Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2013 o 21:02, Andrzej18 napisał:

i jeszcze jedno pytanie czy działa pod win 7 -64 bit


Działa, bo pograłem trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje mod do TQ, który sprawiałby, że tereny byłyby generowane losowo?
Gra jest fajna i dobrze ją wspominam, ale ma dla mnie zerowe replayability ze względu na to, że lokacje zawsze są takie same. Losowe lokacje (coś jak w D2 albo Torchlight) brałbym z pocałowaniem w rękę.
Lub, ewentualnie, jakieś mega-mody? Mnóstwo lat po premierze, a że pojedynczych modów nie lubię instalować, chętnie zobaczyłbym coś, co w jak największym stopniu zmienia (i usprawnia oczywiście ;)) rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 17:32, Daelor napisał:

Czy istnieje mod do TQ, który sprawiałby, że tereny byłyby generowane losowo?
Gra jest fajna i dobrze ją wspominam, ale ma dla mnie zerowe replayability ze względu
na to, że lokacje zawsze są takie same. Losowe lokacje (coś jak w D2 albo Torchlight)
brałbym z pocałowaniem w rękę.
Lub, ewentualnie, jakieś mega-mody? Mnóstwo lat po premierze, a że pojedynczych modów
nie lubię instalować, chętnie zobaczyłbym coś, co w jak największym stopniu zmienia (i
usprawnia oczywiście ;)) rozgrywkę.


Losowości mam w TQ nie uświadczysz. Silnik nie był do tego przystosowany. A co do modów to polecam Soulvizer. Dodaje trochę nowego sprzętu oraz kilka nowych lokacji. Co nie które miejsca troszeczkę zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie

Spoiler

pokonałem Megalesiosa i dotarłem do Egiptu

. Czy jestem już w połowie gry? Chciałbym ją skończyć, ale powoli dopada mnie znudzenie i jestem ciekawy jak daleko do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jestem ciekawy jak daleko do końca.
A grasz z dodatkiem? Jak bez, to jesteś w 1/3 gry (tzn. 1/3 Normala). Jak z dodatkiem, to właściwie dopiero zaczynasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 00:08, Hartus napisał:

Właśnie

Spoiler

pokonałem Megalesiosa i dotarłem do Egiptu

. Czy jestem już w połowie gry?
Chciałbym ją skończyć, ale powoli dopada mnie znudzenie i jestem ciekawy jak daleko do
końca.


Uważaj jak budujesz postać bo póżniej nie pokonasz ostatniego bossa w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 10:34, Ciekawski94 napisał:

Uważaj jak budujesz postać bo póżniej nie pokonasz ostatniego bossa w podstawce.

Budowanie średnio mi wyszło, bo od samego początku skupiłem się na mistrzostwie łowów (chciałem grać włócznią i łukiem), ale dopiero na 16. poziomie mistrzostwa zorientowałem się, że ta klasa nie posiada żadnych skilli obszarowych. Niestety punktów mistrzostwa cofnąć się nie da, więc było już za późno na zmienienie podstawowej klasy. Wymaksowałem podstawowy atak włócznią (12/12), a resztę bezużytecznych umiejętności anulowałem i wydałem na mistrzostwo ziemi. Dokładniej na tę ognistą kulę co krąży wokół mojego bohatera i atakuje grupy wrogów, które się zbliżają (świetny skill!) i zaczynam inwestować w przyzywanie żywiołaka.
Powinienem przestudiować umiejętności każdej klasy na początku gry, bo jestem miłośnikiem atakowania wielu wrogów na raz i ścieżka, którą obrałem jest dla mnie bardzo niesatysfakcjonująca.

Abi_Dalzim@ Na szczęście w samą podstawkę. Dodatku już bym nie przeżył, chyba, że w odległej przyszłości. Nie wiem dlaczego się porwałem na H&S. To nie jest mój ulubiony rodzaj gier, wręcz nudzi mnie taka sieczka bez większego sensu. Chyba tylko dlatego, że kocham stare odsłony Diablo, choć w tym wypadku porwał mnie diabelski klimat, a nie mechanika gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 11:42, Hartus napisał:

Abi_Dalzim@ Na szczęście w samą podstawkę. Dodatku już bym nie przeżył

Dodatek wnosi masę fajnych i przydatnych rzeczy (receptury, karawany, nowe relikwie, itemy itp.).
Jeżeli chodzi o lokacje, to te z podstawki bardziej mi przypadły do gustu niż te z dodatku (dla mnie przygnębiające zbyt, no ale to hades ;)).

Ogólnie to jest bardzo dobra gra, ale faktycznie po pewnym czasie staje się nużąca (choć i tak Diablo 3 nudzi się szybciej niż stareńki TQ).

A tak z ciekawości: jaką klasą grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 12:46, Abi_Dalzim napisał:

A tak z ciekawości: jaką klasą grasz?

Łowy + Magia Ziemi. Średnie połączenie, ale za późno na zmiany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 12:48, Hartus napisał:

> A tak z ciekawości: jaką klasą grasz?
Łowy + Magia Ziemi. Średnie połączenie, ale za późno na zmiany. :)

No cóż, to faktycznie dość słabe połączone :)
Polecałbym Łowy + Łotrostwo, albo coś z Obroną (niesamowite drzewko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:24, zelda_2 napisał:

Czy w grze /sama podstawka/ jest jakiś pojemnik na przechowywanie łupów ?

Z tego co się orientuję nie ma czegoś takiego, a szkoda, bo czasami aż żal sprzedawać niebieskie itemki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:24, zelda_2 napisał:

Czy w grze /sama podstawka/ jest jakiś pojemnik na przechowywanie łupów ?


Jest taki gość, ale nie we wszystkich miastach - możesz u niego zostawić itemy spokojnie.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:35, haderQ napisał:

Jest taki gość, ale nie we wszystkich miastach - możesz u niego zostawić itemy spokojnie.


Tyle, że ten gość składuje tylko itemy dla danej postaci. Karawaniarz przetrzymujący itemy wspólne dla wszystkich postaci pojawił się dopiero w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:43, Abi_Dalzim napisał:

Tyle, że ten gość składuje tylko itemy dla danej postaci. Karawaniarz przetrzymujący
itemy wspólne dla wszystkich postaci pojawił się dopiero w dodatku


A widzisz mój błąd, wybaczcie :) Tak to jest, jak się grało w samą podstawkę lat temu kilka i się dokładnie nie pamięta ;)

Sorki za błąd i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo Burz. Jest sens ulepszania tej zaklętej broni jeżeli mam prawy i lewy przycisk myszy zajęty zaklęciami? Nie wiem co zrobić bo to dość dużo punktów a mając zajęte przyciski prawie nie atakuję ''z kija''. Używam pocisków i szkwału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam :) i ja ponownie zacząłem grać , gram na 1.17a z tym co znajdę lub kupię od handlarza , jako że mam zdobywcę 68 lvl to teraz hoduję nowego zdobywcę ale na dwie bronie , czuję że bedzie ciekawa postać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać Telkina w labiryncie w Knossos - Grecja? Cały czas przywołuje limosów i ma pełnię życia. Straciłem 50 butelek zdrowia, walczyłem kilkanaście minut i musiałem uciekać. Do tej pory szło mi dobrze, małe przycinki na jakimś silniejszym przeciwniku, ale teraz nie mogę sobie zupełnie poradzić. Na jakim poziomie doświadczenia trzeba mieć postać, żeby do niego startować. Mam postać na 19 poziomie (atak+obrona). Co robić - pomóżcie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dziwna sprawa. Na niego nie ma jakiejś specjalnej taktyki, po prostu trzeba tłuc, ile wlezie, jak to w h''n''s. Gdy przywołuje swoje pupile najpierw one oczywiście. Myślę, że poziom tu nie jest problemem, sam miałem bodajże 18 przed walką z nim. Może słabo rozdałeś punkty w mistrzostwach? Wrzuć screeny obu drzewek to się pomyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować