Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Pytanko: czy w ogóle opaca się zbierać w plecaku relikwie i amulety? Bo kurde nazbieralo się tego od groma, zawala połowę plecaka a i tak nie korzystam, bo bronie i rzeczy, których używam nie mozna tak ulepszyć.
Zbieracie ten szmelc? I tak nie da rady ulepszać lepszych przedmiotów za pomoca relikwii czy amuletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 19:19, HumanGhost napisał:

Pytanko: czy w ogóle opaca się zbierać w plecaku relikwie i amulety? Bo kurde nazbieralo się
tego od groma, zawala połowę plecaka a i tak nie korzystam, bo bronie i rzeczy, których używam
nie mozna tak ulepszyć.
Zbieracie ten szmelc? I tak nie da rady ulepszać lepszych przedmiotów za pomoca relikwii czy
amuletów.

w dodatku z tego szmelcu robi się artefakty - więc jak zamierzasz grać w dodatek to zbieraj jak nie to ...hym nie zbieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 13:04, Piterus_Von_Drackus napisał:

Tyfoni są łatwi, gorzej jest z tytanem, ale trzeba go odpowiednio tylko podejść :D


Chyba miałeś na myśli, że tytani są prości gorzej z Tyfonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:29, Smash-PL napisał:

Chyba miałeś na myśli, że tytani są prości gorzej z Tyfonem?


He he he... Wprowadziłem się w błąd sam. Pomyliłem Telkina (pomniejszego tytana) z Tyfonem (czyli właściwym tytanem), ale to chyba przez to, że ten Tytan dał mi taki wycisk, że ho ho... Traumatyczne wspomnienia trudno wymazać z pamięci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 19:19, HumanGhost napisał:

Pytanko: czy w ogóle opaca się zbierać w plecaku relikwie i amulety? Bo kurde nazbieralo się
tego od groma, zawala połowę plecaka a i tak nie korzystam, bo bronie i rzeczy, których używam
nie mozna tak ulepszyć.
Zbieracie ten szmelc? I tak nie da rady ulepszać lepszych przedmiotów za pomoca relikwii czy
amuletów.


Tak jak mówił scott w dodatku tworzy się z tego artefakty, bardzo pomagające w grze, dodatkowo możesz zainstalować moda, który umożliwia wkładanie relikwi do każdego eq :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię korzystać z modów. W dodatek zamierzam grać, ale to dopiero jak wyjdzie w Topseller i dopiero jak zrobię podstawkę na najwyższym poziomie. :-)
Czyli na razie nie zbieram tego badziewia. Dropi często więc jeszcze zdążę coś uzbierać. :-)

EDIT: Jaki się ma mniej więcej level przy ukończeniu gry na poziomie normalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 07:47, HumanGhost napisał:

Nie lubię korzystać z modów. W dodatek zamierzam grać, ale to dopiero jak wyjdzie w Topseller
i dopiero jak zrobię podstawkę na najwyższym poziomie. :-)
Czyli na razie nie zbieram tego badziewia. Dropi często więc jeszcze zdążę coś uzbierać. :-)

EDIT: Jaki się ma mniej więcej level przy ukończeniu gry na poziomie normalnym?



Koło 30 levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 07:47, HumanGhost napisał:

Nie lubię korzystać z modów. W dodatek zamierzam grać, ale to dopiero jak wyjdzie w Topseller
i dopiero jak zrobię podstawkę na najwyższym poziomie. :-)
Czyli na razie nie zbieram tego badziewia. Dropi często więc jeszcze zdążę coś uzbierać. :-)

EDIT: Jaki się ma mniej więcej level przy ukończeniu gry na poziomie normalnym?

To jednak szkoda, że nie masz dodatku. Ja zbieram sobie na artefakty, a potem z artefaktów na większe artefakty. Jednak karawana daje sporo miejsca na te śmieci.
A co do kończenia gry - do Tyfona można dojść przed 30 levelem. zależy, czy robisz wszystkie questy. Ja "ścianuję" wszystko i mam teraz (orient) 35 bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze nikt nie odpowiedzial. ale to dobrze:) wlasnie "zaliczylem" Tyfona (niestety bez jednego deda sie nie obylo;/ ). aktualnie moja postac wyglada troche inaczej wiec wklejam aktualne "zdjecie" mojego pupilka;p
jesli ktos ma jakies sugestie do tworzenia Haruspika to poprosze i z gory dzieki za pomoc:)

20071009161228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:12, Samildanach napisał:

widze ze nikt nie odpowiedzial. ale to dobrze:) wlasnie "zaliczylem" Tyfona (niestety bez jednego
deda sie nie obylo;/ ). aktualnie moja postac wyglada troche inaczej wiec wklejam aktualne
"zdjecie" mojego pupilka;p
jesli ktos ma jakies sugestie do tworzenia Haruspika to poprosze i z gory dzieki za pomoc:)


Aby określić siłę postaci musisz podać także jak rozdysponowałeś punkty ( najlepiej przy pomocy TitanCalka ). Osobiście parę razy tworzyłem łucznika, jednak na wyższych poziomach trudności sobie nie radził ( brak sensownego AOE )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:47, Mindflyer napisał:

> widze ze nikt nie odpowiedzial. ale to dobrze:) wlasnie "zaliczylem" Tyfona (niestety
bez jednego
> deda sie nie obylo;/ ). aktualnie moja postac wyglada troche inaczej wiec wklejam aktualne

> "zdjecie" mojego pupilka;p
> jesli ktos ma jakies sugestie do tworzenia Haruspika to poprosze i z gory dzieki za pomoc:)


Aby określić siłę postaci musisz podać także jak rozdysponowałeś punkty ( najlepiej przy pomocy
TitanCalka ). Osobiście parę razy tworzyłem łucznika, jednak na wyższych poziomach trudności
sobie nie radził ( brak sensownego AOE )

wiesz ja mam łucznika na 63 i daje rade choć bez śmierci nie mam mowy (lagi, czasem sie zagapie takie tam i oczywiście bossy :) ale jeśli mam szmelc graty to tak jest po za tym jak widzę kolesia że ma 50 lvl i graty z kosmosu to tylko jedno - cheat.
Ja właśnie przechodzę ostatni poziom trudności i naprawdę trudno cokolwiek znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 10.10.2007 o 01:29, R3LiK napisał:

kolesia że ma 50 lvl i graty z kosmosu to tylko jedno - cheat.
Ja właśnie przechodzę ostatni poziom trudności i naprawdę trudno cokolwiek znaleźć...


To jest wszystko pochodną tego, że wszystko trzymane jest na komputerach graczy.
Ale istnieje niewielka szansa, że jest to któraś postać z rzędu i ma graty od "starszego brata".
Nie mówię o handlu, gdyż towar pochodziłby w 90 % od cheatera. To mnie właśnie czasem cieszy jak co poniektórzy się zarzekają, że towar ma z handlu hhehehhehe a sprzedawca skąd miał n zestawów dla wszystkich klas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem ostatnio grać w TQ:IT z dodatkiem:D jestem w Memfis, 21 poziom, rozwijam tylko sen, bo nie wiem co 2 wybrać;/ zastanawiałem się nad burzą... Na razie mam Psioniczny Dotyk,Psioniczny Płomień i Zakłócenie Rzeczywistości na max:D w koszmara nie ładuje, bo mnie wnerwia ta ważka;/ myślałem że inaczej będzie wyglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam 2 pytania:
1) Do czego służy klucz strażnika dusz, który wypada ze zwłok strażnika dusz tuż przed Hadesem? Ja odkryłem tylko, że można nim otwierać kraty za którymi są uwięzione duchy, ale za to nie ma żadnej nagrody ani nic, więc jest na to jakieś konkretne zastosowanie?
2) Jak otworzyć zamkniętą bramę na plaży w Rodos (chyba) Słyszałem, że po pokonaniu Hadesa wypadnie z niego klucz do niej, ale ja go już 4 razy pokonywałem i wciąż nic ;( Mam bić do skutku, czy poprostu mam złe informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:28, adihash90 napisał:

Hej, mam 2 pytania:
1) Do czego służy klucz strażnika dusz, który wypada ze zwłok strażnika dusz tuż przed Hadesem?
Ja odkryłem tylko, że można nim otwierać kraty za którymi są uwięzione duchy, ale za to nie
ma żadnej nagrody ani nic, więc jest na to jakieś konkretne zastosowanie?


Za niekturymi kratami są skrzynie ze skarbami :D

Dnia 10.10.2007 o 19:28, adihash90 napisał:

2) Jak otworzyć zamkniętą bramę na plaży w Rodos (chyba) Słyszałem, że po pokonaniu Hadesa
wypadnie z niego klucz do niej, ale ja go już 4 razy pokonywałem i wciąż nic ;( Mam bić do
skutku, czy poprostu mam złe informacje?


Bić do skutku, choć mi też nie wyskoczył "żółwik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować