Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 21:04, KrisK91 napisał:

:>>>> Miód na me uszy x2. Napisz coś o trybie multiplayer... Chodzi mi... Chodzi
mi o to, czy naprawdę potrafi przedłużyć żywotność gry? Czy może multi służy tylko do mini-spotkań
z kumplami? ^___^


Co do trybu multi polecam temat o ten: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10663&u=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Możesz napisać więcej o tej "mechanice" :>?
No, w szale entuzjazmu troche przesadziłem, ale zmienił sie sposób wczytywania obszaru po teleportacji (i skrócił wg mnie), inaczej wygląda mapka teleportów, gra chodzi jakoś płynniej... No i jest o wiele lepsza grafika - wiem bo jeszcze dzisiaj w demko grałem :)

Dnia 11.08.2006 o 21:04, KrisK91 napisał:

:>>>> Miód na me uszy x2. Napisz coś o trybie multiplayer...

Jeszcze nie wiem bo nie grałem :) W Diablo też wolałem singielek i dlatego tam całkowicie zrezygnowałem już jakiś czas temu z BN. Tu też najpierw chcę się nacieszyć samotną rozgrywką, a dopiero potem będę myślał o "przedłużaniu" gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! ! !

Grałem w demo TQ i jak ustawiłem rozdz. 800x600 i grafike na low (bez efektów) to i tak można było zauważyć opóźnienia (gra skakała). Czy ściągnięcie patcha 1.11 do pełnej wersji może coś dać? Mam AMD Sempron 2400+ 1,66GHz, 512 mb RAM, GF 5200 FX ?

Czy do angielskiej wersji można ściągnąć jakieś spolszczenie, żeby to wyglądało tak jak w polskiej wersji (polskie dialogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy grając wojownikiem i dobierając Łotrostwo, będą mi działały takie skille jak Anatomia czy Otwarta Rana czy Szczęśliwy Traf? Czy muszę używaś skilli Łotrostwa aktywnych żeby tamte zadziałały czy mogę woja? Orientujecie się może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 09:48, grubasek185 napisał:

Ej a tak wogule zna ktos wogule godziny otwarcia empiku bo jakos niemoge znajsc informcji na ten temat???

Zazwyczaj Empiki są czynne od 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 12:09, pitah napisał:

Abi pisz, pisz, pisz jak wrażenia :]

Wrażenia znakomite, gra wciąga zupełnie tak jak Diablo, z tymże grafika jest przepiękna i pod tym względemDiablo się chowa. Fajne drzewka umiejętności, super wygląd postaci, trochę liniowe questy, ale to przcież hack''n''slash więc to chyba dobrze :)
Ogólnie - bardzo polecam, bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 12:14, Abi Dalzim napisał:

Wrażenia znakomite, gra wciąga zupełnie tak jak Diablo, z tymże grafika jest przepiękna i pod
tym względemDiablo się chowa. Fajne drzewka umiejętności, super wygląd postaci, trochę liniowe
questy, ale to przcież hack''n''slash więc to chyba dobrze :)
Ogólnie - bardzo polecam, bo warto!


Pograj jeszcze trochę, to bedziesz forumowym TQ guru ;] Dobra, już nie przeszkadzam, graj spokojnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mniw polskiej wersji tylko irytuje jedna rzecz: paskudna czcionka ktora zastapiono ta, ktora jest w angielskiej... albo to jest times new roman albo cos podobnego, czytelne slabo w porownaniu z krojami zblizonymi do ariala lub tahomy... wie ktos jak idzie sobie podmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam prozbe i pytanie w jednym a oto one czy mozecie mi powiedziec na ktorym lvl dostaje 2 klase i jak lupie uzywac wlucznie to lepiej brac lowy czy wojne??? bo kurde nie wiem czym bendzie mi sie lepiej wymiatac aa pierwsza klasa to Ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pograłem trochę w polska wersję TQ i muszę powiedzieć ze czcionka jest tragicznie dobrana, w angielskiej wersji była gruba,duża i czytelna, w polskiej wersji jest chuda,mała i zupelnie nie czytelna, nie rozumie faktu całkowitej zmiany czcionki (może ktoś mnie oświeci?):/
Zaczynam powoli utwierdzać się w przekonaniu że lata świetności CDP minęły, kiedyś się starali, teraz jakoś nie bardzo im to wychodzi (co prawda tłumaczenia nadal są dobre, ale niektóre rzeczy są całkeim zwalone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś odpowiedź na mije pytanie: czy umiejętność Łotrostwa Anatomia, Otwarta Rana itd. działają normalnie jak walcze miecczami używając skilli z Wojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciabym skomentować polskie wydanie TQ.
Grałem w oryginał angielski i niestety polskie wydanie od niego odstaje.
Widząc inne czcionki niż w pierwotnej wersji zdziwiłem się, jednak są na tyle wyraźne, że nie rażą.
Denerwujące jest "krzyczenie" nazw przedmiotów wielkimi literami.
Główny problem natomiast znalazłem w tłumaczeniu.
Kilka umiejętości na drzewku Ziemi ma pozamieniane opisy. Jest to dość mylące i utrudnia grę.
Zauważyłem błędy na drzewku Ziemi, innych poprostu nie sprawdzałem.
Dołączone do gry drzewko papierowe również zawiera błędy.
Zainteresowanych odsyłam na stronę http://stonedonkey.com/TitanCalc/ gdzie można skalkulować sobie umiejętności i są tam opisy w wersji angielskiej.
Drzewka papierowego nie da się już naprawić, ale przydałaby się wypuścić łatkę naprawiającą schematy umiejętności.
Innym problemem jest wypuszczenie niekompletnego produktu.
W wersji oryginalnej możemy wybrać sobie wersję językową, a jest ich cztery.
Zastanawiam się czy miało to coś na celu. Ja osobiście lubię grać w gry po angielsku i liczyłem na możliwość wyboru.
Panie i Panowie z CDProjekt. Prosiłbym o rzetelnejsze przygotowywanie prodktów i nie odbieranie nam graczom przyjemności z grania w dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie zainstalowałem oryginał wraz z dostarczonym kodem. Niestety gra nie odpala.
Pojawia się komunikat:
"A required security module can not be activated.
This program can not be executed (7000)."

Może ktoś mi pomóc? Gre instalowałem z tego samego DVD co uruchamiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować