Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2007 o 16:18, Palmerex napisał:

Jakie pliki trzeba bylo pozmieniac zeby z angielskiej wersji zrobila sie Polska?

Jeżeli masz oryginał to masz od razu polską wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:22, piero92 napisał:

> Ale sciagnalem demko i mam po angielsku

Demko jest tylko po angielsku z tego co wiem



To chyba to byl tylko trik na to zeby grafika działała :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:22, Palmerex napisał:

Ale sciagnalem demko i mam po angielsku

Niestety demko jest tylko w wersji angielskiej. Aha, gdybyś miał problemy z brakiem napisów i wszędzie będziesz miał "Tag not found", to zobacz tu: http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5050353

Aha, jeszcze jedno: nie da się przenieść save do pełnej gry, więc jak kupisz grę, to będzie zaczynał od nowa. Ale to nie będzie dużo roboty, bo w demu możesz osiągnąć max 7 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole najpierw cos sprawdzic zanmi kupie, chociaz i tak wszystkie w promocji juz wykupione :/
A nie wiedziec czemu w czasie gry resetuje mi sie akcelerator graficzny, mimo ze gra nie ma jakis wielkich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:43, Palmerex napisał:

mimo ze gra nie ma jakis wielkich wymagań.

Nie ma wielkich wymagań? To co Ty masz za sprzęt? :D
A poza tym silnik gry jest trochę niedopracowany i grafa się troszkę tnie nawet na dobrym sprzęcie (mówię o najwyższych ustawieniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dream mastery mozliwe ze jest dopelnieniem kazdego z mistrzostw (support)
Każdego? Niby jak to sobie wyobrażasz?
zwiekszenie obrazen magicznych (ice/lightning/earth), zwiekszenie rezystancji, zwiekszenie obrazen melee.
cos w tym stylu, wspomaga kazdego niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:19, Kazhaam napisał:

ten filmik widzialem jakis tydzien temu juz :P


Zawsze byłem do tyłu :)
A poza tym nie wszyscy go widzieli, więc moje poświęcenie nie poszło na marne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 10:13, Abi Dalzim napisał:

A poza tym nie wszyscy go widzieli, więc moje poświęcenie nie poszło na marne ;)


Oczywiście, że nie. Już się biorę do oglądania, dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że Titan został wypuszczony jako nie dopracowana do końca gra i dopiero dodatek zaoferuje nam pełną wersję, która da nam pełną stysfakcję. Wiele ciekawych rozwiązań. Dopiero po dodatku ta gra nabierze koloru.
Wracając do gry Loki - coś ta grafika nie wygląda zachęcająco. Może będzie jakieś demo bo jak nie to poczekam na jakieś opinie. Zraziłem sie po Sacred i teraz nie kupuje kota w worku.
Na Wiedźmina to poczekamy chyba do końca roku. wygląda na to, że grę zobaczymy przed gwiazdką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 11:00, Gomesz napisał:

Na Wiedźmina to poczekamy chyba do końca roku. wygląda na to, że grę zobaczymy przed gwiazdką.

Mam nadzieję, żę CDP Red nie będzie robiło sobie jajek i gra wyjdzie tak jak zapowiadają, czyli "wiosna 2007". Dla mnie to oznacza najpóźniej maj 2007.

Loki też mnie nie porwało, ale dam grze szansę i też poczekam na demko (jak będzie) :)

W tym temacie nie widać starych graczy w TQ ostatnio... Sebacom, GeoT, DemonCleaner, scott, Omen - gracie jeszcze w Titana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to właściwie bez dema to tylko herosów kupiłem i to TYLKO ze względu na sentyment.. Po demie mozna stwierdzić mniej więcej czy spędzi się nad grą więcej czasu.... A w sprawie dodatku immortal throne.... hmm poczekam na wasze opinie :)

PS. Ze strony 1 to tylko ty Abi zostałeś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 11:47, Mindflyer napisał:

PS. Ze strony 1 to tylko ty Abi zostałeś... :)

Ale ja też już nie gram :)
Ciekawa sprawa, że ta gra nie potrafi przykuć na lata, tak jak np. Diablo czy Baldurs Gate (od razu mówię, że chodziło mi tylko o żywotność gry, a nie o gatunek w przypadku BG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 12:24, Abi Dalzim napisał:

> PS. Ze strony 1 to tylko ty Abi zostałeś... :)
Ale ja też już nie gram :)
Ciekawa sprawa, że ta gra nie potrafi przykuć na lata, tak jak np. Diablo czy Baldurs Gate
(od razu mówię, że chodziło mi tylko o żywotność gry, a nie o gatunek w przypadku BG).


hehhehehe ja raczej patrze na to odwrotnie... ciekawa sprawa, że Diablo jest takie dobre i reszta tylko do pięt mu skacze :) : 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No juz nie piszcie tak bo wyjdzie ze prey jest klonem doom`a i nic nowego nie wnosi :D
Co do TQ i dodatku to czekam na niego bardzo.
Diablo ma swoje lata i dalej jest oblegane ale trzeba isc do przodu, dac producentom troche zachety.
Co do LOKI to widzialem tylko screeny, czekam moze na jakies demko czy cos bo pogralbym sobie wikingiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz linka do trailera www.3dgamers.com/dlselect/games/loki/loki_trailer_gc06.mov.html bo demak to nie ma...

Abi> to tworzenie artefaktów w TQ-IT jest bardzo ciekawe, ale praktyka zadecyduje, czy bedzie warto kupić... nadal uważam że TW nie ma szans na dłuższe życie bez globala ( tzn bez cheatów itp ) i sensowne PvP.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 12:24, Abi Dalzim napisał:

Ciekawa sprawa, że ta gra nie potrafi przykuć na lata, tak jak np. Diablo


A ja wam powiem szczerze, że nie mam pojęcia co wszyscy widzą w Diablo II. W wakacje kupiłam Diabełka w platynie , przeszłam dwie pierwsze mapy, po czym grę sprzedałam. Nie wiem, czy to jest spowodowane. Być może ja nie jestem z tego pokolenia, ale na prawdę nie wiem czemu D2 jest przez wszystkich uważany za wzór do naśladowania. Jak dla mnie taki Titan Quest jest o wiele ciekawszy.
PS. Proszę mnie tu nie biczować za mocno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 15:39, Magwisienka napisał:

PS. Proszę mnie tu nie biczować za mocno ;P

Biczować nie będziemy - od razu spalimy na stosie ;)

TQ ma ładniejszą grafikę, super ragdoll (czy jak to się tam zwie - chodzi mi o sposób upadania monsterów po śmierci), niezłą fizykę itp. Ale nie ma tego klimatu co D2. Widocznie te dwie plansze to dla ciebie za mało, żeby wgryźć się porządnie w grę. Może zaczęłaś grać niewłaściwą postacią (niedostosowaną do Twojego stylu gry)? Różne mogą być przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować