Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2010 o 09:13, Morte napisał:

ładna postać to Łowca

Miałem kiedyś Łowcę i teraz chciałbym spróbować czegoś innego właśnie :)
No i waham się między tym Mścicielem i Harusem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2010 o 10:24, Abi_Dalzim napisał:

Miałem kiedyś Łowcę


a skąd ja mam o tym wiedzieć :) nie napisałeś "oprócz łowcy" dobierz sobie do łowów co Tobie odpowiada po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi Dalzim
Polecam mściciela. Ogniste strzały ładnie wyglądają. Haruspika ja tam nie lubię ale to tylko moje odczucia

Szadziu
Odbijam i zarzucam screenami zdobywcy. Było mniej zgonów ale mody "ChuckNorris" i m4 robią swoje. Poza tym nie ma to jak własne wyroby:D

20100428185605

20100428185722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 18:58, kreciuch napisał:

Polecam mściciela. Ogniste strzały ładnie wyglądają. Haruspika ja tam nie lubię ale to tylko moje odczucia

Ale czy oprócz ładnego wyglądu dają radę takie strzały kosić na Legendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2010 o 15:46, Abi_Dalzim napisał:

Ale czy oprócz ładnego wyglądu dają radę takie strzały kosić na Legendzie?

haha spokojnie da radę,np: łowca ma tylko od łowów atak i da rade spokojnie , tu masz dodatkowo bonusy od ognia więc jeszcze lepiej to wygląda. Nie grałem mścicielem ale na pewno jest niezły, może i ja zrobie mściciela też? zastanowie się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Ten kod/klucz CD jest już w użyciu'' Co jest grane?
Wyskakuje mi to po podłączeniu się do polskiego serwera.

edit: zaznaczając, że wczoraj nie miałam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:12, Islanzi napisał:

''Ten kod/klucz CD jest już w użyciu'' Co jest grane?
Wyskakuje mi to po podłączeniu się do polskiego serwera.

edit: zaznaczając, że wczoraj nie miałam tego problemu.


Masz pirata lub Twój CD-Key został przejęty przez piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:37, Piterus_Von_Drackus napisał:

> ''Ten kod/klucz CD jest już w użyciu'' Co jest grane?
> Wyskakuje mi to po podłączeniu się do polskiego serwera.
>
> edit: zaznaczając, że wczoraj nie miałam tego problemu.

Masz pirata lub Twój CD-Key został przejęty przez piratów.


Żadnego pirata, mam grę z CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:41, Islanzi napisał:

> > ''Ten kod/klucz CD jest już w użyciu'' Co jest grane?
> > Wyskakuje mi to po podłączeniu się do polskiego serwera.
> >
> > edit: zaznaczając, że wczoraj nie miałam tego problemu.
>
> Masz pirata lub Twój CD-Key został przejęty przez piratów.

Żadnego pirata, mam grę z CD-Action.


A ze strony CD-Projektu pobrałaś osobisty klucz do gry sieciowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2010 o 18:49, Piterus_Von_Drackus napisał:

A ze strony CD-Projektu pobrałaś osobisty klucz do gry sieciowej?


Nie, z tego co pamiętam to jak już chciałam to zrobić to było za późno.
Można coś z tym teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:51, Islanzi napisał:

Nie, z tego co pamiętam to jak już chciałam to zrobić to było za późno.
Można coś z tym teraz zrobić?


Pisz do CDP w tej sprawie, bo użytkownicy nić nie pomogą. Klucz może przyznać jedynie dystrybutor gry. W Polsce jest nim właśnie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2010 o 19:15, Piterus_Von_Drackus napisał:

Pisz do CDP w tej sprawie, bo użytkownicy nić nie pomogą. Klucz może przyznać jedynie
dystrybutor gry. W Polsce jest nim właśnie CDP.


ok, dzięki.

***
A jesteś mi w stanie powiedzieć, dlaczego wczoraj nie miałam takich problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 19:22, Islanzi napisał:

A jesteś mi w stanie powiedzieć, dlaczego wczoraj nie miałam takich problemów?


Po prosu żaden inny użytkownik tego CD-Keya nie był podłączony do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. To znowu ja. Pocieszę Was- po raz ostatni...

Nadszedł czas, aby to wszystko zakończyć. Jak wielu z Was wie od prawie roku nie gram regularnie w Titan Questa. Owszem, byłem obecny na różnych forach, doradzałem innym, starałem się dać z siebie wszystko. Dziś nadszedł czas, aby się pożegnać. Powodem nie jest nuda związana z forami bądź z grą, powodem nie jest zniesmaczenie, powodem nie jest brak czasu. Powodem jest robienie porządków w życiu. Już wiem, co jest dla mnie na prawdę ważne i będę o to walczył. Wszystkim Wam- forumowiczom- serdecznie dziękuję. To właśnie tu, w tym wątku rozpocząłem moją przygodę z TQ, która dała mi wiele radości. Dzięki forum.gram.pl poznałem wielu wspaniałych ludzi i stałem się dość mocnym graczem- swego czasu może nawet jednym z trzech najlepszych Polaków... Titan dał mi wiele radości, ale nie dał mi szczęścia. Teraz czas rozpocząć walkę o nie...

Szczególne podziękowania pragnę skierować do:

-Versusa: mojego mistrza i dobrego znajomego z TQ. Na forum znany jako NEPS. Najlepszy Polski gracz TQ i zarazem wspaniała osoba. Było niesamowicie miło Cię poznać, wielkie dzięki za wszystkie godziny spędzone razem z Tobą w magicznym świecie tej gry. Dzięki za wszystko, czym mnie obdarowałeś, czego mnie nauczyłeś. I za słowa, które do mnie kierowałeś, i które na prawdę zmieniły moje życie. To właśnie Twoje słowa, wypowiedziane kilka miesięcy temu są powodem tego, że dziś jestem w stanie skończyć z forami, grami i marnowaniem czasu. "Prawdziwa magia jest tam, za oknem"- bez Twoich słów pewnie nie zaznałbym takiego spokoju duszy, jaki przepełnia mnie teraz. I pewnie zmarnowałbym piękną miłość, co na pewno długo bym sobie wyrzucał... A teraz będę miał szansę. Szansę na oddanie się tylko i wyłącznie prawdziwemu szczęściu, a nie sztucznej radości...
Życzę Ci wszystkiego dobrego, mam nadzieję, że i Ty jesteś szczęśliwy.

-Turner Williama- kolejny mistrz, niesamowita osoba. Mój pierwszy mentor i znajomy z TQ. Bez Ciebie nie zaszedłbym w świecie TQ właściwie... nigdzie. Dałeś mi wiele cennych rad, uczyniłeś mnie znakomitym graczem. Pośrednio przyczyniłeś się do "powstania" kilku innych mocnych graczy TQ, którym ja pomagałem. Dzięki za wszystkie rozmowy, które z Tobą przeprowadzałem. Powiedziałeś kiedyś "Co może się dziać w naszym życiu? Cały czas jest tak samo" (parafraza)- teraz wiem, że może się dziać wiele. I Ty na pewno też to wiesz. Życzę Ci wszystkiego dobrego, mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy. Wierzę, że wszystko jest- i będzie- u Ciebie w jak najlepszym porządku.

-Kreciuch- tym razem nie mistrz, ale... dobry znajomy. Prędzej ja byłem jego mistrzem niż on moim, ale teraz może mnie wiele nauczyć :) Jesteś jednym z moich najlepszych znajomych z TQ, cieszę się, że mogłem z Tobą grać i pomagać Ci. Wiem, że Ty nadal regularnie pogrywasz w TQ, życzę Ci dużo radości czerpanej z gry, oraz że osiagniesz wszystko, co chcesz. Masz wielki potencjał, już teraz jesteś graczem lepszym niż ja kiedykolwiek byłem. Wbijaj 75''lvl, bij mobki (milion czeka :D) i baw się na całego. Bądź tak pogodny, jaki zawsze byłeś kiedy z Tobą gadałem. Powodzenia zarówno w prawdziwym życiu, jak i świecie TQ. Kończ studia, pracuj i bądź szczęśliwy :)

Z chęcią napisałbym notkę do każdego z Was, ale niestety nie pozwala mi na to czas, napisałem więc do trzech osób, które były moimi... przyjaciółmi (tak, na prawdę) z TQ. To je najbardziej zapamiętam. Inne wielkie osoby, do których kieruję podziękowania i życzę im powodzenia to:

-Piterus_Von_Drackus
-Borek707
-Burczyn
-Rusty Mike a.k.a Przedlack
-Samildanach
-Piero
-Aniłoek :* <--- Vers, masz jej przekazać calłusy!
-GeoT
-FIRERODAN
-Shirikendahs
-Artemis/Titanus
-Mniichu
-MaPaKi

Niestety, na pewno o kimś zapomniałem... Miałem wielu znajomych, których chciałem pozdrowić- wiecie, że Was lubiłem. Jeżeli ktokolwiek z dawnych znajomych czyta tego posta- do niego również skierowane są wszystkie ciepłe słowa, jakie można wyrazić.

Jeszcze raz- dziękuję Wam wszystkim. To była wspaniała przygoda, ale trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Wcale nie niepokonanym. Ale szczęśliwym i mającym nadzieję, że uda się naprawić popełnione błędy. Żegnajcie i trzymajcie się wszyscy :)

Cya and good luck :)

Krzysztof "Zakrzysiunio" Zawistowski
Nicki in-game: Genowefa, Thrandir, Zakrzysiunio, Mystery, Nike, Ipatov, Bella, Krzysztof i kto wie jakie inne...
Administrator Akademii Titan Quest (w zasadzie to już były...)
Gracz Titan Questa, posiadacz wszystkich MI dostępnych w grze
Inne_głupawe_tytuły_których_nikt_mi_nie_nadał_i_nikt_ich_nie_zapamięta.
Szczęśliwy człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 17:49, Zakrzysiunio napisał:

Witam. To znowu ja. Pocieszę Was- po raz ostatni...

Nadszedł czas, aby to wszystko zakończyć. Jak wielu z Was wie od prawie roku nie gram
regularnie w Titan Questa. Owszem, byłem obecny na różnych forach, doradzałem innym,
starałem się dać z siebie wszystko. Dziś nadszedł czas, aby się pożegnać. Powodem nie
jest nuda związana z forami bądź z grą, powodem nie jest zniesmaczenie, powodem nie jest
brak czasu. Powodem jest robienie porządków w życiu. Już wiem, co jest dla mnie na prawdę
ważne i będę o to walczył. Wszystkim Wam- forumowiczom- serdecznie dziękuję. To właśnie
tu, w tym wątku rozpocząłem moją przygodę z TQ, która dała mi wiele radości. Dzięki forum.gram.pl
poznałem wielu wspaniałych ludzi i stałem się dość mocnym graczem- swego czasu może nawet
jednym z trzech najlepszych Polaków... Titan dał mi wiele radości, ale nie dał mi szczęścia.
Teraz czas rozpocząć walkę o nie...


Kurtka blada... Kolejny Admin mi odchodzi z powodu tak zwanego true life... Ech... Life is brutal and full of zasackas... :(
Choć z drugiej strony nie dostałem wypełnionego formularza wypowiedzenia.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam taki problem: mam oryginalnego TQ wraz z dodatkiem( kupione kilka dni po premierze gry) no ale los chciał, że płytę z podstawką straciłem( nieważne jak). Ostatnio naszła mnie ochota aby sobie pograć no więc kupiłem niedawno ową podstawkę, zainstalowałem, działa świetnie. Natomiast gdy zainstalowałem dodatek gra tnie się nawet przy najprostszej animacji.

Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TQ ma to do siebie, że jest bardzo kiepsko zoptymalizowany i potrafi przyciąć na nawet mocnym sprzęcie. A już dodatek to tragedia...
Dokup RAMu lub zmień kartę graficzną (nie wiem jaką masz konfigurację kompa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować