Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2006 o 19:02, Aragoth napisał:

Musze przyznać, że dość poważnie się zastanawiam nad zamówieniem tej gry. Natomiast zastanawia
mnie to, czy tą grę udźwignie mój komputer:

AMD Athlon XP 2500
GeForce FX 5600 XT 256 MB DDR RAM
512 MB RAM

Oczywiście liczę się z tym że o najwyższych detalach nie mam co marzyć, ale może średnie...Czy
da wogóle radę w miarę przyzwoicie pograć na kompie z taką konfiguracją?

Wydaje mi się że tak bo wymagania spełniasz...
Wymagania sprzętowe:Windows 2000/XP, Procesor AMD lub Intel 1.8 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna nVidia lub Ati z 64 MB RAM i obsługą Pixel Shader 1.1, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c, sieć LAN lub szerokopasmowy dostęp do internetu do gry wieloosobowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Zastnawiam się nad kupnem, jednak jeżeli już kupuje grę - to musi ona posiadać multiplayer, albowiem czasu mam dużo, a pieniędzy mało :) - Tak więc... Czy ktoś wie jak wygląda multiplayer w Titan Quest? Z tego co wyczytałem, to "cooperative 6 players", czyli nic nadzwyczajnego? A szkoda... Bo liczyłem na "Coś jak diablo" - tzn. sam w diabo nie grałem ale podobno multiplayer wymiata =P.

Może ktoś już ściągnął (nie sugerować się, mówię tutaj o sprowadzaniu !) grę zza granicy i pograł trochę w sieci? :>
Czekam na odp. ;) Bo demko mi się bardzo spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiec o mulitpalu narazie wiadomo tyle ze maxymalna ilosc graczy w 1 grze to tylko 6... w diablo II bylo 8 wiec roznica mala.... nie jest to gra MMO tylko zwykly hack&slash nastawiony na siekanie oraz coraz to lepszego dropa... Gra pod wzgledem mulitiplaya przypomina Diablo II tylko Diablo II mialo taki bajer jak "zamkniety battlenet" w ktorym savy waszej postaci byly przechowywane na serwerach blizzarda i ty nijako nie miales do nich dostepu... Tutaj sprawa "najprawdopodobniej" jest taka ze savy sa tylko i wylaczenie przechowywane na naszym dysku, czyli ta sama postacia co gramy na singlu mozemy grac na sieci... co za tym idzie.... to juz tlumaczylem hacki, itemy z kosmosu, ogolnie moim skromnym zdaniem jesli to tak ma wygladac to kila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Fajnie. Grałem w demo,jak ktoś kocha Diabła tak jak ja to na pewno się spodoba bo gra ciągnie z Blizzarda garściami (z Diablo i trochę z WoWa) ale... Rozumiem że w takim H''n''S nie będę oczekiwał jakiś innowacj. Szkoda tylko że mój proc nie ciągnie tego i się przycina ale upgrade kompa za pasem :] Co do MP to myślę, że jest taki sam batdzo podobny do tego z Diablo czy Sacred znaczy zwykły coop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że można mieć nie tylko podstawową kampanię. Coś ala NWN, jest opcja Play Titan Quest, a niżej Play Custom Quest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:59, pitah napisał:

Wie ktoś może, jak zaradzić na "tag not found"? W demie oczywiście.

Ten wątek ma tylko 3 strony... A w dodatku kilka postów wyżej pisałem, że mam ten sam problem :)
Tu jest ładnie opisane co i jak zrobić. Mnie pomogło :)
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5050353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wyśmienita - grałem w demo i na bank kupuję :)
Tylko że ponoć wywala z gry - fora zagraniczne, ale ponoć jakieś patche wyszły - mam nadzieję że Polskie wydanie nie będzie miało z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w Polsce będzie wydana z patchem 1.11, który (ponoć) całkowicie likwiduje te błędy. Właśnie przez zaimplementowanie tego patcha premiera gry w Polsce została opóźniona o tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 07:38, Abi Dalzim napisał:

Ten wątek ma tylko 3 strony... A w dodatku kilka postów wyżej pisałem, że mam ten sam problem
:)
Tu jest ładnie opisane co i jak zrobić. Mnie pomogło :)
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5050353


Troche za późno odpowiedziałeś, bo już skasowałem demko xD Teraz ściągam jeszcze raz i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 13:35, Kubeczek77 napisał:

Ściągne sobie demko... okaże się czy fajne :P

Hmm... Założyłeś temat, a nawet demka nie miałeś? Wstyd! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że kupię sobie jakąś gierkę, żeby odpocząć od GW... Jednak to nie Titan Quest. Może i grałem krótko, ale ta gra za bardzo przypomina mi Sacred (z której nie mam zbyt dobrych wspomnień), aby ją kupić. Wciąż to samo - może gdyby to była gra MMO, to bym kupił. Jednak w tym przypadku zawiodłem się na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować