Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

> truptus to ile razy trzeba pisać, że do dodatku nie ma patcha (oficjalnego dla
> czepialskich) 1,11 to ostatnia wersja !

mylisz się! ja jestem czepialski i ostatnia wersja to 1.1 a nie 1.11! 1.11 była w podstawce... a 1.1 w obu- i dodatku i podstawce (o ile się nie mylę to 1.1 była rozpowszechniana przez cda i nie dosc, ze nie dzialala u mnie, to w dodatku potem ciezko bylo znalezc akyualizacja z 1.1 do 1.3)
xDDD

truptus- to ty nie podałeś pełnych informacji. pisząć z 1.1 do 1.3 od razu przychodzi mi na mysl podstawka.. a kozaczyć nie kozaczę, taki chojrak nie jestem , po prostu maksymalnie denerwują mnie posty w których pytanie jest banalnie proste do rozwiązania przez google albo doczytanie w instrukcji
i nie czytało się instrukcji- w dodatku jest usunięte pvp w tj. "głównym wątku", odblokowane jest tylko na mapach własnych, a możliwe z powrotem w części głównej tylko z nieoficjalnymi patchami.
cytuję instrukcję: "Host może teraz włączyć tryb PVP dla swojej mapy specjalnej (PVP jest teraz dostępne wyłącznie na mapach specjalnych)"- u mnie w wydaniu topsellera jest to na stronie 13 (magia liczb)
z tego powodu uznałem ze chodzi o podstawkę, a sam przyznasz, że znalezc aktualke do podstawki to żaden problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Mam 26 lv zdobywcą (wojna+obrona). Po dotarciu na szczyt Olimpu mam niemałe problemy z Tyfonem... Czy to jest za mały lv? Średnie obrażenia to 180 z kawałkiem. I w co pakować pkt.? W samą siłę czy w zręczność też?

Z góry dzięki za pooc i uwagi dotyczące postaci. :)
PS. Moja umiejętność gry w TQ nie ma nic wspólnego z problemami z Tyfonem ;P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 14:53, Goofy23 napisał:

Tyfon jest kiepściutki.
Dla mnie najgorszy jest ten 3 Telkin :/ Chama nienawidzę ;)
A teraz będę go miał na legendarnym i będzie zabawa :P

Zgadzam się 3 Telkin jest gorszy od tyfona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 21:17, Retrek napisał:

Mam pytanie jaka kombinacja mistrzostw jest najlepsza?Obecnie gram Przywoławcą (natura/ziemia)
i zaczyna mnie to nudzić.


dwie strony wcześniej była o tym mowa... nie ma najlepszej kombinacji. wszystkie klasy są dobre. no może prawie...
a przywoławcę dobrze znam... wiem jaka to męka... ale dobry do szukania itemów po hadesie...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9813&pid=9656

link bezpośrednio do wypowiedzi. no moze z tym włócznikiem się nie zgodzę... ale sądzę, że tobie to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paski trochę nisko ale kurde, to 26 lvl! Ja na to spojrzałem jak na postać z Olimpu i sobie myślę: do cholery jak on tym badziewiem tak daleko zaszedł? 26 lvl to można w Egipcie zdobyć (Zak cicho bądź) , ew. w Oriencie. Pewnie omijałeś dużo lokacji, nie wszystkie lokacje zwiedziłeś... Zrób Orient jeszcze ze dwa-trzy razy, może nawet cztery. Wtedy będziesz miał odpowiedni level. Niestety, ja pierwszą postacią również byłem wybitny. W Pierwszej Krainie byłem na 36. Pamiętam jak nic, latałem ciągle do mistyka, przerzucałem punkty, nic nie pomagało. Niski level w połączeniu ze złym rozdysponowaniem skilli i punktów, podstawowe rozeznanie się w grze = słaba postać. Tak było u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki m-kirpluk. O dziwo w Oriencie nie miałem żadnych problemów. Zrobię tak jak mówisz albo zacznę grać nową postacią. ;);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 00:18, Calci napisał:

Dzięki m-kirpluk. O dziwo w Oriencie nie miałem żadnych problemów. Zrobię tak
jak mówisz albo zacznę grać nową postacią. ;);P

To pewnie dla ciebie nudne będzie - jeszcze raz to wszystko. Ale co ja zrobiłem? Coś mi się schrzaniło i musiałem całą Grecję powtarzać bo... nie pozaliczało mi questów. Tak, to smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 10:32, Patryk Mogilno napisał:

http://ja.gram.pl/TQ%20GramSajt
Serdecznie zapraszam na pierwszy sajt o TQ;)
Retrek
Wojna wymiata, fajnie się gra POLECAM!


tja... temat o tq to znakomite miejsce na reklamę... niby na temat, ale... po co to? na gram.pl jest kolektyw, możesz pogadac z GeoT-em albo Piterusem na jego temat, ostatnio Piterus zaczal remake strony, lepiej się tam podłączyć a nie tworzyć gramsajty... Inicjatywa z pewnościąjest szlachetna, ale takie robienie konkurencji kolektywowi nie jest zbyt szlachetne, do tego nie sądzę aby przetwało to dłużej niż dwa miesiące. nie żebym Wam nie dopingował, wręcz przeciwnie, akademia ma długi zastój, GeoT ma szmat roboty z moderatorką, reszta ekipy w liczbie 2 gramowiczów też lekko nie ma, a innych polskich stron o tq nie znajdziesz...
ale na gramie jest to skazane na porazkę. powiedz mi, co ty chcesz dalej zrobić z tym gramsajtem? pisac recenzje jednej gry? bo bazy itemów na gramsajcie zrobić ci się raczej nie uda, build jak to build- każdy robi samemu albo ew. prosi kogo innego o zrobienie builda nastawionego na xxx a nie podstawowy ze stronki... ten kto zna tq nie ma potrzeby wchodzić na gramsajta z podstawowymi informacjami o grze, a kto tq nie zna to poprosi o opinię na forum a nie bedzie łaził po gramsajtach... nie wiem co o tym sądzic... czas pokaze...


m-kirpluk: ja tylko powiem, że w nocy wybiłem w helos myśliwego na 10lvl xDDD a o reszcie zgodnie z prośba będę cicho bo się jeszcze nowi gramowicze zrażą...

Pierwsza postać zawsze taka jest... u mnie był to zdobywca pod dwie bronie xDDD zrobienie dobrego zdobywcy pod dwie bronie to wg. mnie najwyższy stopień titanowego wtajemniczenia... bo jest to prawie niemożliwe xD ja byłem przy 3 telkinie też na takim poziomie... i od tego czasu zawsze wybijam w helos 10lvl xD
polecam, bo potem lvl wolniej rośnie, ale dojście na olimp na 40 nie jest wtedy wielkim wyczynem...

Turner: to jak będzie z tą czapką? sprzedasz? cena rośnie do 55mln... proszę... bardzo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

truptus Sen+Wojna to dobre połączenie pod dual wield więc myślę że powinieneś w to ładować
kiko14 Myślę, że da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami gram sobie moim 5 poziomowym łotrzykiem w Helos za radą Zaka i zastanawiam się co wziąść na 2 mistrzostwo.Czy łowy (obserwacja zwierzyny,sztuka łowów ,ziołowy lek ,zew łowów)czy w nature(serce dębu,siła watachy do obrażeń,odświerzenie).Doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:45, kiko14 napisał:

Czasami gram sobie moim 5 poziomowym łotrzykiem w Helos za radą Zaka i zastanawiam się
co wziąść na 2 mistrzostwo.Czy łowy (obserwacja zwierzyny,sztuka łowów ,ziołowy lek ,zew
łowów)czy w nature(serce dębu,siła watachy do obrażeń,odświerzenie).Doradzicie?


Ja zrobilem postac Lotrostwo + Sny, lotrostwo ma malo skilli obszarowych a jak sie znajda to sa slabe na wyzszych poziomach, a w snach dobre do wykorzystania sa skille tj. Widmowe uderzenie czy Zaklucenie czasu (?), jeszcze w snach wpakowac na max-a 2 skill w Telepatiach czy jak tak bys sie szybko uleczal i odnawial mane.
Taka postacia mialem jakies powyzej 10k obrazien/sec. , gralo sie milo do konca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować