Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2006 o 19:24, OmenSannarin napisał:

Po pierwsze - jakoś nie znalazłem jeszcze rzeczy, która by urządziła mnie na długo, więc to
chyba nie tak.
Po drugie - Dawid.Sz.18 -> czy to 18 na końcu ma sugerować wiek? Bo jeśli tak to weź się
człowieku za gramatykę, błagam. Jeśli nie, to też popraw te błędy, bo ciężko się czyta co piszesz:/


juz nie pierwszy raz widze jak poprawiasz bledy ortograficzne... co nie umiesz przeczytac jak sa bledy??^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę trudno czyta się z błędami typu morzna i zeczy

Ściągnąłem demko ale mi nie chodzi wyskakuje błąd że grafika się nie załadowała a szkoda :( musze sobie sprawić nową płytę i kartę wtedy będzie można pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 19:34, MagikT napisał:

Trochę trudno czyta się z błędami typu morzna i zeczy

Ściągnąłem demko ale mi nie chodzi wyskakuje błąd że grafika się nie załadowała a szkoda :(
musze sobie sprawić nową płytę i kartę wtedy będzie można pograć :)


ja to bym se kupil TQ ale matka mi kasy nie da:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 19:36, MagikT napisał:

U mnie też się nie zgodzi a szkoda chociaż i tak jak mi demko nie działa to nie mam co zaczynać
z pełną wersją :/


ja jej powiedzialem rezerwuje duuuuza kase na 13 pazdziernik ;) ( gothic 3 ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:09, Abi Dalzim napisał:

Ukończyłem normalny poziom :) Miałem 32 lvl i Typhon nawet raz mnie nie zabił. Gorzej z minotaurami
przed nim ;)


Brawo a ja nawet w demo sobie ie pogram ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:20, Dawid.Sz.18 napisał:

fajny ten gosciu a hard był abi :0


Mogło byc jeszcze łatwiej, bo dookoła Olimpu są kapliczki różne, a ja wziąłem tylko jedną, bo od razu zacząłem naparzać gościa :)
Na epickim poziomie spadają resy, więc się nie zdziwcie, że macie niektóre na minusie :D

Ogólnie z wszystkich aktów najfajniejszy jest Orient - super lokacje, lasy, fajna broń i przeciwnicy.

Na obrazku potworek, który bardzo mi sie spodobał - taki odjechany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2006 o 20:43, Abi Dalzim napisał:

Na obrazku potworek, który bardzo mi sie spodobał - taki odjechany :)


Fajnie ją zrobili, chociaż według mitologi wyglądała troszeczke inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamierzam kupić karte graficzną i odrazu lece do Empiku po Titan questa
Jeśli wszyskto uda się po mojej myśli to bede mógł sie do was przyłączyć na grę multi z jeszcze ciepłym TQ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:51, Sebacom napisał:

Jutro zamierzam kupić karte graficzną i odrazu lece do Empiku po Titan questa
Jeśli wszyskto uda się po mojej myśli to bede mógł sie do was przyłączyć na grę multi z jeszcze
ciepłym TQ:D


Jeśli dobrze pójdzie to na początku września też sobie kupie :) I wtedy się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam pytanie... czy TQ pójdzie mi na Athlonie 1800+ 512 ram i radeonie 9250 ? czy jest jakaś szansa że będzie chodziło na średnich detalach albo na niskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno jest wymagany pixel shadder, ja dobrze na radkach sie nieznam, ale bez pixela ani rusz
Ja własnie jeszcze dzis mam Geforce MX 4, jutro zakupuje Geforce 6600(niestety niestac mnie na GT, ale jakoś to przeboleje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 21:10, Sebacom napisał:

Napewno jest wymagany pixel shadder, ja dobrze na radkach sie nieznam, ale bez pixela ani rusz
Ja własnie jeszcze dzis mam Geforce MX 4, jutro zakupuje Geforce 6600(niestety niestac mnie
na GT, ale jakoś to przeboleje)



radek 9250 ma pixel shadera 1.0 (bo chodzi mi Bloodrein 2 a on potrzebuje go :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 21:27, Arlik napisał:

radek 9250 ma pixel shadera 1.0 (bo chodzi mi Bloodrein 2 a on potrzebuje go :P )

Potrzeba pixel shader 1.1
Nie wiem czy to wielke różnica, ale tak jest napisane w wymaganiach gry

Windows 2000/XP, Procesor AMD lub Intel 1.8 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna nVidia lub Ati z 64 MB RAM i obsługą Pixel Shader 1.1, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c, sieć LAN lub szerokopasmowy dostęp do internetu do gry wieloosobowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wiem czy radeon 9250 ma pixel shader 1.1 ? jak to sprawdzić ? Bo nie kupie gry która nie będzie mi chodziła (mija to się z celem :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam albo opakowanie karty (no chyba że masz wersję OEM albo wszechwiedzące ostatnimi czasy Google:) ja znalazłem i oto co tam zobaczyłem:)
Technologia SMARTSHADER™ - nowe programowalne wspomaganie Vertex Shaders oraz Pixel Shaders (PIXEL TAPESTRY™ II)
Są to informacje oczywiście o Radeonie 9250. Więc jeśli nie ma tu napisane że to wersja jakaś (u mnie na Radeon 9800PRo jest 2.1) to chyba powinno działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować