Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Nie cierpię Titana. Po raz kolejny każe mi do niego wracać. A ja, po raz kolejny to robię. I tu prośba do Was: Jaka postać będzie najprzyjemniejsza oraz najłatwiejsza do prowadzenia? Chodzi o build, 2 klasy postaci. Nie czuję się silnie, jeśli chodzi o TQ, także liczę na porządną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No RAMu to mam 4 gb a karta grafiki to gf 8500gt więc nie ma mowy aby to nie poszło

Do Wrukos:
Wszystko zależy od tego czy wolisz walkę w zwarciu czy na dystans.
Ja zaczynałem od Zdobywcy( Obrona+ Wojna) dobre na początek. Z kolei na dystans( łuk) warto zacząć od Zbójcy(Łowy+ Łotrostwo) a magii proponuję Elementalistę ( Ziemia+ Burza). Oczywiście ciekawie się gra klasami wymieszanymi np. Paladyn (Burza+ Obrona) sporo defa, tarcza burz i pioruny ( miodzio:D) Zapraszam do własnych eksperymentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Chciałem spytać o to jak pierw rozwijać skille? Gram Chempionem. Z wojny mam 11 pkt głównych i szturm na maxa i 2 umiejętność z tego drzewka chyba na 2, walke 2 bronmi na maksa i druga umiejętność na 3 i sztandar na 1 a z Natury mam tylko wilki na 7. Mam 16 lvl. Pytanie moje dotyczy w jakiej kolejności rozwijać skille? Czy opłaca się rozwijać te wilczki czy z nich zrezygnować i pierw rozwinąć wojnę ?
Z góry dzięki.
A i pomagam sobie stroną titanquest.gram.pl(żeby nie było ze mnie tam odsyłacie) ale chodzi mi tylko o kolejność maksowania umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj:
Lepiej mieć jedną klasę ulepszoną DOSKONALE niż dwie średnio.
Na początku gry może tego nie odczujesz ale w późniejszych etapach to zaboli...mocno.
Polecam skup się tylko na wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem właśnie Titan Quest Immortal Throne. Daje nową gre, nazwe postaci, akceptuj, jest filmik na poczatek gry i... gra sie wyłącza! Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 11:44, lis899 napisał:

Zainstalowałem właśnie Titan Quest Immortal Throne. Daje nową gre, nazwe postaci, akceptuj,
jest filmik na poczatek gry i... gra sie wyłącza! Miał ktoś podobny problem?


Się wyłącza ot tak? Nie wywala żadnego komunikatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 11:44, lis899 napisał:

Zainstalowałem właśnie Titan Quest Immortal Throne. Daje nową gre, nazwe postaci, akceptuj,
jest filmik na poczatek gry i... gra sie wyłącza! Miał ktoś podobny problem?

Może za słaba karta graficzna albo za mało RAMu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 13:13, Piterus_Von_Drackus napisał:

Się wyłącza ot tak? Nie wywala żadnego komunikatu?

Żadnego komunikatu, tak poprostu sie wyłacza.
>Może za słaba karta graficzna albo za mało RAMu?
Napewno nie to. Wymagania ma na 512 - mam 1gb, karta graficzna 128mb - mam Radeona 850xt 256mb. Pozatym grałem kiedyś bez dodatku i na średnio-wysokich grałem o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj odinstalować grę, wyczyścić wszystko co się da ręcznie, a potem przejechać rejestr jakimś czyścicielem (TuneUp lub coś w tym stylu). Potem zainstalować grę na innej partycji. Może coś się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się zmobilizować i dobić jakąś postacią do 75 lvl. Wybrałem druida. Jak mam go rozwijać, w co inwestować pkt? Jak ktoś gra druidem niech pokaże screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 11:44, lis899 napisał:

Zainstalowałem właśnie Titan Quest Immortal Throne. Daje nową gre, nazwe postaci, akceptuj,
jest filmik na poczatek gry i... gra sie wyłącza! Miał ktoś podobny problem?


jak na pulpit wychodzi gra to plik wymiany ,inaczej pamięć wirtualna.
1) jak masz plik wymiany zarządzany przez system windows , to możesz mieć w tym przypadku mało miejsca na dysku C i nie ma gdzie go ustawić.
2)a jak masz miejsce na dyscku C to ustaw ręcznie plik wymiany poczatek 2000MB koniec 2000MB , to ustawi go na stałe w jednym miejscu co daje ok 10% szybsza wymianę danych. Na 90% to jest ten problem.
Inna mozliwość to taka jak wspomniał już ktoś że masz grafikę która nie obsługuje jakiś funkcji ,ale w tym przypadku po kliknięciu na ikonke w ogóle by nawet film sie nie pokazał i była by informacja o błędzie.

sorki - nie doczytałem posta Twojego , jak juz grałeś w podstawke to grafika jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Po reinstalce systemu i ponownym zainstalowaniu Titana wrzuciłem stare sejwy, ale nie mam itemów u przewodnika karawany. Da się je jakoś odzyskać? Bo było tam trochę pomocnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 13:15, lis899 napisał:

Zacząłem grać i jako pierwszą klase dałem Burzy. W co mam inwestować, w inteligencje
czy coś jeszcze?

Jesli chcesz miec maga to dajesz tylko w inteligencje oraz zręczność , zreczności tylko tyle ile do itemków potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy poziom postaci ma wpływ na drop od potworów które były wcześniej? Musze zdobyć jeszcze 1 skóre dzika i pasowało by wiedzieć czy bedzie dropić tak samo. Aha i gdzie jest kowal w drodze do delf, bo nie moge go znaleść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować