Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2006 o 21:01, Kubeczek77 napisał:

Ale lipa z tą premierą... znowu przesunięta :( mam nadzieję że ostatni raz:P:P !

Też się wpieniłem. Dobrze, że chociaż na grę napaliłem się dopiero kilka dni temu, bo czekanie by mnie zabiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troszeczke inne pytanie :) Chodzi mi o tryb Mulit Player w Titan Quescie... Gdzies na forum wyczytałem, że w TQ jest tylko cos na styl "Open Battlentu" w Diablo 2... gdzie nasze postacie są przechowywane tylko na naszych dyskach twardych....? Jesli tak jset to lipa bo z pewnośćia będzie zaras masa "n000000bow" ktorzy lataja w super wykoksowanych itemkach, ktorzy klepia main bossa w 1 sekunde.... :( Ktos kto grał albo ktos kto wie jak to dokladnie wyglada niech sie wypowie bo to jest jak narazie glowny powod dla ktorego nie zamawiam TQ.... Jesli jest tak jak mowie to LIPA STRASZNA.... bo tylko bedzie mozna grac z naprawde "zaufanymi" osobami a takich sadze bedzie malo bo mam juz niemile wspomnienia z czasow Diablo II jeszcze z 1.09 gdzie bylo mase duped itemkow albo gdzie polowa polskiej sceny przeniosla sie na prywatne serwery.... Porazka jedyn slowem. Czekam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa... Ściągnąłem sobie demko, żeby skrócić czas oczekiwania na pełną wersję, a tu zonk! W grze nie ma żadnych normalnych napisów (opisów broni, menu itd). Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz edytowac jakis plik tekstowy chyba w my games/titan quest/ options.txt i zmienic jezyk z polish na english :) chyba tak to sie robilo... a co do Multiplaya to wie ktos cos konkretnie jak jest? mzoe niech sie pracownicy z CDP wypowiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 12:56, Wojt-AS napisał:

A ja mam troszeczke inne pytanie :) Chodzi mi o tryb Mulit Player w Titan Quescie... Gdzies
na forum wyczytałem, że w TQ jest tylko cos na styl "Open Battlentu" w Diablo 2... gdzie nasze
postacie są przechowywane tylko na naszych dyskach twardych....? Jesli tak jset to lipa bo
z pewnośćia będzie zaras masa "n000000bow" ktorzy lataja w super wykoksowanych itemkach, ktorzy
klepia main bossa w 1 sekunde.... :( Ktos kto grał albo ktos kto wie jak to dokladnie wyglada
niech sie wypowie bo to jest jak narazie glowny powod dla ktorego nie zamawiam TQ.... Jesli
jest tak jak mowie to LIPA STRASZNA.... bo tylko bedzie mozna grac z naprawde "zaufanymi" osobami
a takich sadze bedzie malo bo mam juz niemile wspomnienia z czasow Diablo II jeszcze z 1.09
gdzie bylo mase duped itemkow albo gdzie polowa polskiej sceny przeniosla sie na prywatne serwery....
Porazka jedyn slowem. Czekam na odpowiedz :)

Dołączam się do pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te umiejętności, które są w kwadratach to można ustawić sobie pod myszką, a te w kółkach są pasywne, czyli działają zawsze, tak? Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 20:52, Kubeczek77 napisał:

Niech ktoś zapoda screena z drzewkiem umiejętności ! :D

A z której specjalizacji?

P.S. Ciekawe czy się da przeniść save z dema do normalnej gry, bo trochę mi szkoda mojego woja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 20:54, Abi Dalzim napisał:

> Niech ktoś zapoda screena z drzewkiem umiejętności ! :D
A z której specjalizacji?

P.S. Ciekawe czy się da przeniść save z dema do normalnej gry, bo trochę mi szkoda mojego woja
:)

Hmmm nie wiem bo zabardzo się nie orientuję jakie wogóle są :P:P Więc możesz dać tej co ty używasz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa obrazki to mój woj i jego drzewko Walka
Trzeci i czwarty to ławca Józek i jego drzewko Myślistwo
Piąty obrazek to drzewko Magii Ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jay Z mam prośbę. Nie znam sie kompletnie na sprzęcie, wię c może mi pomożesz? Jaką kartę mam kupić, żeby Titan Quest chodził mi na max detalach? Chodzi mi też żeby Wiedźmin śmigał też na niej na max detalach :) Gdybyś mógł też podać orientacyjne ceny... to by było świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poczekac na karty z DirectX 10. Wtedy masz dwie opcje:
1. Kupic tanią (powinny staniec jak wyjdzie DirectX 10)
2. Kupic tą (pewnie drogą) DirectX10

A polecam kartę GeForce 7900GTX cena ok. 1500zł
Tańsze są wersje 7800GTok. 700-800zł

Na tych kartach nie ma prawa nie iść na maxa* :) Ale niestety są drogie.....

*Oczywiście procesor musi być dobry i ok 1GB RAMu (dla Wiedźmina)

Jak chcesz to podam Ci jakieś tańsze karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za screeny :) to drzewko troche nieczytelne... nie ma to jak Diablo 2 :P Mam nadzieje że siętylko tak wydaje :D // Co do kart to ja mam GeForce 6600 GT i chodzi mi wszystko BARDZO dobrze :] Far Cry na max detalach i w rozdzielczości 1024x768 :D tak samo Doom 3 i co najważniejsze to jest ona już w tym momencie dość tania :D a jaką ty masz karte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 00:04, Kubeczek77 napisał:

a jaką ty masz karte?

ATI Radeon Asus Extreme AX300
Najdziwniejsze jest to, że Doon 3 i Fable chodziły mi na max detalach (w Fable tylko jeden współczynnik miałem o oczko niżej niż max), a ty na max nie da się grać wcale bo tnie niemiłosiernie.

Co do drzewka, to nie jest takie złe, choć te obrazeczki mogłyby być większe, bo przecież miejsca jest sporo. Mam tylko nadzieję, że CDP doda wszystkie drzewka do pudełka, bo wtedy można będzie przed rozpoczęciem gry usiąść i sensownie rozplanować postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że dość poważnie się zastanawiam nad zamówieniem tej gry. Natomiast zastanawia mnie to, czy tą grę udźwignie mój komputer:

AMD Athlon XP 2500
GeForce FX 5600 XT 256 MB DDR RAM
512 MB RAM

Oczywiście liczę się z tym że o najwyższych detalach nie mam co marzyć, ale może średnie...Czy da wogóle radę w miarę przyzwoicie pograć na kompie z taką konfiguracją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować