Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

mam znowu problem.dzis gralem, i zresetowal mi sie komp.ponownie wlaczylem, odpalilem TQ.ostro sie zdziwilem i wkurzylem, gdy zobaczylem ze nie bylo mojej postaci.nie ma nic - nazwa, itp.prosze o pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra ma dziwny problem. Ja osobiście grając w TQ nie miałem takiego buga.

Mianowicie chodzi o Feiyan, która ma zabrać nas statkiem do Knossos. Po prostu nie można pomówić z żeglarzem, który stoi obok Feyian :/ Wie ktoś o co chodzi? Może coś nie zostało do końca zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:41, HumanGhost napisał:

Co powiecie na kombinację Burzy i Obrony? Sprawdzi sie taki paladyn?

Sam osobiści nie próbowałem, ale raczej mieszanie profesji magicznej z siłową nie wychodzi na dobre (przynajmniej w Titanie).
P.S. A nie grasz w Wiedźmina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:36, Abi Dalzim napisał:

Sam osobiści nie próbowałem, ale raczej mieszanie profesji magicznej z siłową nie wychodzi na dobre (przynajmniej w Titanie).


Chyba właśnie wezmę druga magiczną - Duch. Po namyśle doszedłem do wniosku, że to całkiem niezła kombinacja. Zobaczę jak sie sprawdzi w praktyce.

Dnia 31.10.2007 o 16:36, Abi Dalzim napisał:

P.S. A nie grasz w Wiedźmina? :)


Nie pójdzie u mnie. Za słaby procesor. A nie chcę grać w 800x600 w low detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w grze kiedy sie doda rozszerzenie? To znaczy jak mam np. 40lvl, przechodzę grać do IT a potem wracam do podstawki. Troche się zgubiłem. Level i przedmioty zdobyte w rozszerzeniu zostają kiedy sie chce znowu grać na obszarach podstawki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 09:00, HumanGhost napisał:

Jak to jest w grze kiedy sie doda rozszerzenie? To znaczy jak mam np. 40lvl, przechodzę grać
do IT a potem wracam do podstawki. Troche się zgubiłem. Level i przedmioty zdobyte w rozszerzeniu
zostają kiedy sie chce znowu grać na obszarach podstawki czy jak?


Twoja postać zostaje exportowana do IT, razem z ekwipunkiem i możesz dalej kontynuować grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:39, Piterus_Von_Drackus napisał:

Twoja postać zostaje exportowana do IT, razem z ekwipunkiem i możesz dalej kontynuować grę


To znaczy dalej kontynuować fabułę podstawki? Tylko pojawią się nowe rzeczy dodane przez IT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 15:34, HumanGhost napisał:

> Twoja postać zostaje exportowana do IT, razem z ekwipunkiem i możesz dalej kontynuować
grę

To znaczy dalej kontynuować fabułę podstawki? Tylko pojawią się nowe rzeczy dodane przez IT?


Dokładnie. To nie jest Gothic 2, że trzeba odnowa grać by zobaczyć nowe rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra zaczęła grać nową postacią. Łowca kości, czy coś takiego :P

Ja też ostatnio wyłączyłem Wiedźmina i trochę popykałem w TQ. Zdobyłem Oko Chaosu i teraz muszę dostarczyć Imhotepowi. Była to moja pierwsza próba gry w TQ od połowy września ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:33, HumanGhost napisał:

Jeszcze takie pytanko: czy istnieje mozłiwość przenosić przedmioty między swoimi postaciami?
:-)


Tak, jeśli masz dodatek (w podstawce to tylko TQValut''em sie da). Idziesz do karawany i wkładasz tam rzeczy w okienku "miejsce importu" (czy coś w tym stylu... dawno już nie grałem to nie pamiętam dokładnie nazwy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować