Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 14:25, Zakrzysiunio napisał:

Ferret- jak jesteś w pierwsym egipskim mieście- Ratkois- ao tam jest przy fontannie reinkarnacji
wojownik. oddaj mu go. przy fontannie, jedna jest w samym mieście...




Ahhhh faktycznie :)) Wlk. dzięki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 14:42, burczynski napisał:

> WITAM
>
> O jestem w szoku PATRYK MOGILNO jestes z Mogilna czy to tylko taki nick? Pytam sie
bo
> ja jestem:D

Wejdź na jego gs, pogadaj z nim za pomocą komentarzy, wyślij mu na GG (ew. inny komunikator)
wiadomość i sie dogadajcie. Forum ot co nie do spamowania ;D


ty się odczep od versusa! jakbys go spotkał w pvp w titanie tobys sie załamał...;DDD
ale masz rację...

NEPS (versus & sweet nicole)- tak, on jest z Mogilna... nawet podpis ma Patryk Z Mogilna...

Dnia 26.10.2008 o 14:42, burczynski napisał:

Zak ---> Żałosna jest gra Polaków w TQ...


niestety... bardzo żałosna.. a ja się znów załamuję bo wchodzę na servy francuskie i rosyjskie, a oni mają postacie że szok!!! codo polaków to znam może trzechdobrych zpoza gramu (i to jeszcze licząc NEPS-a bo on jest na gramie bardziej okazjonalnie)... A najbardziej żałosne jest jak widzę postać ubraą w legendary, 40lvl, i mającą poniżej 2000damage-a... to jest szok... no cóż, taki kraj... nie dajmy się! takie życie


Ferret- nie ma za co;P zdarza się;P kto pyta nie błądzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neps zwracam honor! Skoro Cię tak chwalą, to musi być prawda. Może umówimy się na mała partyjkę w przyszłości? :)

Zak--->Fracuzi? A to dobre. Żebyś widział jak te matoły grają w GW... to że udało im się opanować grać w TQ nie oznacza że w poważniejszych grach dadzą sobie radę. W Guild Wars np. robią Maga na łuk i do tego korzystają z skilli dla woja. Cóż co do ich gry nie jestem przekonany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 16:24, burczynski napisał:

Neps zwracam honor! Skoro Cię tak chwalą, to musi być prawda. Może umówimy się na mała
partyjkę w przyszłości? :)


a to mozesz nawet teraz;P ja przestalem grac bo za duze lagi (mam baaaaardzo wolny net) ale NEPS gra nadal. gra się bardzo miło, tyle że tylko legendar, i zwykle achilles mod... a w nazwie zawsze achill.... ja tam gram z nim po kolei grecję legendarną, mozna i pogaworzyc, i pohandlowac, i pograc...
a najlepszy jest trick z "co" XDDDD jak z nim kiedys bedziesz gral i na serv wejdzie cheater to go popros aby Ci pokazal XDDD to wymiata ze hej!

Dnia 26.10.2008 o 16:24, burczynski napisał:

Zak--->Fracuzi? A to dobre. Żebyś widział jak te matoły grają w GW... to że udało
im się opanować grać w TQ nie oznacza że w poważniejszych grach dadzą sobie radę. W Guild
Wars np. robią Maga na łuk i do tego korzystają z skilli dla woja. Cóż co do ich gry
nie jestem przekonany. :)


serio. jest takich kilku. z jednym gralem- Polak mieszkajacy we francji, postac srednia. jest jeszcze kilku innych, ale najwybitniejszy to sherka- (taki nick, razem z myslnikiem)- na prawde postac znakomita... no i jest jeszcze kilu ale zaden mi do glowy jakos nie wpada...
a TQ zdecydowanie opanowali Rosjanie.zdecydowanie najlepsi... o GW z tobą raczej nie pogadam, godzina gry to trochę mało, szczególnie dla mnie xDD
a ten screen to najlepsza postać jaka widzialem w życiu- właśnie sherka... zero cheatów. zastanawiam się, czy nie lepsza od turnera... dyplomatycznie powiem ze taka sama, bo nie umiem ocenic... chociaz nie, Turner jest zdecydowanie lepszy, po pierwsze- 75lvl, po drogie- zdrowie i staty.... zwracam honor Arcymistrzowi Titana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:26, Zakrzysiunio napisał:

skleroza nie boli, screena nie dodalem.. sorki.


Niee, niee... nie wieżę... chociaż. Cholercia postać naprawdę dobra! Mój rekord na 65lvl to 18000 na sekundę... Koleś miażdży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:30, burczynski napisał:

> skleroza nie boli, screena nie dodalem.. sorki.

Niee, niee... nie wieżę... chociaż. Cholercia postać naprawdę dobra! Mój rekord na 65lvl
to 18000 na sekundę... Koleś miażdży :D


uwierz bo go spotykam drogi raz xDD
i masz coś do Francuzów???
masz jeszcze tą postać z 18K???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 18:59, Gmieszt napisał:

A co to jest to pod napierśnikiem ? Nie grałem jeszcze w Immortal Throne

To jest artefakt.Dodaje różne premie ,bonusy, czasami umiejętnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 18:59, Gmieszt napisał:

A co to jest to pod napierśnikiem ? Nie grałem jeszcze w Immortal Throne


artefakt. dodaje premie i inne profity... słaba część uzbrojenia ale duzo lepiej jest go miec niz nie miec...

ja mam pytanie do starych dobrych gramowiczów... czy ten helm nie jest cheatem? bo bardzo dobry, ale nie wiem czy nie zbyt dobry... pomoze ktos? z góry dzięki...

20081027204510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakrzysiunio hyh...nie uważam się za jakiegoś super gracza, ale dzięki:) i wiesz, raczej powinieneś porównywać zbój-zbój, templariusz-templariusz gdyż nie wiem czy "za ogół" jest miarodajnie. Co do czapki, chyba się zgadza ale nie pasuje mi ta zręczność (zwykle MI mają 1 statystykę wyższą, drugą niższą); będę w czwartek w domu to sprawdzę bo mam takie.
Ah, może chciałbyś się wymienić za swoją zbroję: mogę dać np. dobry Homados.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:26, Zakrzysiunio napisał:

skleroza nie boli, screena nie dodalem.. sorki.


No tak spoko.. .tylko czemu w lewym górnym rodu masz full zdrowia i many a w oknie postaci już nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:22, Turner Wlliam napisał:

Zakrzysiunio hyh...nie uważam się za jakiegoś super gracza, ale dzięki:) i wiesz,
raczej powinieneś porównywać zbój-zbój, templariusz-templariusz gdyż nie wiem czy "za
ogół" jest miarodajnie. Co do czapki, chyba się zgadza ale nie pasuje mi ta zręczność
(zwykle MI mają 1 statystykę wyższą, drugą niższą); będę w czwartek w domu to sprawdzę
bo mam takie.
Ah, może chciałbyś się wymienić za swoją zbroję: mogę dać np. dobry Homados.

Pozdrawiam...


Ale ja uważam Ciebie za super gracza;P co do porównań to racja, ale ja raczej porównywałem obrażenia...
a za zbroję chętnie się wymienie, czy ona (moja bo homadosy trafiają się extra, ale trzeba się nalatać...) jest dobra? to jest green kołczan szczura z orientu, wygląda dokładnie tak samo jak magiczny czy zwykły biały...
mam nadzieję że ten hełm to nie cheat, a wymienię się chętnie, tylko mam pytanie- czy zbierasz to do kolekcji czy do uzytku? wiem, wiem, pewnie nie do uzytku, tylko tak się pytam...
a powiedz kiedy masz czas... bo ja będę miał neta u siebie do konca tygodnia, moze i w sobotę, a jak będę miał w sobotę to i do wtorku. więc trzeba się pospieszyć... mów godzinę, a jeżeli nie będę miał szkoły to przyjdę na 100.. do Turnera- zawsze... chętnie wymienię z tobą bare opinii na temat pierścieni, bo mam pewien dylemat... mow godzinę a ja się stawię... czekam....
a zbroja i tak mi się przyda lepsza, bo specjalnie do niej muszę nosić itemy dodające do zręczności...
czekam na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakrzysiunio kołczan N''Imh bardzo mi się podoba, a ja nie miałem siły by męczyć te biedne szczury (wystarczy, że innych przedmiotów się naszukałem:P). Tak jak powiedziałem, w domu będę w czwartek (aktualnie na "wyjeździe"-studia, i póki co nie mam tu swojego komputerka) więc jakoś się dogadamy w piątek albo weekend może i w ten czwartek wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 16:00, Turner Wlliam napisał:

Zakrzysiunio kołczan N''Imh bardzo mi się podoba, a ja nie miałem siły by męczyć
te biedne szczury (wystarczy, że innych przedmiotów się naszukałem:P). Tak jak powiedziałem,
w domu będę w czwartek (aktualnie na "wyjeździe"-studia, i póki co nie mam tu swojego
komputerka) więc jakoś się dogadamy w piątek albo weekend może i w ten czwartek wieczorem.


ok mi bedzie najbardziej odpowiadał czwartek, ale piatek i sobota tez moga byc... chyba ze brat bedzie mial z powrotem swoj komp to mozliwe to bedzie tylko i wylacznie w sobota... ale pewnie do piatku nie dostanie, wiec nie bedzie problemu... jak to dobrze jak laptop brata się rozwala xDDD
a tymczasem ucz się, bo będziesz musiał rzucić zarówno forum jak i titana ;)))
a ja idę grać w necie... jak ktoś chce grać to szukajcie mnie na servach legendarnych (tam latam na trade) albo epickich (tam gram tak po prostu...)
codo godziny zgadamy się, tylko niezbyt późno (20 max) bo rodzice nie lubia jak gram wieczorem i mogliby zacząć podejrzewac ze net jest u mnie a nie w szafce brata xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować