Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

World of Warships

306 postów w tym temacie

/.../

Tworzysz dywizjon ze znajomymi, gdzieś powinien być przycisk do tego. W dywizjonie może być bodajże 1-3 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 20:06, Wszystkozajete napisał:

Może zróbmy jakiś dywizjon, ale w sumie dziwne, że tylko tyle graczy może być w dywizjonie.


Ok, dodałem Cię do znajomych :D Jednak jak stworzyć dywizjon, to nie mam pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 20:28, pawbuk napisał:

Ok, dodałem Cię do znajomych :D Jednak jak stworzyć dywizjon, to nie mam pojęcia :D


To chyba nie tyle znajomi, co po prostu kontakty, tak żeby widzieć czy ktoś jest online, bo ja już Ciebie i parę osób stąd dodałem, ale to działa chyba tylko w jedną stronę, czyli wy nawet nie wiecie że was dodałem ;)

Zaraz wejdę to zobaczę o co chodzi z tym dywizjonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 21:15, Snafu napisał:

Jakbyście szukali kogoś jeszcze, to też się pisze na jakąś wspólną grę, choćby i dzisiaj^^


Właśnie sobie dwie bitwy z Wszystkozajete razem zagraliśmy, naprawdę nieźle nam szło ;) Może jeszcze dzisiaj zagramy, choć raczej później.
Jaki masz nick w grze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 21:39, pawbuk napisał:

> Jakbyście szukali kogoś jeszcze, to też się pisze na jakąś wspólną grę, choćby i
dzisiaj^^

Właśnie sobie dwie bitwy z Wszystkozajete razem zagraliśmy, naprawdę nieźle nam
szło ;) Może jeszcze dzisiaj zagramy, choć raczej później.
Jaki masz nick w grze? ;)


Spoko,Jackov15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2015 o 13:40, Ichvander napisał:

Sorry za post pod postem- dobrze przewidzialem, Tier VI premka ;) chyba naprawde kupie..
czekam na ceny.


To będzie lepszy Gremiaszczy - 7x120mm kontr-torpedowiec idealny i wrzód na dupie wszystkich innych statków, wysysacz modułów naprawy :D

Must Have! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem sobie, ze jesli bedzie w cenie ~100zl to ten jedyny raz wydam kase ;)
Co do uzbrojenia, to wsrod postow jest kilka, gdzie ludzie pisza, ze powinno byc inne (bo chyba lacznie trzy rodzaje dzial miala [100, 102 i 120mm chyba]) i inne p-lotki. Jednak, jak na stronie napisali, jest to model pogladowy i moze zmienic wyglad, takze chyba trzeba czekac do oficjalnej prezentacji uzbrojenia, statusow itp.

@Budo
Pewnie w brytyjskim. Jakies trolle zaczely pisac, ze na bank bedzie w ruskim, inne losie podlapaly i zaczela sie gownoburza w komentarzach. Polskiego drzewka nie bedzie na 99%, nie ma z czego go robic chyba :P


EDIT: znalazlem komentarze o uzbrojeniu:
" The_Challenger The only problems I have with this version is:
a) That's the early war version, with the 120mm Boffors cannons, instead of the later mounted (1940-1941), dual purpose 4inch guns... which is a shame, because after the modernization, she was one of the best and most unique ships of her class... and here we're getting a neutered version.."


"Pytanie: W której wersji uzbrojenia? Polskiej (7x120mm, dwa aparaty torpedowe), brytyjskiej (8x102, jeden aparat torpedowy, więcej pplot), czy radzieckiej (8x100mm)?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mały apel do wszystkich- wyślijcie maila z podziękowaniem do muzeum. Mają łatwy w obsłudze formularz kontaktowy i zajmie to 5 minut. To bardzo ważne, żeby w trochę skostniałym kraju jakim jest Polska odbywała się współpraca przemysłu, muzeów, teatrów, organizacji itd itp z różnych dyscyplin. Dzięki temu muzeum ma promocję, Gdynia miała fajny event, a my gracze dostaniemy nowy, piękny okręt do WoWsa.
http://www.muzeummw.pl/?kontakt,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2015 o 11:56, Ichvander napisał:

Pewnie w brytyjskim. Jakies trolle zaczely pisac, ze na bank bedzie w ruskim, inne losie
podlapaly i zaczela sie gownoburza w komentarzach. Polskiego drzewka nie bedzie na 99%,
nie ma z czego go robic chyba :P

Wygląda na to że jednak w polski drzewku. Po dodaniu moda na rozszerzone drzewka pojawia się coś takiego:

Dnia 27.09.2015 o 11:56, Ichvander napisał:


"Pytanie: W której wersji uzbrojenia? Polskiej (7x120mm, dwa aparaty torpedowe), brytyjskiej
(8x102, jeden aparat torpedowy, więcej pplot), czy radzieckiej (8x100mm)?"

Z obecnej wersji będzie to okręt w wersji Polskiej 120mm boforsy

20150928112040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 12:51, Ichvander napisał:

Ciekawe co za okrety tam wrzuca (zaden ze mnie specjalista, slyszalem moze o 4-5 :P).
Tylko czekac zostaje na informacje :)


Z tego co się orientuje, to Polska Marynarka dysonowała w tamtych czasach tylko krążownikami lekkimi (zresztą chyba tylko dwoma) niszczycielami i okrętami podwodnymi, których w grze nie ma, więc twórcy nie mają tu zbyt wielkiego pola do popisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować