Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

World of Warships

306 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2015 o 20:14, Kerigun napisał:

Takie pytanko, co polecaliście by za dodatki do Murmańska ?? :D I w WoT jak i WoWp co
"łikend" są jakieś speciale, w WoW tego nie uświadczamy ? Zmieni się to z czasem ??


W weekendy pewnie jakieś speciale będą, ale daj im czas- na razie jeszcze skupiają się na dodawaniu okrętów i balansie gry.

Jeśli chodzi o moduły do Murmańska- weź celność baterii głównych i zmniejszoną szansę na ogień i powódź. Ten pierwszy updgrade można sobie podarować- jak nie masz co robić z kredytami, to kup zmniejszoną szansę na detonację magazynów.

No i- dodali kilka niemieckich okrętów do testów- nie dla takich parasoli jak my, ale nie zdziwcie się jak zobaczycie Bismarcka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 11:10, Budo napisał:

Jeśli chodzi o moduły do Murmańska- weź celność baterii głównych i zmniejszoną szansę
na ogień i powódź. Ten pierwszy updgrade można sobie podarować- jak nie masz co robić
z kredytami, to kup zmniejszoną szansę na detonację magazynów.


Mam "minusy" do powodzi i pożarów, szybszą naprawe wież głowych (i mniesza szansa na detonacje), nie wiem co w środkowym slocie brać, niby jest ta lepsza celność co polecasz ale w zamian za to moge mieć +10% reload i +15% obracanie. Sam nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pamiętaj, że te moduły zmniejszające reload zmniejszają prędkość obrotu wież... czyli zawsze coś tracisz. Jeden moduł zmniejsza reload i wydłuża obrót wież, a drugi zwiększa reload i skraca obrót wież. Bierz celność głównych baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 00:00, Budo napisał:

Pamiętaj, że te moduły zmniejszające reload zmniejszają prędkość obrotu wież... czyli
zawsze coś tracisz. Jeden moduł zmniejsza reload i wydłuża obrót wież, a drugi zwiększa
reload i skraca obrót wież. Bierz celność głównych baterii.


Tak też uczyniłem :D BTW, przyswoiłem sobie wczoraj filmik o sztrzelaniu z pancerników i od razu lepiej mi szło, wczoraj 3x pojedyńczą salwą zdjąłem krążownik :D Najlepsze jest to że dwa pierwsze oneshooty (onesalvy?) zdarzyły się jedna po drugiej salwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuje że zacząłem grać w tą mierną grę. Wczoraj chciałem pograć chwile, miałem premke na czołgach z CDA, 2x za pierwszą wygraną to chciałem poszaleć, na 20 gier, wygrałem 3, dziś jeszcze mi się gry wygrać nie udało ;/ Dobry sposób by zniechęcić się do miernej giery ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 14:11, Kerigun napisał:

Żałuje że zacząłem grać w tą mierną grę. Wczoraj chciałem pograć chwile, miałem premke
na czołgach z CDA, 2x za pierwszą wygraną to chciałem poszaleć, na 20 gier, wygrałem
3, dziś jeszcze mi się gry wygrać nie udało ;/ Dobry sposób by zniechęcić się do miernej
giery ;/

To nie gra jest mierna, tylko gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie 550 bitw i jestem całkowicie zakochany :)

Początkowo olewalem grę bo co mnie niby obchodzą jakieś strzelające się stateczki, później pod naporem pochwał uległem i... było jeszcze gorzej - ilość irytujących rzeczy przez jakie trzeba się mozolnie na początku przegryzac jest spora, poza tym daje bardzo mylne wrażenie o grze.

Początkowo myślałem iż mechanika jest płytka i głupia... o ja naiwny :D

W skrócie: im dalej tym lepiej, pod każdym względem - typowo WoTowe pomidory mają duuuużo ciężej to raz, a dwa że mocno jesteśmy premiowani nawet jeśli przegramy ale graliśmy świetnie.

A i przede wszystkim - grajcie wszystkimi klasami :) Zyskuje się zupełnie inne spojrzenie na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 14:11, Kerigun napisał:

Żałuje że zacząłem grać w tą mierną grę. Wczoraj chciałem pograć chwile, miałem premke
na czołgach z CDA, 2x za pierwszą wygraną to chciałem poszaleć, na 20 gier, wygrałem
3, dziś jeszcze mi się gry wygrać nie udało ;/ Dobry sposób by zniechęcić się do miernej
giery ;/


Ja mam w ostatnim czasie raczej odwrotną sytuację. Jakiś czas temu częściej trafiałem do przegrywającego teamu, ale ostatnio trafiła mi się seria zwycięstw i to akurat na tym mnożniku x2 ;)
Rozumiem jednak, że takie ciągłe przegrywanie może zniechęcić do gry, człowiek się stara, coś tam trafia/zatapia, ale przeciwnik i tak zdobywa coraz większą przewagę i w końcu nie mamy szans przetrwać. Inna sprawa, że z tego co zauważyłem, to już na środkowych tierach zespoły potrafią się znacznie różnić i czasem na pierwszy rzut oka widać, że przeciwnik ma lepsze okręty.

Btw. Moglibyście podać nicki, na jakich gracie? Mój to Mikson_S, możecie wysłać zaproszenie, co bym potem mógł dołączyć z wami do jakiejś bitwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raptem trzy bitwy i już lubię nowe dziecko WG. Nawet przy pingu 200ms (tym razem gram na NA) jest zabawa. Do tego przydaje się nieco znajomości tematu bitew morskich, a to dla mnie duży plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 12:43, McFlash napisał:

Raptem trzy bitwy i już lubię nowe dziecko WG. Nawet przy pingu 200ms (tym razem gram
na NA) jest zabawa. Do tego przydaje się nieco znajomości tematu bitew morskich, a to
dla mnie duży plus :D


1. Po co grasz na NA?
2. Uprasza się o nienarzekanie na skycancer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 15:26, Budo napisał:

1. Po co grasz na NA?


- mniejszy wpływ dużego pingu niż w WoT
- więcej osób z wotlabsa, które mogę spotkać
- chcę sprawdzić metę NA

Dnia 02.08.2015 o 15:26, Budo napisał:

2. Uprasza się o nienarzekanie na skycancer.


Po co to napisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 15:53, McFlash napisał:

> 2. Uprasza się o nienarzekanie na skycancer.

Po co to napisałeś?


Zapobiegawczo, bo nie chcę tutaj drugiego wątku o wot, narzekania na "zwierzęta", "mierną gierkę" itd itp :<

A w ogóle ping chyba ma tu spore znaczenie, nie lepiej grać normalnie na eu? Nie wiem jak chcesz torped unikać z 200 ms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 17:19, Budo napisał:

Zapobiegawczo, bo nie chcę tutaj drugiego wątku o wot, narzekania na "zwierzęta", "mierną
gierkę" itd itp :<


To nie do mnie z czymś takim.

Dnia 02.08.2015 o 17:19, Budo napisał:

A w ogóle ping chyba ma tu spore znaczenie, nie lepiej grać normalnie na eu? Nie wiem
jak chcesz torped unikać z 200 ms...


Nie mam najmniejszego problemu. Jak widzę tutaj także większe znaczenie ma reagowania na sytuację taktyczną niż refleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 22:26, Budo napisał:

Darmowy krążownik amerykański premium Albany z okazji 17 urodzin.


Nie wiesz czasem, czy jak sprzedam ten okręt to zostanie po nim puste miejsce w porcie i będę mógł kupić coś innego zachowując slot? Jeżeli nie to Albany zostanie u mnie okrętem-muzeum ;)

Dnia 31.07.2015 o 22:26, Budo napisał:

Uprasza się o nienarzekanie na skycancer


A co to dokładnie oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 20:10, Wszystkozajete napisał:

> Darmowy krążownik amerykański premium Albany z okazji 17 urodzin.

Nie wiesz czasem, czy jak sprzedam ten okręt to zostanie po nim puste miejsce w porcie
i będę mógł kupić coś innego zachowując slot? Jeżeli nie to Albany zostanie u mnie okrętem-muzeum
;)

Sprzedajesz - dostajesz kredyty i wolny slot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 21:14, scott napisał:

Sprzedajesz - dostajesz kredyty i wolny slot.


O to dobre - wolny slot zawsze się przyda, nie trzeba się tyle głowić co tu sprzedać :)

A ten matchmaking czasem lubi zrobić psikusa. Przed chwilą grając Wyomingiem na IV tierze dostałem się do bitwy w większości VI-VII tierowej. Za dużo tam powalczyć nie zdołałem, ale przynajmniej nową mapę zwiedziłem i dowiedziałem się, że amerykańskie krążowniki na wyższych tierach strzelają z dział jak z karabinów maszynowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak dostaniesz się pancernikiem do wysokotierowej bitwy, to staraj się trzymać blisko reszty pancerników i wspierać je ogniem.
Jak dostaniesz się krążownikiem do wysokotierowej bitwy, to możesz zapolować na niszczyciele, albo eskortować pancerniki/lotniskowce jeśli masz dobre aa i trzymaj się z dala od przeciwników (nie podpływaj do wysokotierowych wrogów bliżej niż te 10km). Trzymanie się blisko w kupie ma tę zaletę, że sojusznicy będą cię osłaniać ogniem i można połączyć siły, jeśli chodzi o aa. Nawet taki wyoming może sobie wtedy postrzelać w siódme tiery i pomóc drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować