Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Mam problem z TQVault podczas rozpakowywania pliku wyrzuca mi błąd a jeżeli wypakuje to nie chce go otworzyć. Może ktoś mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 23:31, Palmerex napisał:

Jest w TQ tryb multiplayer zrobiony w stylu Bneta ? Bo nie wiem czy warto kupowac

Jest bardzo podobnie, z tym, że nie ma serwerów zamkniętych, tylko są otwarte, które robią sami gracze. Gra się postaciami stworzonymi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:35, Magwisienka napisał:

> Jeżeli chodzi o Wojnę to pewnie idziesz w umiejętności związane z dwiema broniami. A w
co inwestujesz
> w Ziemi?
>
Na razie w nic. Skupiam się głównie na Wojnie. Mam 3/6 Cięcie poprzeczne, 6/6 Rąbnięcie i max
Szał. Jeżeli coś dam w Ziemię to prawdopodobnie będzie to przywołanie Mieszkańca Jądra (jakkolwiek
to brzmi ;P).


Mieszkaniec Jądra dla woja to się IMHO nie opłaca, bo ma bardzo mały dam a jego skil prowokacja też dla woja jest nie za dobry... jak chciałeś mieć zwierzaczki to polecałbym naturę... nie dość że ma wilczki to jescze zupre leczenie i aury ochronne.. Ale lepiej iść w typowego woja jak mówił Abi Dalzim i dobrać sobie łotra, gdyż ma on mnóstwo skili do broni białej takie jak naostrzenie, i MNÓSTWO skili z krwawieniem...

Palmerex> nie ma PvP w ogóle.. choć jest mod to walki PvP ( tak słyszałem ).

Gomesz> może źle Ci się ściągnęło... podałeś za mało informacji...


A tak na marginesie w sieci pojawiły się już opisy dotyczące dodatku... czyli powiększenie o 3/4 gry nowe sprzęty i potworki no i nowa klasa SEN...

I dla tych z clubu zniechęconych :) ma wyjść nowa gra H&S Loki się nazywa... pełne 3D i takie tam bajerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z pracy to opisze dokładnie co sie dzieje. Ściągnąłem jeszcze raz program to zobacze czy działa poprawnie.
Wracajac do poprzednich tematów. Gierka jest fajna. Może czasami nuży, ale ogólnie nie mam innej diablo podobnej gry tak dobrej. Po patchu 1.2 gra sie o wiele lepiej i troche utrudnili grę.
Ciekawie zapowiada się dodatek. Może on mocno zrewolucjonizować samą rozgrywkę.
Obecnie jestem na Epiku zabiłem Telkina w Egipcie,poziom 44 - 4 zgony i to na normalu. Gram połączenie Ziemi z Obroną. Pózniej opiszę w co inwestowałem punkty. Leca coraz ciekawsze itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje poczatki były Ziemią ale tam trzeba inwestowć w mieszkańca jądra. To jest nasz wybawiciel z opresji. Ściaga na siebie potworki, a my z daleka ich załatwiamy. Trzeba tutaj bardzo rozważnie punkty rozdawac. Dość trudno tym sie gra jak nie ma odpowiedniego ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem czystego Piromantę. Dobre szaty dla niego wymagają duzo inteligencji więc rozważnie dodawac punkty do siły i zręczności tez troche trzeba.
Potrzeba czasami około 400 punktów do inteligencji. Poczatki są dość trudne, ale później jest lepiej. Jutro opisze w jakie kolejności i w jakie gałęzie inwestowac punkty najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 13:03, Gomesz napisał:

Jutro opisze w jakie kolejności i w jakie gałęzie inwestowac punkty najpierw.

Ja tam Piromanty robić nie będę, bo grę sprzedałem (no chyba, że od kogoś kiedyś pożyczę), tak tylko pytałem :)
A przeszedłeś nim Legendarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem, dosiadlem sie i pierwszy akt za mna, nie ma czym sie az tak chwalic znowu ale radocha jest :D
Mam teraz takie male pytanko, zaczalem STORM i jest ok, ale zastanawiam sie co dac jako 2 "mistrzostwo".
Myslalem nad STORM/NATURE, STORM/EARTH, STORM/SPIRIT ale nie moge jakos sie zdecydowac.
Macie moze jakies doswiadczenie co do gry ktoryms polaczeniem?
Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem gry połączeniem Burza/Duch i grało się całkiem przyjemnie. Przeszedłem prawie cały normal bez zgonów. Niestety potem gra mi się znudziła i już sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 09:35, Abi Dalzim napisał:

Kiedyś próbowałem gry połączeniem Burza/Duch i grało się całkiem przyjemnie. Przeszedłem prawie
cały normal bez zgonów. Niestety potem gra mi się znudziła i już sobie odpuściłem.


Ja tez nie mam problemow na normalu, ale w takich grach zabawa zaczyna sie dopiero na 3 poziomie trudnosci.
Na normalu kazdy ma latwo, epic jest juz ciezej a do legendary tylko nieliczne klasy dochodza i maja jakas szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi ma jak najbardziej rację: jedyne sensowne połączenie Burzy z czymś to Burza+Duch=Wyrocznia ;)

@ Gomesz - Nie 400 a 500 punktów inteligencji jest potrzebne do najlepszych itemów dla postaci władających magią :)

@ Abi - Wszystko jest i tak kwestią ekwipunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 10:42, Abi Dalzim napisał:

Widziałem kiedyś filmik, jak Wyrocznia (czyli Burza/Duch) rozwala Typhona na Legendarnym w
kilkanaście sekund :)

tak przed 1.20 przy pomocy "ternion" skill. (0:08s)
http://video.google.com/videoplay?docid=-7182138759872895148&q - 2:12
http://video.google.com/videoplay?docid=1391612209017301087&q - 1:47 :]
http://youtube.com/watch?v=vXgYmjp-Lrg - 1:45
http://video.google.com/videoplay?docid=6166555877596948341&q - Jak ktos ma problemy z ostatnim bosem :]
http://youtube.com/watch?v=L9_FzPkzOeE - Kolega sie fajnie zbugowal :P
Wiekszosc filmow krecona przed 1.20 wiec niektore tricki moga nie dzialac.
Jak dla mnie Oracle ma dobre pety, niestety na Typhon`a nie dzialaja tak dobrze jak na innych. W porownaniu z Druidem i wymaxowanymi Wilczkami ktorych jest 3 + enchanced dmg dla wilkow - Druid wypada troche lepiej.
Ale kto co lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 11:32, Kazhaam napisał:

Ale kto co lubi :D


Właśnie. Ja tam nigdy za czarującymi postaciami nie przepadałem Wolę żelastwem porządnie przywalić, dlatego postacie melee rządzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Abi Dalzim -piromantą przeszedłem na legendarnym Grecję dalej nie grałem.
Do Bartuc- zgadza się 500 punktów w inteligencji po 1.20

Nadal nie moge uruchomic TQVault - pokazuje mi taki błąd ox0000135 i nie wiem co jest tego przyczyną
Bulid opiszę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy za czarującymi postaciami nie przepadałem Wolę żelastwem porządnie przywalić,

Dnia 09.01.2007 o 11:44, Abi Dalzim napisał:

dlatego postacie melee rządzą ;)

Tak samo uwazam, ale zeby mele byl dobry trzeba dobrych "itemkuff". Dlatego zrobilem maga pierwszego bo AOE skile szybko zmiuataja przeciwnikow i dobry jest do farmienia :D
Potem przerzutka na bijaca puszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd to 0xc0000135 - znalazłem przyczynę i program już działa poprawnie.
Dla wszyskich zaintersowanych, którym może kiedyś cos takiego się zdarzyć.
Trzeba do Windowsa XP doinstalować Microsoft.NET Framework

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować