Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2008 o 16:24, Ferret napisał:

Właśnie doszedłem do Tyfona na Olimpie i nie mam kompletnie pomysłu jak go pokonać. Może
znacie jakis sposób> Osobiscie uwazam ze jest to spowodowane moja postacia bo mam
32 lvl i tylko 186 obrazen :(

Napisz jaką grasz klasą postaci to może coś się poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:31, Ferret napisał:

To jest zwykły titan wojna i obrona

Aha czyli prawie wcale skili co dają dodatkowe umiejętności prawie tylko pasywne. Czyli teraz możesz tylko ulepszać obrażenia i jeśli taki problem to obrone .Gdyby to była np. ziemia + cośtam to naprzykład można by erupcje ,ale tak to dodatkowych zaklęć nie ma, bo raczej uderzenie tarczą nie odwali typhona na kilka metrów.Jedyna nadzieja to ogólne staty i znajdujące się na arenie kapliczki. A tak apropo to jaki artefakt jest lepszy ?Welon cienia czy oko niebios?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Po dość długiej przerwie wracam do gry w TQ:IT :)
Właśnie przed tą przerwą grałem Strażnikiem (to był 48 lv jeśli dobrze pamiętam). Teraz zacząłem Zdobywcą, mam 20 lv i przed chwilą wylądowałem w Oriencie. Średnie obrażenia to coś koło 150. Co sądzicie o nich? ;P

kiko14 po zerknięciu na te artefakty Oko niebios wydaje mi się być lepszym, ale mogę się mylić. No i dla jakiej postaci ma to być artefakt? ;)

Pozdro dla wszystkich forumowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:56, Calci napisał:

Witam.
Po dość długiej przerwie wracam do gry w TQ:IT :)
Właśnie przed tą przerwą grałem Strażnikiem (to był 48 lv jeśli dobrze pamiętam). Teraz
zacząłem Zdobywcą, mam 20 lv i przed chwilą wylądowałem w Oriencie. Średnie obrażenia
to coś koło 150. Co sądzicie o nich? ;P

20 to ma się w Grecji a obrażenia mniej więcej przeciętne.

Dnia 07.11.2008 o 22:56, Calci napisał:

kiko14 po zerknięciu na te artefakty Oko niebios wydaje mi się być lepszym, ale
mogę się mylić. No i dla jakiej postaci ma to być artefakt? ;)

Całun Wiecznej Nocy nawet jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z Titan Quest,a mianowicie podczas grania często ładuje mi sie ekran gry nawet gdy stoję w miejscu,po prostu ekran sie robi czarny a na dole po prawej stronie jest ikonka ładowania,poza tym gra działa bardzo dobrze,próbowałem już przeinstalowywać,ale nic to nie dało.Czy ktoś może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2008 o 22:56, Calci napisał:

kiko14 po zerknięciu na te artefakty Oko niebios wydaje mi się być lepszym, ale
mogę się mylić. No i dla jakiej postaci ma to być artefakt? ;)

Pozdro dla wszystkich forumowiczów ;)

Dla zabójcy czyli łowy i wojna.M-kirpluk tutaj troche przesadziłeś całun wiecznej nocy w porównaniu do tych artefaktów jest dosyć cienki.Przydatne jest kiedy cie np. otoczy zgraja potworów ,a welon cienia zabija większość ,a pozostałych ogłusza i ty ich spokojnie dobijasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 09:29, Brucekr16 napisał:

Witam.Mam problem z Titan Quest,a mianowicie podczas grania często ładuje mi sie ekran
gry nawet gdy stoję w miejscu,po prostu ekran sie robi czarny a na dole po prawej stronie
jest ikonka ładowania,poza tym gra działa bardzo dobrze,próbowałem już przeinstalowywać,ale
nic to nie dało.Czy ktoś może pomóc?

Hmm nie wiem czy to może pomóc ale spróbuj zmniejszyć rozdzielczość.Jaki masz monitor?(wielkosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 09:44, truptus napisał:

> Witam.Mam problem z Titan Quest,a mianowicie podczas grania często ładuje mi sie
ekran
> gry nawet gdy stoję w miejscu,po prostu ekran sie robi czarny a na dole po prawej
stronie
> jest ikonka ładowania,poza tym gra działa bardzo dobrze,próbowałem już przeinstalowywać,ale

> nic to nie dało.Czy ktoś może pomóc?
Hmm nie wiem czy to może pomóc ale spróbuj zmniejszyć rozdzielczość.Jaki masz monitor?(wielkosc)

Monitor "17" zmiana rozdzielczości nic nie pomaga, gram na 1024 na 768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 09:44, kiko14 napisał:


> kiko14 po zerknięciu na te artefakty Oko niebios wydaje mi się być lepszym,
ale
> mogę się mylić. No i dla jakiej postaci ma to być artefakt? ;)
>
> Pozdro dla wszystkich forumowiczów ;)
Dla zabójcy czyli łowy i wojna.M-kirpluk tutaj troche przesadziłeś całun wiecznej
nocy w porównaniu do tych artefaktów jest dosyć cienki.Przydatne jest kiedy cie np. otoczy
zgraja potworów ,a welon cienia zabija większość ,a pozostałych ogłusza i ty ich spokojnie
dobijasz.

Skoro zabójca to bardziej by mi pasował Welon cienia, ale sam nie wiem..
M-kirpluk zgodzę się, Całun wiecznej nocy wypada dosyć słabo w zestawieniu z wcześniejszymi artefaktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 09:16, truptus napisał:

Nie wiem czy na 100% ale chyba wracam na jakiś czas do Titana xD Wie ktos może
jakie postacie są dobre?? mistrzostwa itp.
pozdro


Wszystko zależy od tego czym chcesz walczyć i jak chcesz walczyć. Może przybliżę ci klasy nad którymi ostatnio debatujemy na forum:

Templariusz - klasa hmmm doskonała niezniszczalny do tego solidne onsy. To połączenie snu i obrony najlepsze klasa na broń+tarcza.
Zwaistun i Niszczyciel Zaklęć - 2 najlepsze postacie do DW(Dual Wield) czyli walki na dwie bronie bez tarczy. To połączenia wojny ze snem i wojny z duchem.
Zbój - Zdecydowanie najlepsza postac pod włócznię. Łowy + Łotrostwo.
Łowca - Najlepsza klasa pod łuk. Połączenie łowów z naturą.
Wyrocznia i Czarodziej - 2 najlepsze klasy stricte magiczne obie pod kostur. Duch+burza i duch+ziemia.

Jest jeszcze wiele ciekawych postaci których nie wymieniłem i chyba przy swoim doświadczeniu mogę stwierdzić że nie ma złej klasy jest tylko złe rozdysponowanie punktów i nie wyolbrzymienie jej największych zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 10:22, shirikendahs napisał:

> Nie wiem czy na 100% ale chyba wracam na jakiś czas do Titana xD Wie ktos
może
> jakie postacie są dobre?? mistrzostwa itp.
> pozdro

Wszystko zależy od tego czym chcesz walczyć i jak chcesz walczyć. Może przybliżę ci klasy
nad którymi ostatnio debatujemy na forum:

Templariusz - klasa hmmm doskonała niezniszczalny do tego solidne onsy. To połączenie
snu i obrony najlepsze klasa na broń+tarcza.
Zwaistun i Niszczyciel Zaklęć - 2 najlepsze postacie do DW(Dual Wield) czyli walki na
dwie bronie bez tarczy. To połączenia wojny ze snem i wojny z duchem.
Zbój - Zdecydowanie najlepsza postac pod włócznię. Łowy + Łotrostwo.
Łowca - Najlepsza klasa pod łuk. Połączenie łowów z naturą.
Wyrocznia i Czarodziej - 2 najlepsze klasy stricte magiczne obie pod kostur. Duch+burza
i duch+ziemia.

Jest jeszcze wiele ciekawych postaci których nie wymieniłem i chyba przy swoim doświadczeniu
mogę stwierdzić że nie ma złej klasy jest tylko złe rozdysponowanie punktów i nie wyolbrzymienie
jej największych zalet.

Łucznika robie ale natury chyba nie wezme do łowów bo kiedyś miałem ale nie pasiła mi . Z jakim innym mistrzostwem by było dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

burczynski zbój z łukiem się marnuje, jak dla mnie tylko pod włócznię. I weź*

truptus jeśli nie chcesz natury to sen (haruspik), lepszy od zbója pod łuk, lecz i tak mocniejszy z włócznią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:27, Turner Wlliam napisał:

burczynski zbój z łukiem się marnuje, jak dla mnie tylko pod włócznię. I weź*

truptus jeśli nie chcesz natury to sen (haruspik), lepszy od zbója pod łuk, lecz
i tak mocniejszy z włócznią

Dobra dobra xD wezmę naturę.Pewnie masz kopalnie złomu więc pytam,masz jakieś łuki na małe poziomy?? bym był wdzięczny. :)
Aha i powiedz mi w co ładować pkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować