Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Templariusz to chyba najpotężniejza postać walcząca w zwarciu i dobrze, że zostawiłeś ją na koniec :)
Pod LPM daj Psioniczny Dotyk a pod PPM Upiorne Uderzenia (robi prawdziwą masakrę z grupie wrogów).
Ogólnie piękna postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 09:30, Abi_Dalzim napisał:

Templariusz to chyba najpotężniejza postać walcząca w zwarciu i dobrze, że zostawiłeś
ją na koniec :)
Pod LPM daj Psioniczny Dotyk a pod PPM Upiorne Uderzenia (robi prawdziwą masakrę z grupie
wrogów).
Ogólnie piękna postać :)

tak:) właśnie ten zestaw zostawiłem na koniec ,poznałem wszystkie plusy i minusy każdego z mistrzostw i zgadzam się że to najmocniejsza postać do walki w zwarciu,narazie obronę rozwijam 5 lvl herosik ma dopiero :) młodziutka jeszcze i nie doświadczona ale walka czyni mistrza więc po dodaniu snu będzie "dream knight" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 09:30, Abi_Dalzim napisał:

Templariusz to chyba najpotężniejza postać walcząca w zwarciu i dobrze, że zostawiłeś
ją na koniec :)
Pod LPM daj Psioniczny Dotyk a pod PPM Upiorne Uderzenia (robi prawdziwą masakrę z grupie
wrogów).
Ogólnie piękna postać :)


A fuj. Nie wiem czemu ale nigdy nie lubiłem templariusza. Owszem, jeśli mi taki wpadnie na serva to niech śmiga, ale jeśli ja miałbym taką postacią zagrać to po moim krecim trupie. Podobnie jest ze zwiastunem i haruspikiem. Za nimi też jakoś nie przepadam-_-

Na DW wolę Wojna+Duch, na obuch to Zdobywca który IMO jest lepszy niż templar, a na dzidę wybrałem zbója(może i nie najlepsza obrona ale dmg pierwsza klasa^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2010 o 20:12, kreciuch napisał:

A fuj. Nie wiem czemu ale nigdy nie lubiłem templariusza. Owszem, jeśli mi taki wpadnie
na serva to niech śmiga, ale jeśli ja miałbym taką postacią zagrać to po moim krecim
trupie. Podobnie jest ze zwiastunem i haruspikiem. Za nimi też jakoś nie przepadam-_-

Na DW wolę Wojna+Duch, na obuch to Zdobywca który IMO jest lepszy niż templar, a na dzidę
wybrałem zbója(może i nie najlepsza obrona ale dmg pierwsza klasa^^ )

oj tam,:) zbój super , zdobywca super, templar to poprostu , poteżna obrona oraz mocne mistrzostwo snu daje poteżnego wojaka , lubic nie trzeba ale jest mocny:) zreszta tylko on mi pozostał juz i jest jeszcze 1 postać o której zapomniałem , a ty przypomniałeś , wojna+ duch , tego nie miałem jeszcze , jak zrobie go to zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Szukam jakiejś nowej, ciekawej i rzadkiej postaci. Obojętnie w jakie bronie. Dajcie jakieś propozycje to się coś wybierze i będę wrzucał na bieżąco zdjęcia. Może uda się przekonać więcej osób do trudnych postaci, bo ostatnio na necie to same zwiastuny i magowie bitewni biegają :D O łowcach, korsarzach, zbójach czy haruspikach<3 nie wspomnę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 20:35, shirikendahs napisał:

Siemka! Szukam jakiejś nowej, ciekawej i rzadkiej postaci. Obojętnie w jakie bronie.
Dajcie jakieś propozycje to się coś wybierze i będę wrzucał na bieżąco zdjęcia. Może
uda się przekonać więcej osób do trudnych postaci, bo ostatnio na necie to same zwiastuny
i magowie bitewni biegają :D O łowcach, korsarzach, zbójach czy haruspikach<3 nie
wspomnę :]


Polecam Czarnoksiężnika na broń białą . Ps - jeśli chcesz zarzucę obrazek mojego czarnoksiężnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 16:56, Morte napisał:


Polecam Czarnoksiężnika na broń białą . Ps - jeśli chcesz zarzucę obrazek mojego czarnoksiężnika


A nawet rozważałem tą opcję. Możesz pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 20:35, shirikendahs napisał:

Siemka! Szukam jakiejś nowej, ciekawej i rzadkiej postaci. Obojętnie w jakie bronie.
Dajcie jakieś propozycje to się coś wybierze i będę wrzucał na bieżąco zdjęcia. Może
uda się przekonać więcej osób do trudnych postaci, bo ostatnio na necie to same zwiastuny
i magowie bitewni biegają :D O łowcach, korsarzach, zbójach czy haruspikach<3 nie
wspomnę :]


Władyka, Niszczyciel Zaklęć, Czempion, Mag bitewny na kostur walczący sposobem 100 100 300 czyli -100% czasu regeneracji, -100% kosztu w energię i 300% szybkości rzucania czaru. Ciekawie się też przedstawia Paladyn na pioruny lub druid z obuchem i tarczą na 100 100 300. Oczywiście na pioruny. Można też zrobić władykę na DW na lodziki, proroka na pioruny lub lodziki z combo broń+ tarcza. Poza tym charakternik na 3 zwoje ciekawie wygląda

Co do wojaków to mag lub czarownik na miecz i tarczę by byli świetni. Podobnie ma się sprawa z mścicielem czy prorokiem na dzidę i tarczę.

Więcej pomysłów mi do głowy nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 20:22, shirikendahs napisał:

Postanowiłem zrobić druida, ale na co jak i z czym pokażę i opowiem jak już wbiję jakiś
przyzwoity level :]

Ot żeś wybrał hehe, sporo druidów biega na serwerach teraz, jakas moda na druidy zagościła właśnie ;) a moja nastepna postać to bedzie łotrostwo + Duch :) na noże i pułapki ,bez broni , + aury ducha oraz Lish ,powinno fajnie wyjść ale potrzebne będzie sporo punktów do mistrzostw . na legendzie beda problemy z damage ale jakos da sie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 20:35, Morte napisał:

Ot żeś wybrał hehe, sporo druidów biega na serwerach teraz, jakas moda na druidy zagościła
właśnie ;) a moja nastepna postać to bedzie łotrostwo + Duch :) na noże i pułapki ,bez
broni , + aury ducha oraz Lish ,powinno fajnie wyjść ale potrzebne będzie sporo punktów
do mistrzostw . na legendzie beda problemy z damage ale jakos da sie rade.


W necie jedynie goszczę na serwerach kumpli z reala więc za bardzo nie rozkminiam ,,mody''''. Poza tym wracam po dłuższej przerwie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu mam pytanko. W jaki sposób grasz? Wiem, że grę ukończyłeś kilka razy i masz zapewne kilka postaci na 75 poziomie. Teraz będziesz grał z jakimiś modami? Xmax? Zwiększasz sobie exp rate/drop rate? A może grasz na czysto? Bez xmaxa, modów, nic, tylko spatchowana gra?Zawsze mnie to zastanawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 15:45, Gromo napisał:

I tu mam pytanko. W jaki sposób grasz? Wiem, że grę ukończyłeś kilka razy i masz zapewne
kilka postaci na 75 poziomie. Teraz będziesz grał z jakimiś modami? Xmax? Zwiększasz
sobie exp rate/drop rate? A może grasz na czysto? Bez xmaxa, modów, nic, tylko spatchowana
gra?Zawsze mnie to zastanawiało.

Postaci na 75 lvl nie mam, najwiekszy poziom jaki uzyskałem to 67, w tej chwili gram na modzie heroisch, grałem wcześniej na xmax.
Nie za bardzo rozumiem pytania "w jaki sposób grasz"- gram normalnie , bez cheatów , bez oszustw jeśli chodzi o to , bo ponoć podnoszą sobie gracze również punkty siły, zręczność itd.
Ogólnie gram tylko na modach które podnoszą trudność gry, a co za tym idzie ,szybciej exp leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro była mowa o druidzie to pozwolę sobie zarzucić screenem mojego. Postać po legendzie, padłem z 10 razy na spotkaniu z czterema toxami oraz parą razy na makajach w Hadesie (przeklęci łucznicy). Ogólnie postacią śmigałem bez większych kłopotów

Quandor
http://titanquest.gram.pl/articles.php?article_id=44

http://titanquest.gram.pl/articles.php?article_id=51

http://titanquest.gram.pl/articles.php?article_id=32

20100426085407

20100426085446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 08:55, kreciuch napisał:

Skoro była mowa o druidzie to pozwolę sobie zarzucić screenem mojego. Postać po legendzie,
padłem z 10 razy na spotkaniu z czterema toxami oraz parą razy na makajach w Hadesie
(przeklęci łucznicy). Ogólnie postacią śmigałem bez większych kłopotów


No nawet ładnie to wygląda. Ja trochę inaczej swojego zaplanowałem, już 23 lvl śmigam a dopiero w Atenach jestem :D Na LPM mam błyskawicę, a na PPM odłamek. Do tego plaga + ciernie i się na Chucku wbijam jak w masło we wszystko, w zasadzie to wszystko się wbija we mnie jak w masło, nawet nie podchodzą :D Padają w deszczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie postać na łuk? Mściciel czy Haruspik? A może jeszcze coś innego?
Nie mam żadnych wypaśnych itemów, nie stosuję żadnych sztuczek (ShopMI itp), więc będę grał z tym, co znajdę osobiście. Chodzi mi o mocną postać do satysfakcjonującej gry z niewielką ilością zgonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to u mnie wygląda. Około 450 inteligencji i 150 zręczności. Dmg ok. 200 ale ataku kosturem nawet nie mam przypisanego, tylko dla bonów go noszę. Bez problemów przedzieram się przez hordy mobów, ale póki co dosyć szybko idą buteleczki energii. Póki nie zgromadzę większego bona do -n% kosztu w energii :]

20100426223834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 19:36, Abi_Dalzim napisał:

Jaką polecacie postać na łuk? Mściciel czy Haruspik? A może jeszcze coś innego?
Nie mam żadnych wypaśnych itemów, nie stosuję żadnych sztuczek (ShopMI itp), więc będę
grał z tym, co znajdę osobiście. Chodzi mi o mocną postać do satysfakcjonującej gry z
niewielką ilością zgonów ;)


ładna postać to Łowca , z Natury masz bonusy, które ładnie współgrają z łowami , masz wilczki i elficzkę do pomocy ,życia w brud :) tylko taką postacią grałem pod łuk i nie mogę powiedzieć nic o innych, ale jest okej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować