo chodzenia, a historia wymyślona na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 21:07, Jackal-pl napisał:

Zgadzam się. Co ciekawe pogadasz z kimś tu na forum, dostaniesz/kupisz gear, że gra nawet
na najtrudniejszym to sama frajda :D
Moim zdaniem najnudniejszy jest właśnie dodatek. Przerost forym nad treścią, strasznie
dużo chodzenia, a historia wymyślona na siłę.

Akt z dodatku jest taki troche "doklejony", no i graficznie monotonny. Jest jednak niezaprzeczalnie najtrudniejszy, szczegolnie koncowka, i mozna tam znalezc najlepsze itemy - mi przynajmniej tam najwiecej zawsze wypadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 00:05, Jackal-pl napisał:

Najtrudniejszy? Mi to jedno, ja walę z łuku :D
Łowy+Łotrostwo

Mozna i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was . Czy jest możliwość aktualizacji gry ze zwykłego TQ pl na TQ IT . Grę ściągałem niedawno więc jestem jeszcze zielony . Proszę o wyrozumiałość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"POLAND no cheat" FIRERODAN
"TQIT PL" Kreciuch
"Poland NO CHEAT game" Burczyn 1
"Polska bez kodów" Popcorn
"ACHILLES MOD COME ON PL" NEPS
"Wisho PL No Cheats" Wisho
"MiChAiLo_TqIt_SeRvEr" Turner William
"Gmieszt No Cheats" Gmieszt
" TQIT_PL_NO_CHEAT " KYSY646
"TQIT-PL-No Cheat" Kroxss

Stara lista serverów, złote czasy... :D Pamietam je bardzo dobrze :D Mój server POLSKA COME ON PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro chodzi o sztywny pancerz to będziesz musiał troche poczekać :) wypada np. z egipskich skarabeuszy i żuków ogniowych. A esencja ognia to wypada ze wszystkiego ( głównie ze skrzyń ) ale tylko w Grecji. A propo artefaktu to będzie to taki item co żeby zadziałał to będziesz musiał go ubrać ( jak ściągniesz to już nie będzie działał) i miejsce na artefakty jest po lewej postaci takie puste okrągłe miejsce. Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 11:38, NEPS napisał:

"POLAND no cheat" FIRERODAN
"TQIT PL" Kreciuch
"Poland NO CHEAT game" Burczyn 1
"Polska bez kodów" Popcorn
"ACHILLES MOD COME ON PL" NEPS
"Wisho PL No Cheats" Wisho
"MiChAiLo_TqIt_SeRvEr" Turner William
"Gmieszt No Cheats" Gmieszt
" TQIT_PL_NO_CHEAT " KYSY646
"TQIT-PL-No Cheat" Kroxss

Stara lista serverów, złote czasy... :D Pamietam je bardzo dobrze :D Mój server POLSKA
COME ON PL


Ahhhh ja też pamiętam je doskonale, gdy ostatnio włączyłem TQ to aż łezka się w oku zakręciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...teraz mamy przeglądarkową gre , prawie jak TQ , grafika i grywalnośc porównywalna
era gier w pudełku chyba mija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem TQDefiler''a ilekroć chce go użyć i wprowadzam jakieś zmiany dotyczące mojej postaci podczas uruchomienia grze na ekranie wyboru bohatera nie pokazuje się jego model, a samo imię(gry zacząć się nie da po naciśnięciu start wraca do menu). Po przywróceniu zmian wszystko wraca do normy. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować