Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 21:17, Bartuc napisał:

Nie Zbója tylko Skrytobójcę ;P

Łotrostwo+Wojna=Skrytobójca
Łotrostwo+Łowy=Zbój


Oj oj, masz rację, przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale postacie zaczynają mi się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:00, R4v napisał:

Własnie przeczytalem ze bedzie dodatek do TQ w pierwszym kwartale 2007 !! hurra

Gdzie przeczytałeś? I co w tym dodatku będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mała wzmianka na ign.com

Cytuję ( no prawie): ccording to Firing Squad, THQ announced during a financial conference call this morning that an expansion is in the works. No other details were released during the call but keep your eyes on this site for more news as it becomes available.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:35, Abi Dalzim napisał:

> Własnie przeczytalem ze bedzie dodatek do TQ w pierwszym kwartale 2007 !! hurra
Gdzie przeczytałeś? I co w tym dodatku będzie?


Nie wiadomo co i jak... wiecej szczegółów (ktorych nie ma ;) ) na ggmania.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

kurcze - nadal ma problem z "tag not found". zmienilem Polish na english w obydwu plikach, chcialem tez sprobowac sposobu ze zmiana jezyka w grze (pierwsze menu>trzeci przycisk od gory>pierwsza zakladka>pierwszy przycisk od dolu) jednak nie udalo mi sie to (nie da sie otworzyc tego menu z jezykami w ostatnim przycisku -jest "puste").
moze sa jakies inne sposoby? moe podmienic jakies pliki?
ratujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM! Wie ktoś gdzie "coś" należy wpisać , żeby można było grać tylko w dzień.
Kiedyś o tym czytałem na FORUM , ale nie mogę znzleżś tego tematu.
Z góry -DZIĘKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam już drugą postać na tym samym etapie i to samo się z nią dzieje:
Oby dwie postacie są (były) w egipcie. Zabiłem telkina, przedostałem się do egiptu i zwracam miecz temu kolesiowi co mu wyrwały potworki go z ręki. Wtedy wywala nie z gry. Jest na tyle nie typowe wywalenie z gry do pulpitu, że nie można nimi już wejść do gry. Podczas KAŻDEGO wchodzenia do gry w/w postaciami gra się zwiesza i... teleportuje mnie do pulpitu... Btw: do wszystkich innych wywaleń z gry się już przyzwyczaiłem, a było ich mnóstwo (!)
Więc moje pytania: Dlaczego gra jest tak niestabilna? -> mam komputer który spełnia wymagania gry, gram na m inimalnych szczegółach i mam najnowszą latkę mimo to dalej mnie wywala do pulpitu.
Drugie: Czy każdy zawze ma ten problem? To chyba jest na tylwe nietypowe że juz drugą postać tak mi ta gra zalatwiła ;/
proszę o wyczerpujące odpowiedzi <zły>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:11, Jackal-pl napisał:

Witam. Mam już drugą postać na tym samym etapie i to samo się z nią dzieje:
Oby dwie postacie są (były) w egipcie. Zabiłem telkina, przedostałem się do egiptu i zwracam
miecz temu kolesiowi co mu wyrwały potworki go z ręki. Wtedy wywala nie z gry. Jest na tyle
nie typowe wywalenie z gry do pulpitu, że nie można nimi już wejść do gry. Podczas KAŻDEGO
wchodzenia do gry w/w postaciami gra się zwiesza i... teleportuje mnie do pulpitu... Btw: do
wszystkich innych wywaleń z gry się już przyzwyczaiłem, a było ich mnóstwo (!)
Więc moje pytania: Dlaczego gra jest tak niestabilna? -> mam komputer który spełnia wymagania
gry, gram na m inimalnych szczegółach i mam najnowszą latkę mimo to dalej mnie wywala do pulpitu.

Drugie: Czy każdy zawze ma ten problem? To chyba jest na tylwe nietypowe że juz drugą postać
tak mi ta gra zalatwiła ;/



sprobuj pokombinowac z driverami albo usun z dysku c temp to samo se tyczy ludzi ktorzy nie moga 1.20 patcha zainstalowac usuncie zawartosc tempa internetu (mi pomoglo) zadne reinstalki czy inne kombinowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 01:21, Dexterwb napisał:

> Witam. Mam już drugą postać na tym samym etapie i to samo się z nią dzieje:
> Oby dwie postacie są (były) w egipcie. Zabiłem telkina, przedostałem się do egiptu i zwracam

> miecz temu kolesiowi co mu wyrwały potworki go z ręki. Wtedy wywala nie z gry. Jest na
tyle
> nie typowe wywalenie z gry do pulpitu, że nie można nimi już wejść do gry. Podczas KAŻDEGO

> wchodzenia do gry w/w postaciami gra się zwiesza i... teleportuje mnie do pulpitu... Btw:
do
> wszystkich innych wywaleń z gry się już przyzwyczaiłem, a było ich mnóstwo (!)
> Więc moje pytania: Dlaczego gra jest tak niestabilna? -> mam komputer który spełnia
wymagania


Nie pomoglo ;/ co dalej ?

Dnia 13.11.2006 o 01:21, Dexterwb napisał:

> gry, gram na m inimalnych szczegółach i mam najnowszą latkę mimo to dalej mnie wywala
do pulpitu.
>
> Drugie: Czy każdy zawze ma ten problem? To chyba jest na tylwe nietypowe że juz drugą
postać
> tak mi ta gra zalatwiła ;/
> proszę o wyczerpujące odpowiedzi <zły> >


sprobuj pokombinowac z driverami albo usun z dysku c temp to samo se tyczy ludzi ktorzy nie
moga 1.20 patcha zainstalowac usuncie zawartosc tempa internetu (mi pomoglo) zadne reinstalki
czy inne kombinowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wymieniłem się z kolegą grami i trochę... właśnie znajduje się w okolicach Sparty i mam pare pytanek:
Jak mogę mieć jakie kolwiek czary?
Czy jest tylko jeden rodzaj ataku?
Od kiedy będą bardziej ciekawe itemki?
Prosił bym o ciekawostki i jakieś porady w dalszej grze/.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego kim grasz i który masz level! Ja jestem w przedostatnim mieście w Egipcie...Na razie zrobiłem sobie małą przerwę, ale znowu wracam do gry... :D Służę poradą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 23:12, Black Dog napisał:

Wszystko zależy od tego kim grasz i który masz level! Ja jestem w przedostatnim mieście w Egipcie...Na
razie zrobiłem sobie małą przerwę, ale znowu wracam do gry... :D Służę poradą...

Na razie siódmy level a specjalność... przypadkowo wybrałem Defender, niezła jest adrenalina :* /.../
A więc czy jako zwykły wojak mogę mieć czary(typu piorun~), oraz od kiedy będą porządne bronie(długi miecz)?
Najbardziej mnie ciekawi od kiedy jest możliwe korzystanie z dwóch broni na raz i czy nie trzeba mieć do tego specjialnych umiejętności :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 06:51, In The End napisał:

Na razie siódmy level a specjalność... przypadkowo wybrałem Defender, niezła jest adrenalina :*

Jak przypadkowo wybrałeś, to się nie dziw, że czarów nie możesz rzucać :)

Dnia 14.11.2006 o 06:51, In The End napisał:

A więc czy jako zwykły wojak mogę mieć czary(typu piorun~),

Nie - takie rzeczy to tylko w Erze... a raczej u postaci z magią piorunów i lodu, czyli Władcy Burz.

Dnia 14.11.2006 o 06:51, In The End napisał:

oraz od kiedy będą porządne bronie(długi miecz)?

Prędzej niż myślisz pojawią się lepsze bronie, ale na długi miecz nie licz :)

Dnia 14.11.2006 o 06:51, In The End napisał:

Najbardziej mnie ciekawi od kiedy jest możliwe korzystanie z dwóch broni na raz i czy nie trzeba
mieć do tego specjialnych umiejętności :*

Pojawia się bardzo szybko, ale trzeba do tego było wybrać specjalizację Wojna a nie Obrona. Czy Ty naprawdę nie czytałeś opisów umiejętności w drzewkach zanim wybrałeś specjalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nawet mi się już pisać nie chce ...

No dobra,jest tutaj 120 stron porad i innych ciekawostek, po prostu idź i obejrzyj sobie. Jak widzisz temat jest teraz prawie martwy z racji tego, że większości graczy ta gra nie wciągnęła ( łącznie z autorem tego posta ). Znacznie więcej znajdziesz na stronach http://titanquestvault.ign.com/ jest tam WSZYSTKO, strategie bazy danych, mody, narzędzia ( jak dodatkowa skrzynka na sprzęt ), nowe mapy ( getitall rulez !!!) i cheaty. Jest też tam ranking kombinacji profesji i taktyki dla ciekawych...

PS uf naprawdę mi się nie chce pisać 10 raz takiego samego postu... może następnym razem dam linka do dwojego poprzedniego postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Ja też gram Defender(później wybrałem Nature)! Świetny jest, a jak chcesz czary to polecam Nature, bo ja gram taki zestawieniem :D! ! A jak chcesz atakujące to magia Ognia lub Burzy! A ja mam 23 lvl i znalazłem tylko jeden długi miecz przez całą grę, a wszystko przeczesuje dokładniutko, i tak już ten miecz sprzedałem(zielony napis), bo moja maczuga jest lepsza... Dobry przypadkowy wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam 33 level jako wojownik walcze dwoma mieczami i mam problem czy doszedł ktos na olimp bo jest tam taki koles duzy którego nie wiem jak rozwalic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować