Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Mam problem! Po zainstalowaniu gry immortal throne pl na angielską wersje titana nie mam w ogóle napisów tylko
puste kratki. poza tym gra normalnie dziala. Może ktoś mi powie co musze zrobić. Proszę o pomoc bo już próbowałem wszystkiego! Mój adres dziadzia05@wp.pl za pomoc z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtopic mały się zrobił:PP a wracając do tematu: ostatnio gram sobie w titana z dodatkiem,na razie wyszedłem z Jadeitowego Pałacu, poziom 30. I małe pytanie:jak wam się podoba Koszmar? bo ja jak go zobaczyłem to od razu do mistyka i oddawaj punkty bo ja tej ważki nie chce;/ aha i jeszcze jedno pytanko: kto znalazł smoczego licza władce liczów?? na legendzie ma poziom 80 skurczybyk;/ jest po wyjściu z jaskinii w której jest zbroja generała, którego spotykamy w lesie bambusowym w azji. Mnie wogóle smokowce wnerwiają, bo najczęściej od nich ginę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to titan quest jest najlepszą grą rpg w którą grałem ta gra przebiła diablo!! a immorthal throne-tez fajny ale ja tak myśle bo nigdy w niego nie grałem ale powinien być fajny bo skopro titan quest normalny jet fajny to dodatek też musi być fajny. Jeśli ktos w ogóle wie co to jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeemm, ma ktoś coś oprócz zwoju i hełmu wyroczni??? nie musi być za darmo ;) sorki za offtop :)
Smokowce są do upy... ja też od nich często ginę (do tej pory 1 raz xD). Szczególnie jest przerąbane z tymi magami co kulki energetyczne puszczają... Jeszcze bardzo często nimi walą bo jakoś dziwnie szybko im się regenerują ;)
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<===================>>>>>& gt;>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 00:12, Stachu1313 napisał:


ja cos mam z wyroczni ale nie pamietam co. jakby bij w gg (numer w podpisie). na jakim poziomie padasz na smokowcach? normal epik czy legendary? na normalu nie da sie pasc na niczym a pozniej to zalezy:) bardziej na bossach:) pamietam mi kiedys matikora wielkie klopoty sprawiala;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2007 o 21:57, Yaquza napisał:

throne-tez fajny ale ja tak myśle bo nigdy w niego nie grałem ale powinien być fajny bo skopro
titan quest normalny jet fajny to dodatek też musi być fajny. Jeśli ktos w ogóle wie co to
jest!!!!

\
heheh niezły tekst - poprawił mi humor z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy możecie mi podać jakieś namiary co do rozwijania Skrytobójcy w co pakować punkty w drzewka a także w co rozdzielać punkty cech. Za wszystkie propozycje dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 13:03, djsuchy99 napisał:

Witam! czy ktos ma moze jakas koncepcje na przejscie ostatniego bossa w grze? Bo grzes mecze
sie z nim i mnie ubija jak sabaku.

hehe koncepcji jest wiele:) musisz tylko powiedziec jaka postacia grasz tzn. jakie wybrales mistrzostwa i w jakie umiejetnosci inwestujesz... a najlepiej zrob screena swojego bohatera i wklej tutaj... bez konkretow nikt nie jest w stanie ci pomoc bo kazda postac ma inne prefernecje co do stylu walki. Pozdrawiam i czekam na screena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 15:03, Samildanach napisał:

> Witam! czy ktos ma moze jakas koncepcje na przejscie ostatniego bossa w grze? Bo grzes
mecze
> sie z nim i mnie ubija jak sabaku.
hehe koncepcji jest wiele:) musisz tylko powiedziec jaka postacia grasz tzn. jakie wybrales
mistrzostwa i w jakie umiejetnosci inwestujesz... a najlepiej zrob screena swojego bohatera
i wklej tutaj... bez konkretow nikt nie jest w stanie ci pomoc bo kazda postac ma inne prefernecje
co do stylu walki. Pozdrawiam i czekam na screena:)


Witaj co do screena to jeszcze nie mam bo chciałem dopiero zacząć to postacią i czekam na jakieś sugestie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 16:21, oski81 napisał:

> >

jesli tak to polecam zdobywce... wg mnie najpotezniejsza z postac z mozliwych... mistrzostwa wojna i obrona. idziesz jak tasak przez masło. bossow na klate i do gleby:) sam wlasnie gram nowym zdobywca:) i na 20 lvlu wlasnie robie taka młócke ze szok:) co bedzie na jakims 40 czy 50 hehe:) albo na maxie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wEDŁUG MNIE NAJLEPIEJ GRA SIĘ WYROCZNIĄ KRÓL LICZ I LORD ETERU I PO SPRAWIE MOJA POSTAĆ MA 55LV I JESTEM NA LEGENDARNYM W HELOS. MAM RÓŻDŻKE HEKATE I WYMIATAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem normal i bepik to przy legendzie pikuś ja przeszedłem całą gre władyką 64lv miałem jak skończyłem gre (po pokonaniu hadesa) wyrocznia gra sie najlepiej jestem w helos na legendarnym i zginołem 16 razy głównie przy makajach (szczególnie łucznicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:57, Yaquza napisał:

Właściwie to titan quest jest najlepszą grą rpg w którą grałem ta gra przebiła diablo!!


Może się czepiam, ale ani Titan Quest ani Diablo nie są grami rpg :) To hack`n slash.
Ehhh ta młodzież, ciągle myli gatunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie czy ktoś wie jak moge zmodyfikować swoją postać w edytorze bo chciałbym troche w umiejętnościach i cechach pogrzebać a nieorientuje sie zbYTNIO


PROSZE I Z GÓRY DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 19:26, hehe napisał:

Może się czepiam, ale ani Titan Quest ani Diablo nie są grami rpg :) To hack`n slash.
Ehhh ta młodzież, ciągle myli gatunki...


Może ogól myli te gatunki ze względu na wiele powiązań (rozwój postaci, itemki itp)... A tak ogólnie h''n''s to chyba podgatunek cRPG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować