Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Na prozbe wstawiam screna tego toporka. Przy okazji mozecie miu doradzic w jakie skile najlepiej pakowac w snie??? Jakby ktos nie wiedzial jak mam rozstawione skile w 2 mistrzostwie to screny sa u gory.

20081202214324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:43, Arakiel2 napisał:

Na prozbe wstawiam screna tego toporka. Przy okazji mozecie miu doradzic w jakie skile
najlepiej pakowac w snie??? Jakby ktos nie wiedzial jak mam rozstawione skile w 2 mistrzostwie
to screny sa u gory.

W śnie na pewno zainwestuj w upiorne uderzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firerodan-----> dzisiaj poszedłem za twoją namową troszkę pociupac arachne żeby zdobyć w końcu ten kostur. walczyłem z nią chyba z 30 razy. I jaki efekt? Dłon Kairosa, ZWój wyroczni, Kostur Ochetosa ale ani sladu po kosturze nekromanty o_O Drobnymi niepowodzeniami nie należy się zrażać więc dzisiaj jeszcze pociupam tą tarantulę:)

Mam na zbyciu zwój wyroczni. Oddam go za darmoche bo na co mi dwa. Chce ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Nie umiem jeszcze grać w TQ jak Np. W Guitar Hero więc mam pytanie. Gdzie mam iść kiedy zrobiłem zadania w Sparcie (Pierwszy raz w Sparcie) i proszę nie pisać postów typu. Masz napisane i wg. tylko w tym problem, że nie wiem jak tam mam iść. A drugie takie pytanie trochę mniej związane z tym. Gdzie jest ten stary wojownik ze Sparty(Zadanie Poboczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 12:48, mateuszencja napisał:

Cześć wszystkim. Nie umiem jeszcze grać w TQ jak Np. W Guitar Hero więc mam pytanie.
Gdzie mam iść kiedy zrobiłem zadania w Sparcie (Pierwszy raz w Sparcie) i proszę nie
pisać postów typu. Masz napisane i wg. tylko w tym problem, że nie wiem jak tam mam iść.
A drugie takie pytanie trochę mniej związane z tym. Gdzie jest ten stary wojownik ze
Sparty(Zadanie Poboczne)


jak pokonasz centaura nessusa, to tam dalej jest droga. idziesz nią cały czas tak, jak ona prowadzi, az dojdziesz do wioski tegei. jakdojedziesz do tegei to wykonujesz tam questy poboczne (w szczególności jeden ważny- zatrute źródło) i idziesz dalej jak prowadzi droga aż do megary. z megary dalej idziesz prosto....

w titanie nie masz wyboru drogi, praktycznie cały czas idziesz jedyną niezablokowaną ścieżynką. jeżeli widzisz skrzyżowanie, to gdzie nie pójdziesz i tak dotrzesz na miejsce. po prostu idź dalej prosto, bo jak to inaczej wytłumaczyć? jak jest jedna droga to chyba gadania nie ma, czyż nie? to jest jedna z tych gier, które w żadnym momencie nie wymagają praktycznie jakiegokolwiek myślenia (poza tworzeniem postaci oczywiście, bo tam trzeba działać z głową...)

a ten wojownik znajduje się po prawej stronie. jak masz taki przesmyk (zwężenie między kamieniami) prowadzące do Nessusa to nie wchodź tak. a staraj się iśc jak najbardziej na prawo. możliwe, że w pewnym momencie nawet zaczniesz się cofać, ale w końcu na niego natrafisz. najważniejsze jest to, że masz się cały czas trzymać prawej strony, a pewnie go nie przegapisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:12, Turner Wlliam napisał:

kreciuch nie wiem czy pokazywanie moich postaci do porównania, jest rozsądne.


dzisiaj jeden gracz pokazał mi tę postać. I wierz mi nie miałem pojęcia że to twoja postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znalazlem cos tkaiego Epickeigo jak "list do mamy" przy zwlokach jakiejs mumi w egipcie

czy to do czegos sluzy czy to dobry zart ze strony tworcow gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:12, winthrop napisał:

Witam.

Znalazlem cos tkaiego Epickeigo jak "list do mamy" przy zwlokach jakiejs mumi w egipcie

czy to do czegos sluzy czy to dobry zart ze strony tworcow gry ?


Ja też mam coś takiego. Tak jak powiedział mój przedmówca jest to smaczny kąsek dla kolekcjonerów czyli np. dla mnie:) Pozatym to najlepszy chyba jest list od żołnierza spod troi który mówi o jakimś koniu

20081203224839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:22, kiko14 napisał:

Gdzie w Oriencie epickim mogę zdobyć jakiś bardzo dobry uber green?


generalnie, to w... necie ;D w oriencie chyba troszkę brakuje tych najlepszych uber greenów (przynajmniej rzadko się spotyka.... chociaż n''imh nie jest zły, ekwipunek tropikalbnego arachnosa- dobra tarcza... jeszcze sakwa szczuroczłeka- dobre staty, i dodaje umiejętność, no i jeszcze ten watażka;D), chyba, żę w necie ;D może nie tyle najlepsze, ale najpowszechniejsze uber greeny (żeby się Turner nie przyczepił- raczej MI ;D) są w hadesie- batachros, chtońskie zabawki, homados, atouk i anacośtam (chyba anapletke ;D), jeżynowy łuk, obrońca mbuti, i wiele wiele innych... nie mozna zapomnieć o egipcie (rzeczy upiora) i grecji (zabawki zaklinacza kamienia ;D czy to tak się nazywało?)...

i tu pytanie do Turnera: czy wszystkie rzeczy zaklinacza kamienia (dla nieświadomych- rzeczy wypadające z gorgon, o ile nie pomyliłem nazwy) dają +3 do umiejętności? bo jeżeli nosićby koronę, naramienniki i pancerz z tego "setu" a do tego nagolenniki upiora to byłoby... +11 do wszystkich umiejętności! jak dla mnie- bomba, nosząc takie (wcale nie słabe, może są inne, lepsze, ale suma umiejętności wszystko rekompensuje) rzeczy możnaby rozwinąć prawie wszystkie umiejętności... ideał wręcz...
a ten watażka to chyba nie taki, jakiego chciałeś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakrzysiunio--> tylko kajdany zaklinacza kamienia dają + do umiejętności. Za to wszystkie "zabawki" upiora dają + do skilli (korona +2, zbroja +2, nagolenniki chyba +3, i naramienniki +3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:48, Josh28 napisał:

Zakrzysiunio--> tylko kajdany zaklinacza kamienia dają + do umiejętności. Za to wszystkie
"zabawki" upiora dają + do skilli (korona +2, zbroja +2, nagolenniki chyba +3, i naramienniki
+3)


acha... ale i tak razem to wyjdzie 10, więc niewiele gorzej ;D dzięki wielkie, nie wiedziałem, a naszła mnie ochota na zrobienie takiej właśnie postacii.... prawdopodobnie będzie to zwiastun ;D fajnie bedzie wyglądał w całym "secie" upiora i z ieczami w obu łapkach...
jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale popełniłem błąd. Sprawdziłem te rękawice i nagolenniki upiora i okazało się, że dają +2 do skilli. Dawno nie grałem w TQ i pozapominałem już część rzeczy, w końcu skleroza nie boli :D
A co do zwiastuna, to ponoć lepszy niszczyciel zaklęć więc może lepiej będzie jak zdecydujesz się na taką postać, a jak chcesz siekać mieczykami to możesz także pomyśleć na skrytobójca lub zabójcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:25, Josh28 napisał:

Sorry, ale popełniłem błąd. Sprawdziłem te rękawice i nagolenniki upiora i okazało się,
że dają +2 do skilli. Dawno nie grałem w TQ i pozapominałem już część rzeczy, w końcu
skleroza nie boli :D
A co do zwiastuna, to ponoć lepszy niszczyciel zaklęć więc może lepiej będzie jak zdecydujesz
się na taką postać


a masz te rzeczy? bo chętnie kupiłbym cały zestaw... mam trochę fajnych itemów, i złoto... napisz na gg jeżeli są one na sprzedarz, tylko nie mówię, że w ciemno się zgodzę- zależy, jakie mają inne premie...
moje gg: 2747630
ale interesuje mnie wyłącznie cały dobry zestaw, bo dwie słabe zabawki upiora mnie nie urzadzają....

EDIT: temat przekroczył właśnie magiczny próg 10000 tysięcy postów... zaczyna się nowa era ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hełm zaklinacza może dodawać +1, a korona +3 ale ma słabą resztę statów. Co do butów upiora: nie wypadają w grze-błąd twórców (naprawia to fanowski pacz, albo wizyta w internecie). I w sumie to tak średnio wyjdzie to na postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować