Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2008 o 15:15, Nemrod82 napisał:

> czy ktos wie jakie wyposazenie dac nadzorcy ?
> mysle nad : odwaga afrodyty, kirysem achillesa, dimeiosem i fobosem, buty + helm
z setu
> tartaru, ringi greeny z %obrazeniami klutymi lub 2 apollosy, wlocznia - rozen telamona

> (czy jakos tak) ;]

odwaga afrodyty - w sumie ok, ale naszyjnik nieśmiertelnej furiii da Ci super kopa do
dmg
kirys achillesa - spory procent do dmg i ataku ale Fenos Gnosi (jakos tak) jest znacznie
lepsza podobnie jak Kaftan ze skóry żmija
dimeios i fobos - co do tarczy to najlepsza zdecydowanie Aionios (ale dość ciężka do
znalezienia)jak nie to może byc np Brama Priama , karwasze polecam z sedu Zdobywcy
set tartaru ogólnie ssie także nie polecam- hełm najlepiej Kaptur Tropiciela a butki
Nagolenniki Ateny
pierścienie zdecydowanie apollosy
włócznia tylko w rachube wchodzi jakaś zielona z dobrymi statsami (najlepie zwiększająca
% dmg i ias) zsocetowana legendarnym achillesem z iasem
(przy eqp nie uwzgledniłem ulubionych przez wszystkich "uber greenów" bo sa one znacznie
trudniejsze do znalezienia)

ubergreeny mozna znalezc na podstawce, czy tylko w IT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 08:44, Macko9909 napisał:

po czym mozna poznac ubergreeny ?


po tym, że wszystkie mają +12 do siły i +3 do zręczności/inteligencji!

Ludzie, może przejrzycie posty ze stron poprzednich? ja to pisałem, i pisał to M-kirpluk!

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9813&pid=9903

poprzednia strona, mój post na samej górze:
jeszcze dam cytat, żeby nie było:

"zależy, jak charakteryzujesz ubery. bo wg mnie ubery to greeny wypadające ze stworków tylko w określonych miejscach, mają specjalne, znakomite premie itd."

i post m-kirpluka:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9813&pid=9902

dwie strony temu!
cytat:

"Rodzaj przedmiotów "uber green" został nadany przez nas tutaj, na forum. Nie ma go oficjalnie, i nie ma innego koloru napisu(...) niż zwykłe zielone. Można go poznać tylko po tym, że jest lepszy od legendów, więc takie pytania sensu nie mają."


I co, nie można samemu sprawdzić? to trudne nie jest!

Dodam jeszcze własnymi słowami po raz enty:
Uber greeny to znakomite green przedmioty, w większości lepsze niż legendarne, wypadające tylko w określonych miejscach z określonych stworów. charakteryzują się wysokimi praemiami do współczynników i obrażeń. Przykładami uber greenów są m.in:
Homados
Kirys Ismeny
Atouk
Chtoński Szpikulec
Fonoi

i baaardzo wiele innych, których nie chce mi się wymieniać, albo których nie znam...

Zadowoleni?

Jacoop: wydaje mi się, że niektóre ubery wypadają i w podstawce (rzeczy upiora, zaklninacza kamienia...) ale znacząca większość znajduje się w dodatku, także jeżeli chce się mieć postać z dobrymi greenami to radzę zaopatrzyć się w dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:34, kreciuch napisał:

Jak się teraz dłużej zastanowić to hasta ma trochę lipne statystyki więc sprzedam.

Gmieszt-----> na jakim lvl masz postacie bo ja mam tylko piromante na lvl 15 i jak
coś to możemy razem poexpić:D

Mam tylko zwiastuna na 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby ubery wymiatają, ale sam mam tylko jeden, który zresztą leży jako muł w ekwipunku. Wolę epicko - legendarny zestaw, oczywiście odpowiednio dobrany. Do greenow nic nie mam, bo trafiają się świetne ale mają słaby pancerz, tyle że premie mogą mieć dobre. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 11:59, Gmieszt napisał:

Mam tylko zwiastuna na 9


może byc. Najszybciej mozemy rzem pograc w poniedzialek gdyz dzisiaj nie ma mnie w domu. Jak mozesz to podaj gg to odezwe sie

P.S. Mam ndzieje ze umiesz grac przez hamachi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:47, mb242 napisał:

Mam problem!Jak pokonać Nassasa wodza centaurów w ''''Dolinie Pellany''''(mam poziom
5 i obrałem drogę ny)?


O losie... człowieku, 5 poziom to w Helos sie ma. Nabij wyższy poziom, powiedzmy 8-12 i wtedy walcz. A jak Ci sie nie chce, to kup 100 potów i walcz. Swoją drogą, nie znam drogi "Ny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:08, Black Joker napisał:

Niby ubery wymiatają, ale sam mam tylko jeden, który zresztą leży jako muł w ekwipunku.
Wolę epicko - legendarny zestaw, oczywiście odpowiednio dobrany. Do greenow nic nie mam,
bo trafiają się świetne ale mają słaby pancerz, tyle że premie mogą mieć dobre. ;-)



LoL... to popatrz na ubery jakie dam na dole, to pogadamy o pancerzu... mają zaje premie, znakomity pancerz (pokaż mi 1 epik mający większy pancerz niż atouk... a może nawet niż homados, to Cię ozłocę czarny Jokerze)
(od 350 do 600, czyli na poziome legendarów lub nawet wyższym, nie licząc naramienników i nagoleników argonautów, no i setu ognistego legionu) a przemie mają idealne... jeszcze ta szybkość ataku od homadosa, i +117% zdolności do obrony od batachrosa... ideał rzec można...
i ty mi mówisz, że epiki są lepsze? nigdy w życiu! zresztą popatrz na premie, do tego herakl z obrażeniami, i niewiele, albo i żadnego lepszego legendara mi nie znajdziesz... po zaczęciu noszenia greenów damage wzrósł mi ponad 2 razym, a zbroja prawie nie spadła, dodatkowo więcej siły, zycia, regeneracji, zdolnoścli do ataku/obrony, obrażeń kłutych, szybkości ataku, słowem- wszystkiego.

20081130142942

20081130143002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zaczolem grac w TQ stworzylem postac - wojownik/obronca... i mam problem w jakie umiejetnosci dawac pkt. prosil bym tych ktorzy znaja sie na rzeczy :) z gory thx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakrzysiunio, M-kirpluk: nie uber greeny tylko MI (Monster Infrequents), skoro już udzielacie, dyskutujecie i radzicie jak profesjonaliści, to bądźcie profesjonalistami i w szczegółach:)

mb242 Nessus, jak pokonać? ppm + lpm i 1(czy co tam masz pod miksturkę).

Roanr leń! nie chce się przeszukać tematu w którym o zdobywcy było z milion razy.

Nowi, zanim zapytacie - przeszukać temat!

edit: Pozdrawiam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 16:29, Turner Wlliam napisał:

Zakrzysiunio, M-kirpluk: nie uber greeny tylko MI (Monster Infrequents),
skoro już udzielacie, dyskutujecie i radzicie jak profesjonaliści, to bądźcie profesjonalistami
i w szczegółach:)



ja osobiście profesjonalistą zdecydowanie się nie czuję, za to profesjonalistów w tym temacie zdecydowanie brakuje...
więc Turner, wpadaj tu częściej, a i Samiego trzeba jakoś tu zaciągnąć (oby wrócił na gram, niby odszedł, ale trzeba mieć nadzieję) bo to już nie jest ten sam temat który pamiętam- bez stale dyskutujących Samildanacha, Turnera, Rusty Mike-a i piera jest tu smutno... bardzo smutno...

Codo tych pytań, to masz rację, ciągle powtarzają się te same... trzeba będzie opracować sprawdzony build do każdej klasy i poprosić moderatora o przypięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 16:29, Turner Wlliam napisał:

Zakrzysiunio, M-kirpluk: nie uber greeny tylko MI (Monster Infrequents),
skoro już udzielacie, dyskutujecie i radzicie jak profesjonaliści, to bądźcie profesjonalistami
i w szczegółach:)

mb242 Nessus, jak pokonać? ppm + lpm i 1(czy co tam masz pod miksturkę).

Roanr leń! nie chce się przeszukać tematu w którym o zdobywcy było z milion razy.

Nowi, zanim zapytacie - przeszukać temat!

edit: Pozdrawiam... :P



tak latwo mowic ;d ale tu jest 480 stron ;d a w wyszukiwarce nie moge ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roanr ja jestem od ok. 300 strony (ze sławną kłótnią:)), i już nie raz było o nudnym zdobywcy (pozdrowienia dla Samiego jeśli jeszcze patrzy co dzieje się w tym wątku:P) więc to wcale nie tak dużo, 10 stron dziennie można przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 17:58, Zakrzysiunio napisał:

Codo tych pytań, to masz rację, ciągle powtarzają się te same... trzeba będzie opracować
sprawdzony build do każdej klasy i poprosić moderatora o przypięcie...


pamiętam jak kiedyś opracowałem artykuł o mistrzostwach w titanie i wyslalem na adres redakcji. Kiedyś raz się odezwali że strona rusza ponownie i go opublikują. Ale obecnie to chyba strona znowu stoi w miejscu i z artykułu nici:/

Pozatym to zobaczyłem też że w dziale itemy jest strasznie mało przedmiotów ( w mojej kolekcji było prawie wszystko:D ) więc podałem im linka do moda, w którym można znaleść wszystkie itemki z gry. Niestety po wysłaniu tegoż linka redakcja znowu milczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:08, Turner Wlliam napisał:

Roanr ja jestem od ok. 300 strony (ze sławną kłótnią:)), i już nie raz było o
nudnym zdobywcy (pozdrowienia dla Samiego jeśli jeszcze patrzy


Samil to teraz w Wow-a łupie aż miło :) no ale pozdrowię go od was ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:36, kreciuch napisał:

> Mam tylko zwiastuna na 9

może byc. Najszybciej mozemy rzem pograc w poniedzialek gdyz dzisiaj nie ma mnie w domu.
Jak mozesz to podaj gg to odezwe sie

P.S. Mam ndzieje ze umiesz grac przez hamachi

Mój gg 8054060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 10:48, scott napisał:

Samil to teraz w Wow-a łupie aż miło :) no ale pozdrowię go od was ;p


a pozdrów, pozdrów, i powiedz mu, że go tu bardzo brakuje...

kreciuch:
primo: mi chodzi o przypięcie na forum, tak jak post moderatora na górze (konkretniej napisał go imć Walgierz), więc nie wiem czemu podpasowałeś redakcję do mojej wypowiedzi...
secundo: z pretensjami to do całej ekipy (gdybym był wredny to napisałbym, że kontakt mailowy podany na stronce titanquest.gram.pl ) albo do poszczególnych jej członków, ale czemu informujesz o tym mnie? to nie moja działka...

Turner: codo nudności Zdobywcy mogę polemizować... zdobywca jest bardzo ciekawą postacią, bo nie jest prosty do stworzenia... dobry może być taki zdobywca jakiego Ty opisałeś ok. 300 strony (o ile mnie pamięć nie myli to pisałeś o tym, że zdobywca musi mieć ogrom zręczności i zbroi, aby być czołgiem nie do rozwalenia) ale dobry może być też taki jakiego preferował Sami- nastawiony na sianie spustoszenia. Wg mnie najnudniejszą postacią w titanie (lincz będzie, ale ten wniosek sformuowałem już bardzo dawno temu, i coraz bardziej się w tym utwierdzam) jest Templariusz, a 2 w kolejności jest Zbój... Czemu? bo te postacie są liniowe, wystarczy mieć ogrom czasu a wyhoduje się niepokonany czołg rozwalający psioniką, lub mistrza (a może lepiej- "miszcza") rozwalającego każdego masą kłutych... to są postacie już sformuowane, znaleziono dla nich prawie idealny build, a 1/2 graczy w titana ma jako koronną postać templariusza, zbója, zwiastuna (chociaż i zwiastunów mało się powoli robi) albo zdobywcę... tyle, że bardzo mało jest dobrych zdobywców, a dobrych templarów czy zbójów jest po prostu ogrom. nie sztuką jest iść po najmniejszej linii oporu, sztuką jest odnajdywać własne, nowe, niezbadane ścieżki.... a tymczasem każdy ma ochotę mieć templara, bo wie, że bez wielkiego wysiłku wyhoduje czołg nie do pokoania... takie jest moje zdanie, spodziewam się, że wiele osób będzie ze mną polemizowało, ale sami przyznacie, że Templar nie jest postacią bardzo wymagającą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować