Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Zgadzam się z qbel''em. Gra w polonizacji ma dość dużo błędów. Polecam obejrzeć drzewko "Ducha", które ma zadziwiającą umiejętność o nazwie "Kapliczka doświadczenia", w opisie ma że wróg na chwile się do ciebie przyłącza, a w praktyce, powoduje odbijanie się "kradzieży życia" :D

Wie ktoś może jak zrobić angielską wersję?
Sorki CDP, ale wole angielskie, a na płytce owa możliwość nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Otoz pogralem ladnych pare godzin :)
Wnioski jak widac juz wiekszosc wyciagnela i podpisuje sie obiema rekami.
Klon w 100% Diablo nawet quest z "Jadeitowa Figurka" jest :) ale to chyba w calosci rzutuje na duzy plus gry.
Grafika piekna milo sie kiluje, itemy leca nie wiadomo jak rozdac skile :) zyc nie umierac jednak pomijajac bledy i kiksy polskiej wersji (w sumie mnie to nie razi) jest jeden ale chyba powazny kiks.Otoz Diablo mialo przewage nad innymi grami (oprocz oczywiscie nowatorskiego rozwazania h&h)genialnym rozwiazaniem gry sieciowej.Mialem nadzieje ze ta gra skoro jest w sumie zrobiona na bazie Diabloska bedzie miala system multiplayer zblizony do wzorca.
Niestety nie ma serwera typu "closed'' na ktorym mozna byloby zalozyc konto i grac oraz uczestniczyc w czacie/trade itp.Samotni wojownicy beda grali na singlu bo majac do dyspozycji bardzo dobre lacze kazdy kto sie dolaczal do mojej gry powodowal koszmarne lagi.I w sumie gre mozna przejsc samotnie bez wiekszych problemow.Brak "closed"serwera moze spowodowac ze jednak kazdy bedzie gral singla(i tak nic sie nie traci postac jest ta sama) a kilku pasjonatow bedzie gralo na lanie lub w stalych ekipach.I tyle ode mnie
nick H5N1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEMU NIKT NIE ODPOWIEDZIAŁ NA MOJEGO POSTA???
Powtarzam jeszcze raz:
Witam wszystkich ! ! !

Grałem w demo TQ i jak ustawiłem rozdz. 800x600 i grafike na low (bez efektów) to i tak można było zauważyć opóźnienia (gra skakała). Czy ściągnięcie patcha 1.11 do pełnej wersji może coś dać? Mam AMD Sempron 2400+ 1,66GHz, 512 mb RAM, GF 5200 FX ?

Czy do angielskiej wersji można ściągnąć jakieś spolszczenie, żeby to wyglądało tak jak w polskiej wersji (polskie dialogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simon mam troche lepszego kompa od ciebie (Sempron 2800+ i GeForce 5500) i demo mi się mniej cieło niż pełna wersja. Jest to jedyna gra która mi się tak tnie.

Jak ktoś zna na to rozwiązanie prosze o rade. Gram na 800x600 i wszystko low i bardzo często mam pokaz slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procka mam dobrego jak na wymagania. Według standardów Smephron jest lepszy od intela, a naprzeliczenia względem intela może mieć nawet type obrotów co numer.

Co do pixel shadera... kurde nie pamiętam :/ Dość dawno kupowałem tę karte i zapomniałem :P
Lecz najbardziej zastanawa mnie to, że demo działało na tyle dobrze, że grałem 1024x768 i wszystko na średnich, a cieło się w niektórych momentach (gdzie właściwie nic nie było do obliczania, poprostu błędy dema).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie z innej beczki: jak gra została wydana? W zwykłym FatDVD czy jakimś digitrayu? Czy ktos może wrzucić fotkę całego zestawu? (ot taka ciekawość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 10:36, MINIONQ napisał:

Lecz najbardziej zastanawa mnie to, że demo działało na tyle dobrze /.../

Demko miało mniejsze (sporo) wymagania niż pełniak. Zauważyłem to choćby po grafice, gdzie w pełniku jest o wiele ładniejasza grafa. Mam porównanie, bo grałem sporo w demko zanim kupiłem pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 11:09, Abi Dalzim napisał:

> Lecz najbardziej zastanawa mnie to, że demo działało na tyle dobrze /.../
Demko miało mniejsze (sporo) wymagania niż pełniak. Zauważyłem to choćby po grafice, gdzie
w pełniku jest o wiele ładniejasza grafa. Mam porównanie, bo grałem sporo w demko zanim
kupiłem pełniaka.

hmm, ja nie bardzo moge nawet w demko pograc jak widac na zalaczonym obrazku... wszystkie texty w grze poza cyferkami w statach takie sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 11:56, gmx napisał:

> > Lecz najbardziej zastanawa mnie to, że demo działało na tyle dobrze /.../
> Demko miało mniejsze (sporo) wymagania niż pełniak. Zauważyłem to choćby po grafice, gdzie

> w pełniku jest o wiele ładniejasza grafa. Mam porównanie, bo grałem sporo w demko
zanim
> kupiłem pełniaka.
hmm, ja nie bardzo moge nawet w demko pograc jak widac na zalaczonym obrazku... wszystkie texty
w grze poza cyferkami w statach takie sa :)


http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5050353 abi dalzim już kilkanaście razy podawał ten link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 12:05, burtul1 napisał:

http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5050353 abi dalzim już kilkanaście razy podawał ten link...

linku nie widzialem - dzieki, ale nawet bez zobaczenia textow w demo, gra jest skazana na zakup a screena dawalem jako ciekawostke (demo przyszlo w nocy) :)

ale zanim nazbieram miedziakow spokojnie pogram w demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwną zależność: gierka chodzi mi na max detalach i bajerach bez problemu, ale zdaża sie, że w jaskiniach i katakumbach leciteńko potrafi przycinać... Wie ktoś może dlaczego?

P.S. Mam juz 16 lvl, gram czystym wojem i gra się z...nakomicie ;)
P.S. 2 --> brutul1 - dzięki za wyręczenie mnie z podawania linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może sposób na usunięcie cieni?
W każdej grze one spowalniają nie miłosiernie, a tu nawet w opcjach nie dali takiej możliwości.

Tak pozatym to mi też przeważnie zaczyna skakać w katakumbach, ale są też miejsca puste, zero efektów, jakieś dosłownie pole bez trawy i potrafi zacząć skakać.

Mam nadzieje, że wersja angielska będzie lepsza, bo w wypadku DS2 anglik mniej się ciął (wogóle się nie ciał) w porównaniu to polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to dziwi jedna rzecz. Jak się tę grę chce kupić przez http://sklep.gram.pl to okazuje się, że "Produkt chwilowo niedostępny!" Zważywszy, że na jednej z najpopularniejszych stron o grach, czyli http://www.gry-online.pl/S009.asp jest reklama która prowadzi do sklepu CDProjektu to jest wyjątkowo dziwne. Poza tym czyżby wszystkie egzemplarze już zostały wyprzedane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wypłynął ktoś juz na Kretę? Bo w porcie Aten stoi agentka Zakonu Prometeusza, gada sobie gada, ponoć mam już płynąć na Kretę. Ale kapitan statku (stoi obok) nie ma żadnego wykrzyknika nad głową i nie mogę z nim zagadać. Co jest? Czy to jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, to jednak bug! :(
Na dowód daje screene:
1. Jakaś solucja, która mówi, że musimy z nim porozmawiać (z kapitanem),
2. moje obrazki pokazujące, że nie ma opcji rozmowy z kapitanem!

Czy macie jakiś pomysł jak to obejść (jeżeli ten bug jest tylko u mnie)? Może jakoś przy pomocy internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem z demem co gmx... jest na to jakaś rada? reinstalowałem demo już z 6 razy... kota w worku nie kupie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 15:38, z00m napisał:

mam ten sam problem z demem co gmx... jest na to jakaś rada? reinstalowałem demo już z 6 razy...
kota w worku nie kupie :/

A przeczytałeś post pod spodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zaczynam ściągać demko muszę poczekać ''tylko'' 8godzin.. Mam parę pytań na ile czasu zajmuje przejście demka i czy te 6 poziomów to jest sporo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować