Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 22:54, b11o napisał:

a jeszcze jedno pytanie, jak grać przez hamachi. mam hamachi, mam serw, ale jak grac ?


A próbowałeś grać bez programów typu VPN? Ja nie miałem problemów z łączeniem się przez internet, bez używania Hamachi czy innych VPNów. Ale jeżeli chcesz grać przez Hamachi to musisz ustawić grę tak jak dla LANu. Niestety nigdy nie pamiętam konfiguracji systemu i Hamachi aby grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem.zainstalowalem tq defiler, zeby zmienic mistrzostwo.zapisalem zmiany, wszystko bylo git.chcialem odpalic postac, ale niestety nie bylo jej widac.zostal sam nick.pozniej probowalem odzyskac postac przez tq vault, ale przy odpalaniu wyskakuje mi blad :
"aplikacja nie zostala wlasnie zainicjowana (0xc0000135).
nie wiem co teraz robic.prosze o szybka odpowiedz, moje gg 5925017.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest taka misja, z wrakiem. Dostajesz ją w Megarze. Jest napisane w dzienniku, że znajduje się ten wrak na wybrzeży Alkońskim. Ale gdzie do cholery jest to wybrzeże??? To zadanie nawiedza mój dziennik już od dłuższego czasu. Powiedzcie mi, kolo jakiego miasta, i w jakim kierunku mam iść ? Będę bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:21, b11o napisał:

jest taka misja, z wrakiem. Dostajesz ją w Megarze. Jest napisane w dzienniku, że znajduje
się ten wrak na wybrzeży Alkońskim. Ale gdzie do cholery jest to wybrzeże??? To zadanie nawiedza
mój dziennik już od dłuższego czasu. Powiedzcie mi, kolo jakiego miasta, i w jakim kierunku
mam iść ? Będę bardzo wdzięczny


Musisz iść na północ, idąc do Delf. Podczas drogi będziesz walczył z cyklopem. na zachód od niego jest kilka upiorów i skrzynie. To są właśnie te wraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:50, HumanGhost napisał:

Jakies rady na ubicie ostatniego Big Bossa? Jestem już tuż tuż. Mam 30lvl i gram Czempionem.

używaj kapliczek które tam są oraz dużo biegaj w zwarciu nie masz szans - no i trochę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:48, scott napisał:

> Jakies rady na ubicie ostatniego Big Bossa? Jestem już tuż tuż. Mam 30lvl i gram Czempionem.

używaj kapliczek które tam są oraz dużo biegaj w zwarciu nie masz szans - no i trochę cierpliwości
:)

ja jak gralem moja pierwsza postacia (rowniez czempionem) to nie uzywalem kapliczek bo najzwyczajniej w swiecie ich nie dostrzeglem;p i nie padlem na nim:) zaliczylem tyfonka pierwsza postacia bez jednego nawet deda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do Tyfonka podchodziłem trzy razy i w końcu się udało , ale z kapliczek w ogóle nie korzystałem ;p Nie pamiętam ale czy champion to obrona + wojna ;p jeśli tak to też nim grałem ,a le większość skilli miałem z obrony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz mam taki problem;włączam grę, i szukam jakiegoś polskiego serwera. Znalazłem tylko na innym poziomie trudności, więc założyłem własny. wyłączyła się natychmiastowo gra. Teraz, jak naciskam "rozpocznij grę" to mnie wywala. Czy muszę przeinstalować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanko odnosnie Immortal Throne.
A konkretnie Szarych Sióstr.
Jak je pokonac ? Mam 34 poziom i gram magiem bitewnym (woj +magia ziemi)
Ja tylko lekko ranie jedna i padam martwy -_-.
I czy bic ta co ma oko czy te bez oka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem woj +natura na 32 poziomie i raczej nie miałem kłopotów - trzeba je rozdzielić i załatwiać pojedynczo. Dobrze rzucić ze zwoju czar np. wiedźmy lub nowę mrozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:27, Aragi napisał:

Ja grałem woj +natura na 32 poziomie i raczej nie miałem kłopotów - trzeba je rozdzielić i
załatwiać pojedynczo. Dobrze rzucić ze zwoju czar np. wiedźmy lub nowę mrozu.

Dzieki wielkie, ale jak je rozdzielic ? Przecie włazi sie do małego pomieszczenia, i od razu drzwi za toba sie zamykaja, a moj łuk nie siega tak daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to The Big Boss leży, kwiczy i gryzie ziemię. Będąc na 31 levelu i grajac kombinacją Wojna+Natura zabicie tego wielkiego bydlaka nie sprawiło tak wielu problemów. Mówiąc szczerze dotarcie do niego było trudniejsze, głównie przez cyklopy. Ale gierka ukończona i teraz poziom epicki przede mną. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jest jakis klan TQ :IT który juz działa bo był kiedys temat co do klanu ale on chyba nie ruszył.... a chce byc w klanie bo klanowo pewnie ciekawiej sie gra na necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 08:49, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie z jakim drugim mistrzostwem połączyć najlepiej łowy


Moim skromnym zdaniem z Łotrostwem, będziesz zadawał naprawdę duuuuże obrażenia jak dobrze pokombinujesz :)

Dnia 25.10.2007 o 08:49, Mroczny Elf99 napisał:

i w którym momencie rozgrywki to zrobić???


W dowolnym - jeśli tylko uznasz, że podstawowe umiejętności Łotrostwa zaczną Ci przynosić korzyści przy Twoim stylu gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 10:54, ZjemCieTak napisał:

A pojawi się on w ogóle w Topsellerze? Było to gdzieś zapowiadane? :)


Tak, będzie na początku listopada z tego co pamiętam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować