Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2008 o 18:14, Turner Wlliam napisał:

Witam wszystkich
Zakrzysiunio Łuk normalny, co do obrońcy 50 na pewno jest, a czy 70 to nie pamiętam;
przy zielonych wszystko możliwe.

Co do reliktów to normalne kwoty są, dlatego trzeba myśleć zanim się coś wsadzi:)

Pozdrawiam...


Turner! jak miło widzieć xD

ale to był 70% i 2 bonus 30%, co razem dawało 100%! to chyba możliwe nie jest... a codo łuku to kamień z serca... normalne kwoty... ojojojojoj, ciarki po plecach mi przeszły... brr....
p.s: masz jeszcze tamten suuuuper hełm? w tym momencie mam 50mln, może jednak rozwazysz moją ofertę jeszcze raz? proszę, ten hełm czempiona był suuuper!
m-kirpluk: do buildów defiler nadaje się idealnie... a wytłumaczenie chętnie usłyszę bo nic nie rozumiem, ale dobra, pewnie jestem zbyt mało kumaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 18:42, Zakrzysiunio napisał:

Turner! jak miło widzieć xD

Właśnie. Może ty Turner rozumiesz naszych kolegów którzy nie rozumieją nic? xD

Dnia 21.11.2008 o 18:42, Zakrzysiunio napisał:

ale to był 70% i 2 bonus 30%, co razem dawało 100%! to chyba możliwe nie jest... a codo
łuku to kamień z serca... normalne kwoty... ojojojojoj, ciarki po plecach mi przeszły...
brr....

No, kwoty duże, ale wiadomo chyba co gdzie się wkłada i nie powinno być takich problemów...?

Dnia 21.11.2008 o 18:42, Zakrzysiunio napisał:

p.s: masz jeszcze tamten suuuuper hełm? w tym momencie mam 50mln, może jednak rozwazysz
moją ofertę jeszcze raz? proszę, ten hełm czempiona był suuuper!

A co to dokładnie było? Jeden z uber greenów, domyślam się, ale bonusy mniej więcej, ciekaw jestem.

Dnia 21.11.2008 o 18:42, Zakrzysiunio napisał:

m-kirpluk: do buildów defiler nadaje się idealnie... a wytłumaczenie chętnie usłyszę

Do tego też doszedłem ale to bardziej do testowania który lepszy, bo spytać można na bieżąco na forum, zastanowić się można bardziej...

Dnia 21.11.2008 o 18:42, Zakrzysiunio napisał:

bo nic nie rozumiem, ale dobra, pewnie jestem zbyt mało kumaty...

Nie jesteś zbyt mało kumaty, ale sam się nie domyślisz. Nie rozumiesz - nie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 19:48, Ferret napisał:

Mam pytanko... jeżeli chodzi o atak to czym ma się kierować... średnimi obrazeniami czy
obrazeniami na sekunde?


To zależy od konkretnego przypadku ale, wreszcie się do tego przekonałem, raczej średnie bierz pod lupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 19:30, m-kirpluk napisał:

A co to dokładnie było? Jeden z uber greenów, domyślam się, ale bonusy mniej więcej,
ciekaw jestem.


xD zdziwiłbyś się xD jeden z najlepszych itemów jakie widziałem... czempion, sporo dodatku do siły i obrażeń, czapka anapletke i atouk nie umywają się do tego... Turnerowi damage-a to nie podwyzszalo diametralnie, ale mi- tak

Turner- prawda, że to po prostu zaje2bisty item? zabawka jak ta lala xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zak tamtego już nie mam, podobny znalazłem:) ale to już dawno bo jak wiesz pewnie, nie ma mnie w domu (czyli nie ma pc, nie ma TQ - aktualnie gram w "Baldur''s Gate" na laptopie dziewczyny:D)

m-kirpluk powiem Ci, że nie rozumiem:) skoro nikt nie rozumie to nie będę się wychylał, i do tego wszystko mi jedno, choć niektórzy powinni się powstrzymać od dawania rad (za małe doświadczenie? nie wiem:P)

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 09:27, maciek1700 napisał:

potrzebny mi crack a nieznam zadnej strony na kturej bu dzialal.jak znasz jakas to podaj


propagandowaniu piractwa mówimy stanowczo NIE! tutaj nikt ci nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 09:27, maciek1700 napisał:

potrzebny mi crack a nieznam zadnej strony na kturej bu dzialal.jak znasz jakas to podaj

Yo Yo Yo ludki, maciek ja miałem 3 wersje Titan Questa z sieci i wierz mi żadna nie daje rady,a craka nie znajdziesz, bo emulacje napędów wysiadają przy zabezpieczeniach gry ... zapodałem oryginała i też lipa bo wymagania podane na stronce to bzdura, ja mam 1Gb Ramu, Radka 2600PRO 512mb i tnie mi na 1024x768 przy wył. opcjach i detalach na minimum.... dla porównania gram bez problemu w Crysis na 1024 i max detalach. Poza tym TQ jest nudny i ma nie zoptymalizowane wymagania. That all... pozdro i powodzonka.

20081122102750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 00:55, Turner Wlliam napisał:

Zak tamtego już nie mam, podobny znalazłem:) ale to już dawno bo jak wiesz pewnie,
nie ma mnie w domu (czyli nie ma pc, nie ma TQ - aktualnie gram w "Baldur''s Gate" na
laptopie dziewczyny:D)


tja ta zabawka była wprost zaje! aż mi żal że nie mam xD

dla wiedzy wszystkich: był to biały hełm, zero premi, można więc powiedzieć, że to najlepszy hełm w grze xD
a że Cię nie ma też się domyśliłem...
zaoferowałem Turnerowi za niego... 40mln sztuk złota! jaki byłem głupi... jak mogłem tak nisko wycenić biały hełm Czempiona xD

Damian: gratuluję, właśnie zarobiłeś conajmniej degrada, a na 99% bana za piractwo... oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę nadal mam problem z patchem do gry, wersja 1.11 pl ściągam patche, robie manual update i to samo, gra się uruchamia z pliku patcha :/ ma ktoś jakąś poradę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 09:26, maciek1700 napisał:

elo.znasz morze strone gdzie morzna znalesc dobrego cracka do TQ?



Na tego typu pytania, regulamin (który notabene musiałeś zaakceptować zakładając konto) przewiduje tylko jedną odpowiedź - BAN za propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:27, damian1981 napisał:

> potrzebny mi crack a nieznam zadnej strony na kturej bu dzialal.jak znasz jakas
to podaj
Yo Yo Yo ludki, maciek ja miałem 3 wersje Titan Questa z sieci i wierz mi żadna nie daje
rady,a craka nie znajdziesz, bo emulacje napędów wysiadają przy zabezpieczeniach gry
... zapodałem oryginała i też lipa bo wymagania podane na stronce to bzdura, ja mam
1Gb Ramu, Radka 2600PRO 512mb i tnie mi na 1024x768 przy wył. opcjach i detalach na minimum....
dla porównania gram bez problemu w Crysis na 1024 i max detalach. Poza tym TQ jest nudny
i ma nie zoptymalizowane wymagania. That all... pozdro i powodzonka.


A za tego typu odpowiedzi - jw ... Również - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 16:55, Arakiel2 napisał:

do czego sluzy lista zakupow lamii???


zabawka stworzona przez twórców, zasadniczo do niczego, możesz poczytać xd
jeszcze smieszniejszy jest pamiętnik nastoletniej menady xD
"znowu zaatakował tą czarownicę pierwszą!" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tych pamietnikow nastoletniej menady mialem chyba z 8, szkoda ze do niczego sie nie przydaja :((((, choc jakis koles chcial ode mnie kupic pare listow ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście kiedyś po pokonaniu jakiegoś bossa 2 majestatyczne skrzynki?Ja tak miałem np. kiedy pokonałem Poliferma(nie narzekam :) ,ale chcę wiedziec czy to normalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować