Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Cześć, zakładam temat o tej wspaniale zapowiadającej się grze:D Jak sama nazwa wskazuje (nazwa wątku:>:P) temat jest o wsyzstkim związanym z grą! Moim zdaniem będzie to extra gra i już czekam na premiere :D a wy co o tym sądzicie :> . Zapraszam do dyskusji :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 20:53, Kubeczek77 napisał:

Cześć, zakładam temat o tej wspaniale zapowiadającej się grze:D Jak sama nazwa wskazuje (nazwa
wątku:>:P) temat jest o wsyzstkim związanym z grą! Moim zdaniem będzie to extra gra i już
czekam na premiere :D a wy co o tym sądzicie :> . Zapraszam do dyskusji :):)


a czy przypadkiem titan quest jusz nie wyszedl( 1-2 dni temu)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się całkiem nieżle mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Grałem już w wiele tego typu gier
i jedyny ich mankament to szybki czas nudzenia się zabijaniem kolejnych wrogów. Jednak przeniesienie rozgrywki do starożytnego świata może okazać się bardzo dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie wierzyć lub nie ale gierka jest rewelacyjna, połączenie Diablo w czasach antycznych wyszło świetnie, gierka jest dluga i się nie nudzi (przynajmniej mnie
Jedynym minusem TQ są wymagania sprzętowe, gra potrafi np na Athlon 2600+ (32bit) z 1GB ramu oraz karcie graficznej Raden 9800Pro 128mb 256bit nieźle ścinać (taki był mój zastępczy komp, teraz gram na---> patrz niżej)
Grę mam już zamówioną na gram.pl ale doczekać się premiery nie mogłem i pogralem trochę w mniej legalną wersję, mam nadzieję że CDP się dobrze spisze z polską wersją nic życzyć sobie nie mogę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Errr, miało być "mam nadzieję że CDP się dobrze spisze z polską wersją, niczego więcej życzyć sobie nie mogę":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe ładnie, piracimy, piracimy, co?

Jeśli ktoś napala się tak na gre, że nie może się jej doczekać i kradnie ją zanim pojawi się w Polsce to chyba popada już w nałóg. A to powinno się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 22:20, Mistic napisał:

NIe ładnie, piracimy, piracimy, co?

Jeśli ktoś napala się tak na gre, że nie może się jej doczekać i kradnie ją zanim pojawi się
w Polsce to chyba popada już w nałóg. A to powinno się leczyć.


Zazwyczaj nie napalam się tak na gry, ale premiera polska była coraz bardziej przesuwana a demo gry jest zwalone i grać się nie da, a przynajmniej u mnie się nie dało ze względu na "no tags in line":]
Ostatnio mało gram bo praca zajmuje więszkość czasu a że brakowalo mi dobrej gry to pobrałem TQ, gra mi się spodobala bardzo i ją zamówiłem.
Nie powiem żebym byl dumny z "pobranai" TQ ale skoro demo nie działa jak powinno a samej gry w ciemno kupować nie mam zamiaru...
Tak czy siak TQ polecam tym którzy lubią Diablo i tym którzy mają sprzęt na tyle dobry by ją pociągnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo,gra się nieżle zapowiada,naciągnełem tatę żeby zamówił.Demo się niechciało mi sciągnąć,bo w połowie downloadowania ''''połączenie zostało przerwane''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 00:27, NyGgA MiLy napisał:

Nooo,gra się nieżle zapowiada,naciągnełem tatę żeby zamówił.Demo się niechciało mi sciągnąć,bo
w połowie downloadowania ''''połączenie zostało przerwane''''



Demo sie sypie an kazdym XP pl wiec sie martw ja wlasnie od kilku dni zagrywam sie w Pełnika (Kuzyn w Irlandii wysyła mi gry) i Gra jest przecudowna mama zamiarja skonczyc za jakies 3 dni i zaczne od nowa inna postacia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ile zajmuje przejście całej gry? Tylko kilka dni?
Hmm, chciałem się nawet załapać na TQ, ale jak ma to być coś takiego jak Fable (tylko kilka dni grania, a przy drugim przechodzeniu po prostu się nudzi), to ja dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 12:38, Abi Dalzim napisał:

To ile zajmuje przejście całej gry? Tylko kilka dni?
Hmm, chciałem się nawet załapać na TQ, ale jak ma to być coś takiego jak Fable (tylko kilka
dni grania, a przy drugim przechodzeniu po prostu się nudzi), to ja dziękuję...


Kilka dni bo ja gram w niego po 10 12 h dziennie :D wiec rozgrywaka spokojnie zajmuje od 80h wzwyz tez zalezy jak czy lecisz po lebkach czy zagladasz do kazdej jaskini i cala mape odkrywasz :D w grze jest tak jak w ds nei am zadnych loadow zabijs\asz ostatnio bossa w grecji i mozesz bez zadnych loadow pobiec do miejsca w ktorym zaczales gre jedyne momenty gdzie musisz chwilke czekac to teleportowanie sie :D ide dalej tluc Neandertali w oriecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 13:48, Abi Dalzim napisał:

A jak jest z potworkami? Co zabiłeś to zabite, czy tak jak w Sacred (beznadziejne rozwiązanie)
lub w Diablo 2 (trochę lepsze)?

Ja zabiłes to juz nie wstaja w czasie jednej sesji ale jesli wylaczysz gre to znowu beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 13:57, Piter Fersin napisał:

Ja zabiłes to juz nie wstaja w czasie jednej sesji ale jesli wylaczysz gre to znowu beda


Ech. Czyli największa bolączka gier diabloidalnych i tu występuje :/ . (Nie lubię gonić za poziomem w grach single-player i mi to bardziej przeszkdadza, chociaż wiem, że bez tego cała rozgrywka uległaby znacznemu skróceniu).

A co z Bossami? Ci również się pojawiają na nowo (pamiętam mini-farm na Krwawej Orlicy ;) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 14:02, MonkOfWar napisał:

> Ja zabiłes to juz nie wstaja w czasie jednej sesji ale jesli wylaczysz gre to znowu beda


Ech. Czyli największa bolączka gier diabloidalnych i tu występuje :/ . (Nie lubię gonić za
poziomem w grach single-player i mi to bardziej przeszkdadza, chociaż wiem, że bez tego cała
rozgrywka uległaby znacznemu skróceniu).

A co z Bossami? Ci również się pojawiają na nowo (pamiętam mini-farm na Krwawej Orlicy ;) )?


powiem ci ze nie sprawdzalem bo nie wracam do momentow ktore przeszedlem w grze jest system tzw rebirth fuintan i po laodzie pojawiasz sie kolo takije fontanny ja zeby nie powtarzac tych samych momentow poprostu saveuje i wylaczam gre kolo takiej fontanny :D ale jak chcesz to to sprawdze tyle ze dopieor jak wroce do domu bo teraz to w pracy jeszcze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że dropy bezpośrednio zależą od ekwipunku przeciwników. Jak sie sprawdza to rozwiązanie? W Diablo warto było kosić nawet prostaczków, bo zawsze jakaś tam szansa na super itema była. A podobno w TQ wypada z gości tylko to co faktycznie noszą / używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak słyszałem. W sumie to logiczne, bo jak Ci może wypaść z jakieść ważki pełna zbroja płytowa? :D
A co do sytstemu respownowania potworków, to już się zdążyłem przyzwyczaić do Diablo, więc może się skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 19:14, Abi Dalzim napisał:

Też tak słyszałem. W sumie to logiczne, bo jak Ci może wypaść z jakieść ważki pełna zbroja
płytowa? :D

tak samo jak chudy grek moze zalozyc wielka zbroje tytana :P

Dnia 25.07.2006 o 19:14, Abi Dalzim napisał:

A co do sytstemu respownowania potworków, to już się zdążyłem przyzwyczaić do Diablo, więc
może się skuszę...

ja lubie to rozwiazanie - nie trzeba sie nabiegac zeby znalezc kogos do bicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować