Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2006 o 17:11, OmenSannarin napisał:

Szkoda też że się nikt z Kolektywu nie odzywa w sprawie naszych podań...

Może żeby się tam dostać trzeba troszkę stronkę podrasować? Bo na razie jest... dość ubogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że sam myślę o zrobieniu takiej stronki. Mam dojścia do tych na górze via irc, więc myślę, że dużo rzeczy dałoby się szybciej załatwić. Tylko, że:
1) potrzebaby było pomocy bardziej ode mnie doświadczonych graczy (szczególnie interesują mnie buildy i porady jak tworzyć postać)
2) jakoś się dogadać z Sebacomem co do wspólnej współpracy (nie chcę nikomu wchodzić w paradę :)

Ps. zaraz wrzucę screeny z builda mojej postaci. Prosiłbym o ocenę co jest źle i co zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście "to-to" ocenić? Powiem tylko, że pierwszego Telkina rozwaliłem, bez użycia nawet jednej butelki życia, ale często mam problemy przy innych przeciwnikach.

Ps. wiem, że można u odpowiedniego npc-a zwolnić niektóre ponkty rozwoju, więc ciekaw jestem waszej opinii na temat mojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:11, OmenSannarin napisał:

> Jest zalążek polskiej strony. Tworzą go ludzie z tego forum i z tego tematu :) Poszukaj
a znajdziesz
> kto i co :)
> Stronka na razie dość ubogo wygląda, ale może się rozwinie.
>

No właśnie chyba jak narazie projekt leży i kwiczy... Prrzynajmniej nie mam żadnych nowych
informacji a szkoda. Szkoda też że się nikt z Kolektywu nie odzywa w sprawie naszych podań...

Przecież ta strona pamiętam miała dobry początek ale chyba zapał się skończył
Przynajmniej ucichło nawet tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to ucichło wszystko, po porstu gra nie okazała sie tak wciągająca. Myślę, że brak jej trybu PvP coby się przyczyniło do przedłużenia żywota TQ. Mody dopiero sie co pojawiają i są krótkie, może za 2-3 miechy???
Chociarz rynek gier sieciowych cRPG jest tak zapchany ( WOWy, GWy LInage i tyle innych + jeszcze wciąż D2) że nawet tryb walki PvP nie rozuszałby tej gry. Poza tym ta gra nie ma naprawdę niczego nowego.... a sam świat jest baaaardzo małya droga jeszcze bardziej liniowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 19:35, GeoT napisał:

Czy moglibyście "to-to" ocenić? Powiem tylko, że pierwszego Telkina rozwaliłem, bez użycia
nawet jednej butelki życia, ale często mam problemy przy innych przeciwnikach.

Ps. wiem, że można u odpowiedniego npc-a zwolnić niektóre ponkty rozwoju, więc ciekaw jestem
waszej opinii na temat mojej postaci.

Hmmm moim zdaniem powinieneś nieco więcej ładować w mistrzostwa, szczególnie wojny, gdyż to daje dużo punktów siły i zręczności, co jest potrzebne do ekwipunku.

Z mistrzostwa ducha zrezygnowałbym z wyssania, na rzecz aury wysysającej/zwalniającej. Dla woja jak znalazł :0 Później poinwestowałbym w licha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 18:39, barteg napisał:

Abi ty grasz jescze w TQ uhh ja juz sie nim znudziłem a przeszedłem cała gre na normalu i połowe na Epiku

Już dawno nie gram, bo ta gra nie ma tego "czegoś", co by mnie do kompa ciągnęło... A szkoda, bo jest fajnie zrobiona i w ogóle jest niezła, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 18:43, Abi Dalzim napisał:

> Abi ty grasz jescze w TQ uhh ja juz sie nim znudziłem a przeszedłem cała gre na normalu
i połowe na Epiku
Już dawno nie gram, bo ta gra nie ma tego "czegoś", co by mnie do kompa ciągnęło... A szkoda,
bo jest fajnie zrobiona i w ogóle jest niezła, ale...

Ja chyba coś w niej znalazłem bo gram nadal :)

tego czegoś nie znalazłem w D2 --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wasze screeny coraz większą ochotę mam by tą gierke kupić. A może CD-Projekt by na święta zrobił ją jako Platynę?? ---- to poczekam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 18:43, Abi Dalzim napisał:

> Abi ty grasz jescze w TQ uhh ja juz sie nim znudziłem a przeszedłem cała gre na normalu
i połowe na Epiku
Już dawno nie gram, bo ta gra nie ma tego "czegoś", co by mnie do kompa ciągnęło... A szkoda,
bo jest fajnie zrobiona i w ogóle jest niezła, ale...

Ja też już nie gram,jakoś tak za dużo w nią chyba grałem ;)
Przeszedłem wszystkie poziomy.... i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 12:39, Goofy23 napisał:

Ja też już nie gram,jakoś tak za dużo w nią chyba grałem ;)

Najgorsze jest to, że nie ma teraz za bardzo gier na rynku, za które można by się złapać... Patch do Diablo się opóźnia, Wiedźmina jeszcze nie ma. Zabrałem się teraz za inne gierki. Jestem w połowie The Bard''s Tale i zamówiłem już sobie w Merlinie Nevervinters Night 1 (bo nie grałem, a słyszałem, że nawet spoko). Szkoda, że TQ okazało się tak "krótkowieczną" grą :/

Dnia 19.10.2006 o 12:39, Goofy23 napisał:

Przeszedłem wszystkie poziomy.... i tyle :)

Ja nawet tego nie dokonałem - Egipt na Epiku to szczyt moich osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:21, tosz napisał:

> Może się coś zmieni gdy w końcu pokaże się Blood Magic, tylko kiedy u nas bo świat ma
już od
> roku, a u nas kilkanaście razy przekłądana premiera
>
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2260
z tego co tu widać już u nas jest - zobacz wydawcę

przepraszam masz rację w Polsce jeszcze jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:23, tosz napisał:

> > Może się coś zmieni gdy w końcu pokaże się Blood Magic, tylko kiedy u nas bo świat
ma
> już od
> > roku, a u nas kilkanaście razy przekłądana premiera
> >
> http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2260
> z tego co tu widać już u nas jest - zobacz wydawcę
przepraszam masz rację w Polsce jeszcze jej nie ma


No niestety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:46, myszek18 napisał:

> > > Może się coś zmieni gdy w końcu pokaże się Blood Magic, tylko kiedy u nas bo
świat
> ma
> > już od
> > > roku, a u nas kilkanaście razy przekłądana premiera
> > >
> > http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2260
> > z tego co tu widać już u nas jest - zobacz wydawcę
> przepraszam masz rację w Polsce jeszcze jej nie ma

No niestety !!!


z tego co tam widać to graficznie to żadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś grał w demo w titan quest?? bo ściągnełem sobie z Cd-projektu demo i zainstalowałem. i jak uruchomiłem to zamiast stwórz postać to "text no find" i tak ze wszystkim. Coś się da na to poradzić - oprócz kupna całej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować