Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Witam
w TQ gram od niedawna. Nie mam za bardzo doświadczenia w rozwoju postaci.
Postać mam na 15 lv. Mam 2 pytanka

1.Gram Władcą Burz (a to nie da sie ukryć jest postać magiczna). Stosowałem taktyke "siekiera i w tłum", a na bossów błyskawice! Postać nawet sobie radzila:)
Teraz chce sie przekwalifikować na maga i moje pytanie- Przydadzą mi sie te punkty wpakowane w siłe?

2. Można wsadzic w późniejszym teapie 2 relikty w broń? I czy da się je póżniej wyciagnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:42, paul182 napisał:

1.Gram Władcą Burz (a to nie da sie ukryć jest postać magiczna). Stosowałem taktyke "siekiera
i w tłum", a na bossów błyskawice! Postać nawet sobie radzila:)
Teraz chce sie przekwalifikować na maga i moje pytanie- Przydadzą mi sie te punkty wpakowane
w siłe?


Moim skromnym zdaniem, jeśli tworzyłbym postać stricte magiczną to nie wpakowałbym w siłę ani jednego punktu... gdyż do dobrej postaci władającej magią wrogowie w ogóle nie mają prawa zdążyć dojść ;)

Dnia 29.10.2006 o 12:42, paul182 napisał:

2. Można wsadzic w późniejszym teapie 2 relikty w broń? I czy da się je póżniej wyciagnąć?


Dwóch reliktów nie włożysz w żadną broń (przynajmniej z poziomu gry ;P) Wyciągnąć się da, tyle że... to jest nie koniecznie uczciwe. Jest bowiem program TQVault, którego ja używam do trzech rzeczy: magazynowania itemów, łączenia mikstur w jedną i wyciągania reliktów z itemów (tej opcji używam najrzadziej, gdyż i tak korzystam z fioletowej broni, w którą jak wiemy normalnymi sposobami reliktu się nie włoży :P). Czy uważam to za oszukiwanie? -Niekoniecznie. Oszukiwaniem jest dla mnie tworzenie przedmiotów samemu...

A skoro już piszę to... pochwalę się, że zgromadziłem wszystkie przedmioty z fioletowych setów drogą uczciwego handlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 12:58, Bartuc napisał:


Moim skromnym zdaniem, jeśli tworzyłbym postać stricte magiczną to nie wpakowałbym w siłę ani
jednego punktu... gdyż do dobrej postaci władającej magią wrogowie w ogóle nie mają prawa zdążyć
dojść ;)

No to mam napakowanego kiepskiego maga :))) Ciekawi mnie jak sobie bedze radził póżniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wczoraj superhiper długi Labirynt Minotaura! Heh, mam 20 lvl Guardian + Nature ok. 2000HP, 700 many, 172 Siły, 120 inteligencji i 110 zręczności! Sądzicie że to dobra postać??? Ostatni boss na Krecie był banalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:58, Bartuc napisał:

pochwalę się, że zgromadziłem wszystkie przedmioty z fioletowych setów drogą uczciwego handlu :)

Wszystkie? Nawet te legendarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno i legendarne, przecież mimo że Bartuc nie korzysta z moda getitall to pewno ludzie, z którymi handlował pewnie tak :))))))

Black Dog & Paul182: IMHO nie powinno się inwestować jednocześnie w siłę i inta, gdyż nie starczy CI później punktów na najlepsze zbroje dla maga lub wojownika. (np dla zbroi legendarnych jest to koło 525 siły )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 21:54, Mindflyer napisał:

Pewno i legendarne, przecież mimo że Bartuc nie korzysta z moda getitall to pewno ludzie, z
którymi handlował pewnie tak :))))))


W to już nie wnikam ;) Chociaż pamiętam taką sytuację, kiedy pierwszy raz wpadłem na neta, pograłem chwilkę z jakimś Niemcem, po czym dołączył się do nas jakiś koleś i zaczął wypytywać o itemy... Niemiec powiedział, że może je załatwić, tylko musi wyjść na chwilkę z gry (nie wiedziałem wtedy o istnieniu TQVaulta). Przy okazji i ja się załapałem na gratisy: ów Niemiec za free obdarował mnie: Zbroją Achillesa, Wojennym Hełmem Aresa, Nagolennikami Ateny i Karwaszami Zdobywcy - powiedział, że to najlepsze opancerzenie dla wojownika (i w większości przypadków tak jest).

Także w sumie nie obchodzi mnie to, skąd biorą przedmioty moi kontrahenci ;) Ważne, że moja kolekcja się powiększa :D

Abi Dalzim >>> fioletowe = legendarne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:36, Mugenn napisał:

Nie moge nagrac żebnego patcha do TQ bo wyskakuje mi bład o złej wersji. no więc jaki plik
jest odpowiedzialny za niego ?


Mam dobrą radę: aktualizuj grę z poziomu menu głównego gry, przyciskiem AKTUALIZUJ. A tak BTW to ja nic nie mówię, ale polska wersja wyszła już jako 1.11... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:28, Mugenn napisał:

no, ale aktualizacja poprzez menu działa tak samo. a domyślasz sie gdzie w grze wystąpił ten
bład

spróbuj najpierw zainstalować 1.11 a potem 1.15 i tak do skutku albo 1.11 i 1,11-1,20 u mnie poskutkowało chociaż gra miała być z pachem 1.15 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalować żadnego z patchów, może jest jeszcze jakiś sposób na wyjście z problemu. Nie moge nagrac patcha i przez to gra nie idzie dalej ani przez neta też nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką ty właściwie masz wersję, że Ci błędy po niemiecku pisze????

W zasadzie powinieneś zadzwonić do pomocy technicznej ( numer w instrukcji ) i ich prosić o pomoc, a w razie czego liczyć na wymianę płytki.

PS. U mnie z poziomu gry zawsze działał update....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłem ostatnio dwa miecze Ying i Yang i mam pytanie w jaki sposob można na raz walczyc tymi dowma mieczami. Moja postac to Władyka ( Władca burz + Wojownik) Bardzo dziękuję za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:51, MorgotH76 napisał:

Witam, znalazłem ostatnio dwa miecze Ying i Yang i mam pytanie w jaki sposob można na raz walczyc
tymi dowma mieczami. Moja postac to Władyka ( Władca burz + Wojownik) Bardzo dziękuję za podpowiedź


Musisz mieć zainwestowany chociaż jeden punkt w umiejętność "Walka dwoma brońmi" (zaznaczone na screenie poniżej). Wtedy po prostu wkładasz w jedną rękę jedną broń a w drugą - drugą ;) Jest to bardzo efektowny i efektywny sposób walki (chociaż te dwa miecze należą raczej do średniej klasy broni - na tym poziomie na pewno znajdziesz lepsze zielone, które w połączeniu z odpowiednimi reliktami będą wymiatać :D ).

BTW. Mówisz, że grasz Władyką, tak jak ja. Muszę Cię zmartwić - rozczarujesz się tą mieszanką. Na najwyższych poziomach kalsy hybrydowe kiepsko sobie radzą. Zdecydowanie lepiej było by do Wojny dołączyć obronę, a jeśli już chciałeś dodać coś magicznego to zdecydowanie najlepszą mieszanką Wojny i magii jest: Woja+Ziemia => takie umiejętności jak zmniejszenie pancerza przeciwników oraz zaklęcie broni ogniem + upgrade''y - to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej jest połączyć wojnę z łotrostwem, czyli mieć Zbója. Ze zbója dostajemy dodatki do siły i zręczności, zatruwanie przeciwników, naostrzenie broni, zwiększone krwawienia itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:54, Mindflyer napisał:

Jeszcze lepiej jest połączyć wojnę z łotrostwem, czyli mieć Zbója. Ze zbója dostajemy dodatki
do siły i zręczności, zatruwanie przeciwników, naostrzenie broni, zwiększone krwawienia itp..


Nie Zbója tylko Skrytobójcę ;P

Łotrostwo+Wojna=Skrytobójca
Łotrostwo+Łowy=Zbój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:35, Bartuc napisał:

> Witam, znalazłem ostatnio dwa miecze Ying i Yang i mam pytanie w jaki sposob można na
raz walczyc
> tymi dowma mieczami. Moja postac to Władyka ( Władca burz + Wojownik) Bardzo dziękuję
za podpowiedź

Musisz mieć zainwestowany chociaż jeden punkt w umiejętność "Walka dwoma brońmi" (zaznaczone
na screenie poniżej). Wtedy po prostu wkładasz w jedną rękę jedną broń a w drugą - drugą ;)
Jest to bardzo efektowny i efektywny sposób walki (chociaż te dwa miecze należą raczej do średniej
klasy broni - na tym poziomie na pewno znajdziesz lepsze zielone, które w połączeniu z odpowiednimi
reliktami będą wymiatać :D ).

BTW. Mówisz, że grasz Władyką, tak jak ja. Muszę Cię zmartwić - rozczarujesz się tą mieszanką.
Na najwyższych poziomach kalsy hybrydowe kiepsko sobie radzą. Zdecydowanie lepiej było by do
Wojny dołączyć obronę, a jeśli już chciałeś dodać coś magicznego to zdecydowanie najlepszą
mieszanką Wojny i magii jest: Woja+Ziemia => takie umiejętności jak zmniejszenie pancerza
przeciwników oraz zaklęcie broni ogniem + upgrade''y - to jest to ;)

Bardzo dziękuję za radę.
Moja postać jest dopiero na 34 LEVELu i jeszcze nie skonczylem pierwszego poziomu. Wzialem sobie za punkt honoru zeby uzbierac jakis zestaw, np: labiryntowy czy obzydianowy ( bo do takich mam czesci jak na razie :) Chce rowniez inwestowac najpierw w punkty burzy a potem w wojne.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować