Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 12:51, Master J napisał:

A wiesz o co biega z tymi cieniami i znikaniem ziemi(pisałem o tym pare postów wcześniej) bo
mnie to strasznie wnerwia?


Jak grasz z kimś kto ma dobry komp i łącze to nic takiego nie występuje. Zabawa sie zaczyna jak ktoś ma słabe łącze i słaby komputer. Sam to przechodziłem a mam dobry komp i 2 mega łącze.
Przy tej karcie graficznej co masz dodaj najnowsze sterwowniki będzie lepiej chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gomesz> muszę Cię zmartwić... nimfa na epiku nie nadaje się do niczego... jej obrażenia są tak małe, że aż przykro, a dwa strzały i po niej..... watacha to robi wrażenie... 3 wilki rozniosą każdego... no może prócz bosów na legendary... Co do builda, to jest w miarę przyzwoity, ale ja bym włożył jeszcze trochę w redukcję odrażeń elementarnych. A jak kiedyś znowu zainstaluję TQ to sprawdzę skile z ochrony cierni, ale to dla maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za spam, ale zapomniałem.... jest mozliwość całkowitego wyłączenia cieni. Gra robi się bardziej płynna, a obraz lepszy. Opis jak to zrobić znajduje się bodajże w opisie patcha 1.13 czy gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:42, Mindflyer napisał:

Gra robi się bardziej płynna, a obraz lepszy.

Ale gra wygląda wtedy tak... dziwnie. Na śniegu w Oriencie wygląda to tak, jakby postać biegła w powietrzu. A wydajności brak cieni nie podnosi aż tak bardzo. Kiedyś sobie spróbowałem z taką opcją, ale nie podeszła mi. Już wolałem jak gra mi w niektórych momentach przycinała. Dopiero jak cieni brakuje, to się je zauważa i widzi się jak wiele wnoszą do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 11:25, Gomesz napisał:

Z tych co robiłem to:
1.Wojna - obrona
2. Ziemia - wojna
3. Obrona - ziemia


A testowałeś Korsarza? Bo na jakimś forum czytałem, że to jedna z lepszych postaci i ciężka do zabicia. Pokusiłem się o własną wizję takiego korsarza i wymyśliłem takie coś: http://miniurl.pl/korsarz

Oczywiście do 65 lvl jakoś chyba nikomu nie będzie się chciało dobijać, ale build to build :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam zapytanie. czy da się przenieść savy z Pirata do oryginalnej gry? Miałem wersję nielegalną, teraz posiadam oryginał i nie wykrywa mi postaci z czasów grania w tamtą grę. Czy jest to wina patcha czy może wersji? Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź, czyli jak ja mam oryginała i kolega drugiego to nie mogę mu udostępnić swoich savów? Nie będą do odczytania u niego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:40, Mindflyer napisał:

Gomesz> muszę Cię zmartwić... nimfa na epiku nie nadaje się do niczego... jej obrażenia
są tak małe, że aż przykro, a dwa strzały i po niej..... watacha to robi wrażenie... 3 wilki
rozniosą każdego... no może prócz bosów na legendary... Co do builda, to jest w miarę przyzwoity,
ale ja bym włożył jeszcze trochę w redukcję odrażeń elementarnych. A jak kiedyś znowu zainstaluję
TQ to sprawdzę skile z ochrony cierni, ale to dla maga.


Dzieki za radę. Jestem na epiku koło Delf to zmienię, ale i tak 8 punktów do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:42, Abi Dalzim napisał:

> Z tych co robiłem to:
> 1.Wojna - obrona
> 2. Ziemia - wojna
> 3. Obrona - ziemia

A testowałeś Korsarza? Bo na jakimś forum czytałem, że to jedna z lepszych postaci i ciężka
do zabicia. Pokusiłem się o własną wizję takiego korsarza i wymyśliłem takie coś: http://miniurl.pl/korsarz

Oczywiście do 65 lvl jakoś chyba nikomu nie będzie się chciało dobijać, ale build to build
:)


Dosyć ciekawa w ten weekend przetestuje ( zajmie mi około tygodnia z legendarnym). Muszę skończyc tą którą zacząłem. Mam dość ciekawy sposób na nabijanie poziomów. Idzie szybko tylko,że mam troche innych zajęć i na grę za dużo czasu poświęcić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 19:47, Gomesz napisał:

Mam dość ciekawy sposób na nabijanie poziomów.

A jaki to sposób? Zdradzisz?
Mam nadzieję, że legalny i bez wspomagaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 18:40, Sith napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź, czyli jak ja mam oryginała i kolega drugiego to nie mogę mu udostępnić
swoich savów? Nie będą do odczytania u niego? Pozdrawiam


Dla nawróconych piratów jest jakaś łaska... istnieje program zmieniający klucz save''a poszukaj..... :) Link do strony podawałem już kilkukrotnie...

PS. to samo dotyczy przenoszenia postaci między legalnymi wersjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:37, Abi Dalzim napisał:

> Mam dość ciekawy sposób na nabijanie poziomów.
A jaki to sposób? Zdradzisz?
Mam nadzieję, że legalny i bez wspomagaczy :)

Sopsób jest bardzo prosty. Wymaga jednak troszeczkę sprzetu do przejścia. Ja mam przygotowane zestwy do przechodzenia normalu i epiku bo legendarny przechodze zawsze cały i wszystkie lokacje. Najważniejszą rzecza jest szybkość poruszania sie postaci.
Początek trzeba przejść tak do 14 poziomu - wtedy zakładam zestaw i biegiem do przodu zatrzymując sie tylko na questach ważnych do przejścia gry pomniejsze pomijam. Poziomy dobijam w Egipcie w grobie Ramzesa i na górze Wasao. Tak,że w cztery dni mam zrobiony normal i epik, a trzy pozostawiam sobie na legendarny.
Grę znam na pamięć.Gdzie który z ważniejszych bosów się pojawia też więc nie ma problemów.
Gdyby były generowane mapy tak jak w diablo to by sie nie dało, a tak gra jest liniowa więc do przodu idzie się szybko.
Żeby nie było problemu z Tyfonem to noramal przechodze na 32 poziomie, a epik na 48.
to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 13:22, Abi Dalzim napisał:

No to faktycznie niezły sposób, ale ma jeden mankament: trzeba mieć niezły sprzęt na starcie
:/

heheheheh od czego TQVault :) Jedną postacią przechodzisz i praktycznie masz sprzęt dla całej reszty... a zresztą najlepszą bronią startową jest sierp kronosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ello wlasnie zprzeniesieniem legalnej postaci miałem problem i to mnie zdziwiło,
Mindflyer czy z dobroci duszy mógłbys sobie przypomniec jak zał się ów programik?
z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i mam jeszcze pytanko odnośnie połączenia Łotra, z czym lepiej go połaczyc?Chciałem zrobic korsarza ale nie wiem czy lepszy nie byłby Zbój?oczywiscie nie wiem jak jet z czestotliwościa wypadania dobrych łuków i czy wogóle jest ich duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwinęłam Mieszkańca Jądra na maxa i teraz mam dylemat: Czy lepiej inwestować w ulepszenia dla niego czy może dawać punkty w mistrzostwo Wojny tak, żeby móc nauczyć się Tumultu (brakuje mi 16 punktów)? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Korsarz jest genialną postacią :)
Z tym, że trzeba większość punktów ładować w Obroną, a z Łotrostwa brać tylko skille od krwawienia i trucizny (tak czytałem na zagranicznym forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować