Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 10:56, flymar napisał:

Jak Chuck Norris:D

Nauczyłem się tego na Diablo - tam zawsze odkrywałem i czyściłem całe mapy. No i tak już zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po postaciach magicznych przerzuciłem się na postacie walczące. Teraz jest to korsarz. Chyba łatwiej gra się postaciami walczącymi. A jakie są Wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich !
Czy ktoś wie w jaki sposób można zachować swoją dotychczasowo stworzoną postać ?
Konkretnie chodzi mi o sytuacje kiedy mam postac na którymś tam levelu i trzeba przeinstalowac system i potem od nowa zainstalować grę. Co później zrobić żeby nie zaczynać gry od początku ? Czy ktoś już to robił i wie jak na pewno postępować w takiej sytuacji ?
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 23:50, MorgotH76 napisał:

Witam serdecznie wszystkich !


hmm, imho wystarczy w moich dokumentach wejsc do my games i skopiowac gdzies caly katalog tq - jezeli po odinstalowaniu gry zostaje to i po systemie powinno dac rade...

hmm, w ciagu 30min na heroicznym dostalem 3 fioletowe (nie mialem w czym chodzic a teraz dostalem 2 niezle pancerze) i 3 z zestawow... czy poza plecakami mozna gdzies jeszcze upychac ten caly zlom? no i ile jest max plecakow? mam 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:10, cmurder napisał:

zdaje sie , że jest pięć


chyba 3 jednak, a 5 to po odblokowaniu jakims tam patchem - ale oficjalnie to 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie może czy w jakimś czasopiśmie nie ma demo Titan Quest. Wczoraj ściagałem całą noc i okazało się że plik jest zepsuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:25, cmurder napisał:

gmx masz jakiś pomysł co dać jako drugie mistrzostwo pierwsze wybrałem łowy


Ja aktualnie gram Łowczynią czyli połączenie łowów z naturą i zdaje się, że jest to dobre połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:25, cmurder napisał:

gmx masz jakiś pomysł co dać jako drugie mistrzostwo pierwsze wybrałem łowy

szczerze nie mam pojecia, jezeli biegasz z lukiem to imho wojna i obronca odpadaja - z "silowych" tylko łotr i tylko pod warunkiem ze zatrucie broni i krwawienie dzialaja przy uzyciu lukow... jezeli sie zdecydujesz na cos magicznego pamietaj ze tam z mistrzostwa nie dostajesz nic do sily i moze na niektore przedmioty jej zabraknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:33, cmurder napisał:

bombel1981 jak to połączenie sprawia się w walce i w co inwestujesz bardziej w łuki czy włócznie

uzywaj przycisku "odpowiedz" - latwiej zauwazy pytanie. imho zabawa z wloczniami mija sie z celem - od walki wrecz sa lepsze kombinacje mistrzostw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, mam dwa pytania?
1. Czy wejdzie mi na
AMD Sepron 2800+ 2,4 GHz
Radeon 9550 256/128
512 MB Ram

2. Czy naprawdę warto? Diablo II nie przypadło mi do gustu ale TQ ma klimat który mnie kręci. Ściągałem demo ale nie działa więc pytam się was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:42, rick90 napisał:

OK, mam dwa pytania?
1. Czy wejdzie mi na
AMD Sepron 2800+ 2,4 GHz
Radeon 9550 256/128
512 MB Ram

uruchomi sie napewno - ktos w tym watku bawil sie w tq podobnym sprzetem... ale jak bedzie dzialac tylko demo ci powie

Dnia 28.09.2006 o 11:42, rick90 napisał:

2. Czy naprawdę warto? Diablo II nie przypadło mi do gustu ale TQ ma klimat który mnie kręci.
Ściągałem demo ale nie działa więc pytam się was ;)

imho przed wydaniem prawie 100zl probowalbym dociagnac to demo jeszcze raz - sprubuj moze sciagnac demo z jakiegos p2p - jeszcze nigdy nie sciagnolem uwalonego pliku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:33, cmurder napisał:

bombel1981 jak to połączenie sprawia się w walce i w co inwestujesz bardziej w łuki czy włócznie


Tak jak powiedział Ci gmx do walki wręcz są lepsze mistrzostwa, więc używanie włóczni raczej odpada. Łukiem gra się jak narazie bezstresowo :) Punkty głównie inwestuję w Łowy (dopiero mam 20 lvl) a tam warto rozwijać wiedzę o lasach, łócznictwo, zew łowów i ich rozwinięcia. W Naturze narazie przydzieliłem parę punktów w zew dziczy i serce dębu. Póki co gra idzie gładko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:47, gmx napisał:

imho przed wydaniem prawie 100zl probowalbym dociagnac to demo jeszcze raz - sprubuj moze sciagnac
demo z jakiegos p2p - jeszcze nigdy nie sciagnolem uwalonego pliku...


Demo ściągam z Gry-online. Teraz powinno działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na ten temat jest jednoznaczne assasin wymiata - mam postac na 33 levelku i w zwarciu nie ma mocnych wbijam sie w sam środek i robie takie spustoszenie jak sam qui-gon jinn wszystko na bazie poison i obrarzeń od krwawienia oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pojecie jak sie gra przez hamachi bo chetnie wymienil bym sie jakims stuffem.
Isnieja jakies oddzielne programy czy wystarczy wejsc przez hamachi na jakas siec i juz mozna pykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować