Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

A jak jest ze sterowaniem? Jak w Diablo? Klikasz i walisz? Opisz coś więcej o systemie walk, czy są specjalne ciosy itd. Jak wygląda rozwój postaci, drzewko umiejętności itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 20:47, Abi Dalzim napisał:

A jak jest ze sterowaniem? Jak w Diablo? Klikasz i walisz? Opisz coś więcej o systemie walk,
czy są specjalne ciosy itd. Jak wygląda rozwój postaci, drzewko umiejętności itp?

Ta gra to istny klon Diablo. WSZYSTKO jest praktycznie zerżnięte z Diablo.System walki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 20:58, Abi Dalzim napisał:

Oki, no to zamawiam :)

No i dobrze,bo gra jest wysoko oceniana przez serwisy internetowe i prasę. Grałem w demko, i gierka całkiem fajna.Ma swój klimacik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 19:14, Abi Dalzim napisał:

Też tak słyszałem. W sumie to logiczne, bo jak Ci może wypaść z jakieść ważki pełna zbroja
płytowa? :D
A co do sytstemu respownowania potworków, to już się zdążyłem przyzwyczaić do Diablo, więc
może się skuszę...

Ale po co wtedy zbierać 300 zardzewiałych mieczy, skoro i tak sobie zadnego z nich nie poużywasz, bo sa kiepskie (z kiepskich przeciwników)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 11:49, Kubeczek77 napisał:

A jak jest ze zbrojami? Ich wygląd zależy od klasy postaci??


tak tzn jako tako kalsy posatci nie ma zaczynamy zawsze tak samo wygladajacym kolesiem/laska ustawaimy tylko kolor tuniki na pierwszym lvl wybieramy pierwsza glowna umiejetnosc z 8 dostepnych ( Earth Wind Nature Atack defense spirit Huter Rouge ) i 3 skill point do rozdizelenia w niej ( kazda ma wlasne drzewko umiejetnosci) oprocz tego doatjemy 2 punkty do rozdzeilenia na health mama sile zrecznosc i inteligencje na 8 lvl wybieramy 2 umiejetnosc glowna

Flymar


Poprsotu zlomu sie nie zbiera tak jak w real life ja teraz juz nic co żółte do plecaka nie wkladam (29lvl) a wczesnije sa jeszce szare (złom) Białe (normalny)potem żółte (magiczne) zielone (Bardziej magiczne :D) Niebieskie (Unikalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 15:02, schodek29 napisał:

Gierka ciekawie się zapowiada. Czas zbierać kasę, poczekać aż pojawi sie w sklepie a wtedy
zaryzykować i kupić.


Nie ma mozy o zadnym ryzyku jesli lubis zgry w kliamcie Diablo Dungeon Siege to mozesz kupowac w ciemno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo w jedny ze sklepów internetowych wymagania sprzętowe Titan Quest są chyba nieco zaniżone. Dla porównania wymagania ze stronki CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 20:48, Abi Dalzim napisał:

Dziwna sprawa, bo w jedny ze sklepów internetowych wymagania sprzętowe Titan Quest są chyba
nieco zaniżone. Dla porównania wymagania ze stronki CDP.


no rzeczywiście co tu jest nie tak u mnie an Athlon64 3200+ I GF6600Gt +1gb ramu gra w najwyższych czasem zwalnia wiec gram na kombinacji medium high :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 21:25, Abi Dalzim napisał:

Jaką postacią grasz? Czarującą czy walczącą wręcz?


Hunter czyli z łuk a jaka druhoi głowny skill wziałem sobie Nature i tearz smiagm z 2 wilkami i zwiekaszma sobie czarami zycie a za niedługo bede mogl przyzywac cos nowego pozatym co do krótkości gry za pierwszym razme jak przejdziesz to tak jak w DS2 ukonczyłes gre na jednym poziomie potem odblokowuje sie trudnijszey bo w czasie jedenj sesji nie rozwiniesz obu drzewek umiejetnosci na max :D wiec jak chcesz miec dobre skill to musiz grac znowu na wyższym poziomie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 21:41, Abi Dalzim napisał:

W DS2 nie grałem, chyba, że miałeś na myśli D2 :)
P.S. Ciekawe czy gra mi pójdzie na takim sprzęcie?


co tyo masz za karte bo nie czaje po opisie ale z tym prockeim i ramem powinna pojsc

DS2 Dunegon Siege 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 21:44, Piter Fersin napisał:

co tyo masz za karte bo nie czaje po opisie ale z tym prockeim i ramem powinna pojsc

ATI Radeon Asus Extreme AX300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 22:01, Abi Dalzim napisał:

> co tyo masz za karte bo nie czaje po opisie ale z tym prockeim i ramem powinna pojsc

ATI Radeon Asus Extreme AX300 :)


Nie jest źle ale tez nie jest dobzre na kombinacji medium low powinno smiagc a i twdy gra nie wyglada źle sprawdzalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować