Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Attila - wrażenia z gry

16 postów w tym temacie

A jak sztuczna inteligencja zachowuje przy oblężeniach zamków/miast zarówno jako atakujący jak i broniący się. Bo o to głównie były pretensje do twórców.

Niemniej pewnie tak czy tak jest to kolejny Total War w który prędzej czy później na pewno zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czy ja się wreszcie kiedyś doczekam Warhammer Total War ?? :(((
Też na to czekam z utęsknieniem, ale na otarcie łez mamy Moda przez duże M do Medieval 2 Total War: Kingdoms, o nazwie Rage of Dark Gods lub inaczej nazywany Call of Warhammer.

A wracając to tematu artykułu jedną z rzeczy które zniechęciły mnie do grania w Rome 2 był właśnie ten długi czas oczekiwanie na turę, szczególnie irytujący w początkowej fazie gry gry mając tylko jedną prowincje i jedno czy dwie armie ture wykonywaliśmy w minutę a na kolejną trzeba było czekać pięć(może lekka przesada ale im dłuższa gra to ten czas się wydłużał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> A wracając to tematu artykułu jedną z rzeczy które zniechęciły mnie do grania w Rome
> 2 był właśnie ten długi czas oczekiwanie na turę, szczególnie irytujący w początkowej
> fazie gry gry mając tylko jedną prowincje i jedno czy dwie armie ture wykonywaliśmy w
> minutę a na kolejną trzeba było czekać pięć(może lekka przesada ale im dłuższa gra to
> ten czas się wydłużał).
Co do długiego oczekiwania to zależało od sprzętu mi zajmowało to dosłownie chwilkę. dosłownie parę sekund.
Ale bynajmniej poczekam sobie jakies pół roku do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaniemy całą grę czy połowę jak nie więcej frakcji znowu będą sprzedawać w dlc?


up: good story bro, bo mi na i5 3570k 4ghz nie zajmowało to dosłownie chwili, tylko co najmniej kilkanaście sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do długiego oczekiwania to zależało od sprzętu mi zajmowało to dosłownie chwilkę.
> dosłownie parę sekund.
> Ale bynajmniej poczekam sobie jakies pół roku do zakupu.

Sprzęt jakieś znaczenie pewnie ma, ale i tak do seri Total War nie powrócę dopóki nie zmieni się mechanika gry. Medievala 2 uważam za najlepszą część serii pod tym względem, choć miło wspominam Shogun Total War z roku 2000. O ile w Shoguna 2 dało się grać(mimo kilku irytujących mechanizmów w stylu: "Ja:Ha Ha Ha! Mam potężną cytadelę żaden wróg jej nie zdobędzie! Wróg: lol! Dawać chłopaki wspinamy się po murach." gdy pierwszy raz to zobaczyłem to nie wiedziałem co powiedzieć). Dodatkowo nie podoba mi się rozbicie prowincji na mniejsze dzielnice, oczywiście dobrze, że gra się rozwija ale boje się, że gra w końcu stanie się bardzo zaawansowanym symulatorem państwa, czymś w rodzaju Europa Universalis tylko z znacznie ciekawszymi bitwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi właśnie. EU jest trochę zbyt przeładowana opcjami natomiast brakuje czegoś pośredniego. Total War z biegiem czasu, dość szybko, przeradza się w szachownicę po której przesuwa się pionki. Czas na zmiany bo formuła się wyczerpuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dostaniemy całą grę czy połowę jak nie więcej frakcji znowu będą sprzedawać w dlc?
>
>
> up: good story bro, bo mi na i5 3570k 4ghz nie zajmowało to dosłownie chwili, tylko co
> najmniej kilkanaście sekund...

Pozwól, że Ci odpowiem.
Tak frakcje będą sprzedawane w dlc. To oczywiste, bo marketingowy zabieg który działa i przynosi niemałe dochody jest z perspektywy prowadzenia firmy dobrym zabiegiem.
Pieniądze to odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm co do hordy to taki motyw był też w dodatku do rome 1 barbarion invasion więc taka to nowość nie jest. I spokojnie total war napewno nie upodobni się do EU nie zanosi się na to chociaż nie miałbym nic przeciwko EU z bitwami z total wara. Oh ależ to by była spektakularna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlepilem ponad 300 godzin w podstawowego RTWII i swietnie sie przy tym bawilem mimo, ze czulem pewien niedosyt.
Po obejrzeniu wszystkich Dev Diaries mam ogromna chrapke na ten tytul. Czuje vibe FotS jak wspomnieli tworcy, Warto pamietac, ze on uratowal nijakosc Shoguna. Wiec jeszcze bardziej czekam ze wzgledu na te slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować