Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Gra ktoś w to jeszcze bo ja gram dopiero od kilku dni łącznie mam na koncie około 10 godziń jak na razie jestem w Egipcie, ale pisze z innego powodu mianowicie gra ma już 7 lat a wygląda lepiej niż Diablo 3 z 2012 roku co prawda to tylko grafika ale do tego już wiem skąd Blizzard zgapił połowę pomysłów. W Titan Quest bardzo fajnie wypada dodawanie punktów umiejętności aż się dziwie, że Blizzard tego nie zastosował w Diablo 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niz Diablo 3 to może nie ale na pewno nie jest gorsza a nawet lepszą grą i jak wspomniałes ma 7 lat :)
ja juz odstawiłem TQ bo w sumie co zacznę grac to po 3-4 godzinach mnie przynudza ale to dlatego że grałem w to przez 3 lub 4 lata (jakos tak) codziennie mozna powiedzieć więc nie chce mi sie już :) każda postać przetestowałem czyli bodajże 32 postacie .
JEżeli grasz i masz zamiar w to grac to zainstaluj patch 117a który poprawia błędy bo standardowo to jest masa bug-ów a studio padło przez piractwo (tak było napisane na forach ) i nie zdązyli zrobić oficjalnej poprawki dlatego mamy nieoficjalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 20:34, Ciekawski94 napisał:

Można tego patcha spokojnie zainstalować jak już jestem w trakcie gry czy będę musiał
od nowa? i Skad można ściągnać tego patcha?


Pobierz z Akademi titan quest , albo z jakiejs strony poświęconej TQ , wpisz w google TQ patch 117a
Spokojnie możesz go instalowac jak juz grasz ,nic nie zepsuje ani nie stracisz , mozna go w każdej chwili odinstalowac i znowu zainstalowac do woli bez uszczerbku na postaciach , oczywiście to patch do titan quest Immortal Throne , mam nadzieje że nie grasz w podstawke bo to w sumie bez sensu jest .
Patch wrzucasz do folderu z grą ( oczywiście Titan quest IT ) i odpalasz plik instalacyjny patcha , to wszystko a jak chcesz odinstalowac to masz plik "odinstaluj " i robisz to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Titan Quest jest lepszą grą niż Diablo 3. Grałem w wersje próbną i po pokonaniu Króla Szkieletów -czy tam jak on się zwał, skończyłem. Nie interesowało mnie co będzie się działo dalej. W Diablo 2 nie grałem, ale podobno dobre. Jak narazie najlepszą grą tego typu, jak dla mnie jest TQ i dodatek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 22:31, popcorn napisał:

Zdecydowanie Titan Quest jest lepszą grą niż Diablo 3. Grałem w wersje próbną i po pokonaniu
Króla Szkieletów -czy tam jak on się zwał, skończyłem. Nie interesowało mnie co będzie
się działo dalej. W Diablo 2 nie grałem, ale podobno dobre. Jak narazie najlepszą grą
tego typu, jak dla mnie jest TQ i dodatek.:)

Ja nie napisalem że zdecydowanie Diablo jest lepszą grą , poprostu TQ juz mnie nudzi (to oczywiste po tylu latach grania) a w D3 bym pograł:) natomiast moj post wczesniejszy dotyczył grafiki , D3 ma lepsza grafike niż TQ ale porównując lata wydania gier to nadal TQ ma bardzo piekna grafe na tyle że widział bym remake gier Black Isle studio na tym silniku z TQ , wyglądało by to rewelacyjnie , nie wiem dlaczego nie mozna tego zrobić , pewnie chodzi o kasę i prawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napisałem, że wg. mnie TQ jest zdecydowanie lepsze, a nie Ciebie.:P Każdy może mieć własne zdanie. Co do grafiki jak na 2005/2006 rok TQ uważam, że miało świetną grafikę. Dla mnie jednak liczy się w grach przede wszystkim fabuła i klimat. A, że klimaty mitologiczne mnie pasują, a fabuła nie była zła i plansze nie "ciągnęły" się, jak np. w Loki to naprawdę dobra gra. Wręcz najlepszy hack''n''slash w jaki grałem.
Chętnie bym pograł w Titan Quest 2, ale Ironlore zbankrutowało, więc raczej drugiej części nie będzie. TQ bez Ironlore, to jak Gothic, bez Piranha Bytes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy TQ w tym roku maja wydac Grim Dawn na podrasowanym silniku Titana więc prawdopodobnie będzie w co pograć , jeśłi Fabuła będzie mitologiczna to mozna przyjąc że to bedzie TQ2 oczywiście pod nazwą Grim Dawn bo chyba nie mogą juz używać nazw TQ , zobaczymy co z tego wyjdzie , obrazki z gry wyglądają bardzo dobrze

http://www.google.pl/search?q=grim+dawn&hl=pl&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=q1EGUfumNoiktAa9h4GgAw&sqi=2&ved=0CEEQsAQ&biw=1440&bih=796

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 00:51, Fimbulvinter napisał:

Czy inteligencja wpływa jakoś na Naturę? Bo wziąłem właśnie Łowy i Natura.

INT zwieksza obrazenia zadawane od czarów, nie wydaje mi się żeby dla Natury było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka kombinacja mistrzosw jest ''najelpsza'' dla maga? Chodzi mi o całkowitego niszczyciela światów, czyste obrażenia obszarowe, najwyżej jeden przywołaniec. Zastanawia mnie Ziemia/Burza i Duch/Sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 15:07, Fimbulvinter napisał:

Jaka kombinacja mistrzosw jest ''najelpsza'' dla maga? Chodzi mi o całkowitego niszczyciela
światów, czyste obrażenia obszarowe, najwyżej jeden przywołaniec. Zastanawia mnie Ziemia/Burza
i Duch/Sen.

wg mnie czarodziej jest najlepszym Magiem czyli duch + ogień i możesz sobie wybrać jednego z trzech przywołańców , polecam Lisha , na max upguardowany jest nie do zabicia i niszczy wszysko co znajduje sie w aurze maga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zepsuło się coś z TQ na multi?
Kiedyś próbowałem wrócić, ale nie mogłem wbić na żaden serwer, a moi znajomi na mój. Coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą bawiłem się w ubijanie Hadesa, z którego wypadł mi... najwyższy władca - jest to malutki (fioletowy) żółwki, który rzekomo jest związany z zadaniem.
Ktoś mógłby mi powiedzieć na ten temat coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 12:43, Lacrimas napisał:

Przed chwilą bawiłem się w ubijanie Hadesa, z którego wypadł mi... najwyższy władca -
jest to malutki (fioletowy) żółwki, który rzekomo jest związany z zadaniem.
Ktoś mógłby mi powiedzieć na ten temat coś więcej?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9813&pid=5682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam zamiar zagrać , tylko mam mały problem z dostępnością gry , nigdzie praktycznie nie mogę jej namierzyć żeby kupić. Może ma ktoś namiary gdzie można by było nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 20:29, Andrzej18 napisał:

Witam ja mam zamiar zagrać , tylko mam mały problem z dostępnością gry , nigdzie praktycznie
nie mogę jej namierzyć żeby kupić. Może ma ktoś namiary gdzie można by było nabyć

Najlepiej będzie pewnie bezpośrednio na Steamie http://store.steampowered.com/sub/402/. Minus taki, że to wersja cyfrowa, ale co kto lubi, może akurat Tobie to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować