Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2012 o 13:56, treek napisał:

Ściągłem TQDefiler''a

Nie ważne... przeczytałem readme....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem podstawkę Titana z CDAction, i nie mam seriala, odsyłają na stronę a tam wywala, że nie ma już wolnych kluczy. Co mam zrobić w takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z titan quest.
Jestem w ateńskich dokach i mam przepłynąc statkiem.
I nie moge. Nad tym gosciem nie ma nic, żadnego wykrzykniku ,kotwicy, pytajnika, nic.
I tu moje pytanie co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do single player możesz użyć byle jakiego klucza ewentualnie cracka.

Jeśli chodzi o multi to napisz do redakcji może wykroją jakiś klucz, ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 19:24, JulianPLg napisał:

Mam problem z titan quest.
Jestem w ateńskich dokach i mam przepłynąc statkiem.
I nie moge. Nad tym gosciem nie ma nic, żadnego wykrzykniku ,kotwicy, pytajnika, nic.
I tu moje pytanie co mam zrobic?


A więc tak:
- gra na patchu 1.1 ( standardowym) poziada wiele błędów questowych, mogą ale nie musza sie pojawić , u ciebie akurat sie pojawił , masz dwa wyjścia : wejść do sieci i poprosić kogoś by dał teleport do nastepnej lokacji i wtedy bez problemu pojawiasz sie tam , lub zainstalować Patch 1.17a który poprawia wszystkie błędy , prawdopodobnie i ten będzie już poprawiony . ( jest możliwe ze nie wykonałeś zadania które odpowiada za pojawienie się opcji rozmowy i dlatego nie ma tejże opcji )
Ps - zacząłem sobie ponownie grać w TQ :) jak coś to moj serwer Apokalipsa 1.17a no cheat . ale gram tylko na patchu 1.17a , pobierzesz go z akademi TQ . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozpoczynam gre w Titan Questa i zastanawiam się nad wyborem, którejś postaci spośród tej małej grupki:
-zwiastun
-templariusz
-niszczyciel snów
-korsarz
-zabójca
Podejrzewam, że TQ przejdę tylko raz i nie będe się rzucał na wyższe poziomy (czyli farma przedmiotów odpada). Szukam postaci koszącej moby i bossy, ciężkiej do ubicia, a jednocześnie będącej w miare ciekawą. (jakieś czary, błyski, żeby było na co popatrzeć, a nie tylko masywny dmg i trzymanie lpm) Postać do walki w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 16:43, revolt505 napisał:

Witam. Rozpoczynam gre w Titan Questa i zastanawiam się nad wyborem, którejś postaci
spośród tej małej grupki:
-zwiastun
-templariusz
-niszczyciel snów
-korsarz
-zabójca

Każda postac jest bardzo mocna , ale i za duzych błysków też nie ma w nich , proponuje templariusza lub niszczyciela snów ( dla mnie czarnoksiężnik pod broń białą)

Dnia 03.09.2012 o 16:43, revolt505 napisał:

Podejrzewam, że TQ przejdę tylko raz i nie będe się rzucał na wyższe poziomy (czyli farma
przedmiotów odpada). Szukam postaci koszącej moby i bossy, ciężkiej do ubicia, a jednocześnie
będącej w miare ciekawą. (jakieś czary, błyski, żeby było na co popatrzeć, a nie tylko
masywny dmg i trzymanie lpm) Postać do walki w zwarciu.

Radze przejśc całośc od poziomu normal do legendy:) oczywiście w TQ IT
- radzę uważnie tworzyć postać jeśli chodzi o punkty co dodajesz po zdobyciu poziomów , wojownicy tylko siła i zręczność ,nic więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 16:43, revolt505 napisał:

Witam. Rozpoczynam gre w Titan Questa i zastanawiam się nad wyborem, którejś postaci
spośród tej małej grupki:

Ja polecam Templariusza - niesamowity koks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady, ale zapomniałem też dodać, że posiadam tylko podstawkę, więc nie wiem czy to czegoś nie zmienia. Czy buildy (zwłaszcza drzewka umiejek) z titanquest.gram.pl zdadzą egzamin? Właśnie tak się skłaniałem ku templariuszowi albo niszczycielowi, więc może któryś z nich (jeszcze pomyśle). Byle przyjemnie się grało. Jesteś pewien, że inwestować punkty tylko w zręczność i siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:32, revolt505 napisał:

Dzięki za porady, ale zapomniałem też dodać, że posiadam tylko podstawkę, więc nie wiem
czy to czegoś nie zmienia. Czy buildy (zwłaszcza drzewka umiejek) z titanquest.gram.pl
zdadzą egzamin? Właśnie tak się skłaniałem ku templariuszowi albo niszczycielowi, więc
może któryś z nich (jeszcze pomyśle). Byle przyjemnie się grało. Jesteś pewien, że inwestować
punkty tylko w zręczność i siłę?


Templariusz to połączenie obrony ze snem, więc tak sobie nie pograsz. Dodam, że jest to niefajna klasa. Wydaje się być nieco zbyt silna po prostu (przynajmniej na początku). Zresztą podstawki nie masz, więc problemu też nie ma:)

Osobiscie polecam straznika, jeśli chcesz mieć twardą postać, wyrocznie lub czarodzieja do niszczenia przeciwników na odległość (naprawdę nic do ciebie nie zdąży podejść), orz np maga bitewnego, albo palladyna jeśli lubisz ciekawe postacie i nie boisz się wyzwań. Jeśli szuaksz błysków, to zdecydowanie bierz jakąś szkołę magiczną, bo wtedy nie ma bata, żebyś nie miał jakiejś kolorowej aury czy wzmocnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:32, revolt505 napisał:

Dzięki za porady, ale zapomniałem też dodać, że posiadam tylko podstawkę

no niestety , o wiele lepsza jest opcja z dodatkiem IT , to jest tania gra , nie warto kupić calość? zaznaczę że gra jest warta kolekcji i warto ją mieć

Dnia 04.09.2012 o 17:32, revolt505 napisał:

punkty tylko w zręczność i siłę?

jesli chodzi w klasy wojowników to tak .
Magowie za to, to inteligencja + zręcznośc , ewentualnie jak potrzeba to manna
ogólnie w zycie sie nie inwestuje ale możesz sobie coś tam dodać jak chcesz.
W tej grze mamy 3 klasy :
Wojów ,
Magów oraz tzw hybrydy , czyli połączenie wojownika z magiem (najtrudniejsze postacie do wychodowania )
Koledzy maja rację , Templariusz tak jak i Zdobywca sa bardzo mocni , ja podałem z Twoich opcji kogo wybrać , poza tym każdy ma swój gust i zapytanie kogos która jest fajna postać to troszke bez sensu bo jak widzisz ten podaje tego , tamten tamtego .
zrób sobie postac klasową , albo maga albo woja i serio , kup całośc bo podstawka jest bardzo okrojona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich . Gram już TQ jakiś czas . I mam jak narazie postać 54 poziom - skrytobójca . Troche mi się ta postać już znudziła ( teraz zaczynam poziom legendarmy ) . Mistrzostwo łotrowstwa na wiekszych popziomach staję sie troche bezużyteczne ( chociaż naprzykład dezorientująca zatruta broń lub krytyczne uderzenie dają radę ) . Zaczynam grać łowcą na włócznie . I tu się nasuwe me pytanie . Jak najlepiej rozdawać punkty ? I jakie mistrzostwo dobrać ? ( niechce hybryda oraz wojny ) Może nature ? Nigdy nią nie grałem za pomoc dziękuje. Potem jak będziecie chcieli to wrzuce obrazek mej postaci . ( tej 54 poziom )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 12:36, zerohunter napisał:

Mając key ale zniszczone płyty, można skądś to ściągnąć?


Tylko, jeżeli masz wersję zgodną z dystrybucjami cyfrowymi takimi jak STEAM. inne formy ściągnięcia są już łamaniem licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż brak odpowiedzi :( Już dodałem sobie nature i mam Łowcę . Jestem w egipcie . Rozwijam obydwie specjalizacje równocześnie . Nie ma to jak wilki i driada osłaniające ci tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wracam do tej cudownej gry i portalu gram.pl po 3 latach.Gra mimo upływu lat jara mnie w tym samym stopniu co po premierze i jest obecnie jedyną która naprawdę sprawia mi przyjemność (a trochę tego było).Co więcej każdy zabity boss czy niebieski/fioletowy przedmiot jakiego nie mam cieszy mnie jak cukierek biedne i głodne dziecko.Staram się grać inteligentnie,liczę możliwości,procenty,dane,aby uzyskać jak najlepszą efektywność miażdzenia wrogów,steruję summonami i gram taktycznie.Dodatkowo dla utrudnienia,gdy zginie mi bohater chociaż jeden raz,to przestaję nim grać i zaczynam nowym,chociaż tamtego nie kasuję to nie kontynuuje nim gry,jest swoistą farmą wyposażenia.

Wróciłem do gry,gdyż moja obecna maszyna pozwala mi na całkiem nowe odczucia wizualnojakościowe i wreszcie mogę cieszyć się bezprzycinkową grą.Obecnie mam dwóch bohaterów pierwszego którym przeszedłem pierwszy akt w klasie burzy którym niestety zginąłem i go odstawiłem,teraz gram wróżbitą(natura+duch) i idzie mi gładko,chociaż coraz ciężej.Głównie dzięki maksymalnym rozwinięciu przyzwania wilków i jednym punktem dodanym im w krwawienie,aktualnie przydzielam je w króla licza i tak będą kontynuować swój "build",bohater ma dopiero 12 poziom,więc dopiero się rozkręca,ale jak na równe dwie godziny gry uważam to przy braku ekwipunku za dobry wynik.

Będę tu regularnie pisał,aby trochę rozkręcić temat i dla własnej satysfakcji,mam nadzieję,że spodoba się wam lektura moich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 18:01, Maxtreme napisał:

Witam
Wracam do tej cudownej gry i portalu gram.pl po 3 latach.

Witamy :)

Gra jest naprawdę zacna i mimo swego wieku na pewno (oczywiście w moim odczuciu) lepsza od Diablo 3.
Może kiedyś do niej wrócę, ale na pewno nie na długo, bo czasu na granie nie mam za wiele. Poza tym z TQ spędziłem dłuuuugie godziny i po pewnym czasie (jak każdy H''n''S) zaczął mnie lekko nudzić. Ale nigdynie zapomnę mojego wykosowanego Templariusza na Legendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 18:01, Maxtreme napisał:

Dodatkowo dla utrudnienia,gdy zginie mi bohater chociaż jeden
raz,to przestaję nim grać i zaczynam nowym,chociaż tamtego nie kasuję to nie kontynuuje
nim gry,jest swoistą farmą wyposażenia.

Jednym słowem tryb Hardcore uprawiasz w TQ, ja zawsze podziwiam stalowe nerwy graczy którzy potrafia grac h-c.
Ja bym co najmniej kompa rozwalil jak bym zginal po x tygodniach budowania postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować