Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar uspokaja, że na razie nie będzie przesunięcia premiery GTA V na PC

28 postów w tym temacie

Śmiechłem ostro z ludzi, którzy wierzą, że rzekome zalecane wymagania do GTAV są prawdziwe. Serio uważacie, że sandbox w 2014 roku będzie zajmować 20 GB ? Przecież ta gra w cyfrowej edycji z łatkami/aktualizacjami na PS3 zajmuje więcej, a wersja na PS4 około 50GB. 50GB na PC, to nie jest nawet rekomendowana, a minimalna wartość biorąc pod uwagę wyższe tekstury itd. I może zajmować więcej jeśli R* zdecyduje się na ten sam zabieg co twórcy Titanfall w celu dotarcia do jak największej liczby odbiorców. GTX480 to już i tak wisienka na torcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale bym się śmiał, gdyby przełożyli premiera na maj. Oznaczałoby to ponowne przełożenie
> premiery Wiedźmina 3 ^^

Nie nie oznaczałoby, ponieważ wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Wiedźmin 3 sprzeda się lepiej niż GTA V PC. A dlaczego? Ano dlatego, że GTA V wydano we wrześniu 2013 roku na PS3 i X360 no i ostatnio w listopadzie na PS4 i XOne. Kto miał kupić i pograć ten już dawno to zrobił, a na wersję PC czeka wierna grupa fanów, która po prostu chce pograć w GTA: Online z klawiaturą i myszką w ładniejszej oprawie graficznej i pobawić się modyfikacjami gry. No i nie zapominajmy o miszczach, co kupią grę w sklepach marki "Torrent".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przesuną to nie powąchają ani złotówki ode mnie, obejde się bez zagrania w jedno GTA, bo to co Rockstar robi z PC''towcami to nawet Ubi i EA razem wzięte tak nie robią. Liczę jednak że nie przesuną i wyjdzie 27 stycznia a wymagania poznamy już 13 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Śmiechłem ostro z ludzi, którzy wierzą, że rzekome zalecane wymagania do GTAV są prawdziwe.
> Serio uważacie, że sandbox w 2014 roku będzie zajmować 20 GB ?

"Rzekome zalecane wymagania" najprawdopodobniej i tak będą mijać się z prawdą, jakiekolwiek by one nie były. Rockstar słynie z partolenia optymalizacji i traktowania pecetowców jako konsumentów drugiej kategorii (i to pomimo pecetowego rodowodu GTA), więc zdziwiłbym się, gdyby było inaczej.
Ach, no i tak, "serio" uważam, że współczesny sandbox może zajmować rozsądną ilość miejsca na dysku. Przykłady? Skyrim, nowy Dragon Age. Da się? Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż powiem szczerze GTA V jest super grą bo cały czas gram w nią na PS3, ale nie ukrywam na PC tez chętnie w nią zagram. Ale fakt każdy się już niecierpliwi ( bo ileż to można czekać ). Myśle że gra wyjdzie w terminie. Tak jak wspominałem już kiedys wcześniej po prostu lubią trzymać w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 09:57, Shaddon napisał:

(i to pomimo pecetowego rodowodu GTA)

Pecetowy rodowód... od czternastu lat każde GTA wychodziło na konsolach przed pecetami, plus konsole mają cztery ekskluzywne GTA. Gdzie ten pecetowy rodowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować