Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

World of Warships

306 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2015 o 12:44, scott napisał:

> Powiedzcie mi co ciekawego tu widzicie :)


Błyskawice


Ano :)
Próbowałem z gościa wyciągnąć co nieco, ale nic nie powiedział. Okrętu jeszcze nie ma w sklepie, dopiero jest w testach. Na papierze wygląda świetnie, taki Gremyaszczy na koksie i tier wyżej, dobre działa, dobre torpedy, aż 6 armat. Ja prawdopodobnie kupię, kurde, nie idzie nie kupić... generalnie ekscytuję się Błyskawicą chyba bardziej niż powinienem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 100 % w listopadzie a dzień pojawienia się naszej Błyskotki jest w spekulacjach :)
zapowiada się naprawdę fajny niszczyciel VI tieru bo takowego jednak brak (oczywiście Gremiaszczyj jest the best)
grałem w bitwie przeciwko 2 testerom pływających na Błyskawicy i chyba strzelanie z jej dział przypomina Farraguta :( dość duża parabola bo obaj ostrzeliwali się z max odległości ale jak nie zagra człowiek to się nie przekona.
Jedyna rzecz która mnie dopadła to chyba za duży sentyment do polskich okrętów :) głupio było strzelać do naszej Błyskotki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2015 o 11:16, Wszystkozajete napisał:

A co to za pstrokate dziwadło? :D


Dobra już się dowiedziałem, że to okręt premium dostępny z okazji Halloween, ale z tego co widzę można także ustawić sobie taki kamuflaż na normalnym okręcie za 30 dublonów. Mi to nie potrzebne ale jak ktoś chce się wyróżnić to ma okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony gry: "Miejcie oczy szeroko otwarte i zachowajcie czujność w grze od 28 października do 1 listopada w godzinach 19:00–21:00 – możecie napotkać potwory z głębin oceanu i zdobyć coś cennego!"
Ktoś wie o co dokładnie chodzi?

Btw. Dzisiejsza dobra bitwa (>100k dmg) na Mutsukim - a tym okrętem nie gra się łatwo, więc takie wyniki warto dokumentować ;)

20151030182204953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok udało mi się trafić na bitwę z tym specjalnym okrętem, niestety mimo że było blisko wygranej (zostało nas 6 na ich 2), to głupi DD przez nikogo nie wykryty scapował point i po zabawie... Szkoda, bo za zwycięstwo w tych bitwach mają być jakieś nagrody potem. Ehh wkurzyłem się teraz na poważnie ;)

20151030210512421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 12:27, Wszystkozajete napisał:

Żyje tu jeszcze ktoś?
Pobieram właśnie nowy patch, który waży aż 2,5 GB i choć jeszcze muszę trochę poczekać
na przetestowanie, to już widać, że zmian będzie sporo :)
https://www.youtube.com/watch?v=8PnILRTjqyU


Już grałem po aktualizacji - na pierwszej mapie (Two Brothers), w którą zagrałem zaszły naprawdę spore zmiany, wg mnie na lepsze :D Bitwa szybko przeszła w bliższą wymianę ognia, co akurat mi bardzo pasowało (Cleveland woli bliższe dystanse). Nieco zostało zmienione menu, coś pokombinowali też z poziomami graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym to wznowiłem ostatnimi czasy grę amerykańskimi krążownikami. Zakupiłem Phoenixa i początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony (bo tylko 3 działa na każdej burcie), ale po ulepszeniu kadłuba i zamontowaniu 5 dział zmieniłem swoją ocenę o 180 stopni i teraz uważam wręcz, że ten okręt jest OP w swoim przedziale tierowym. Walcząc nim szybko wyrównałem swój rekord zatopień, a później ustanowiłem nowy, posyłając na dno połowę drużyny przeciwnej :D
Teraz wiem czemu grasz głównie krążownikami US Navy, muszę sprawdzić Omahę czy jest równie dobra ;)

20151106190835312

20151106190845171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phoenix jest dobry, ale Kuma jeszcze lepsza :D Patrzyłem na dokładne statystyki z gry każdym z okrętów i Kuma bije prawie wszystkie na głowę (najbliżej jest Omaha) :D
Narzekałem trochę na Clevelanda, ale okazuje się, że Pensacola jest jeszcze gorsza :D Być moze zmienię zdanie po zakupie ulepszeń :)
Jak zarobię trochę kasy, to przechodzę z Kumy na Furotakę, ciekawe czy będzie tak dobra jak Omaha ;)

PS. Gratuluję bitew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 19:28, pawbuk napisał:

Phoenix jest dobry, ale Kuma jeszcze lepsza :D Patrzyłem na dokładne statystyki z gry
każdym z okrętów i Kuma bije prawie wszystkie na głowę (najbliżej jest Omaha) :D


Grałem Kumą już wcześniej i jakiś spektakularnych wyników na niej nie osiągałem, jak dla mnie Phoenix lepszy :)

Dnia 06.11.2015 o 19:28, pawbuk napisał:

Narzekałem trochę na Clevelanda, ale okazuje się, że Pensacola jest jeszcze gorsza :D
Być moze zmienię zdanie po zakupie ulepszeń :)


Właśnie większość okrętów w stanie "surowym" jest ciężka do gry, po zamontowaniu ulepszeń gra się znacznie przyjemniej.

Dnia 06.11.2015 o 19:28, pawbuk napisał:

Jak zarobię trochę kasy, to przechodzę z Kumy na Furotakę, ciekawe czy będzie tak dobra
jak Omaha ;)


Ja właśnie teraz w linii japońskich CA mam Furutakę i według mnie niestety jest to mocno średni okręt. To raczej taki krążownik ciężki (podczas gdy Omaha czy Kuma to krążowniki lekkie - tak na oko określam), a więc mniej zwrotny, za to trochę lepiej opancerzony i o większym kalibrze dział, które niestety przeładowują się coś ok. 20 sekund i to jest dla mnie jego największa wada.

Dnia 06.11.2015 o 19:28, pawbuk napisał:

PS. Gratuluję bitew ;)


Podziękował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 20:03, Wszystkozajete napisał:

Grałem Kumą już wcześniej i jakiś spektakularnych wyników na niej nie osiągałem, jak
dla mnie Phoenix lepszy :)


Kuma jest genialna :D Średnio niszczę nią 1,83 okrętu na bitwę (Phoenixem 1,13) i wygrałem 83% bitew (Phoenixem 42%). Kumą zadawałem też średnio ponad 18 tys. obrażeń na bitwę więcej :D Zanim zacząlem grać Kumą uważałem Phoenixa za świetny okręt ;)

Dnia 06.11.2015 o 20:03, Wszystkozajete napisał:

Właśnie większość okrętów w stanie "surowym" jest ciężka do gry, po zamontowaniu ulepszeń
gra się znacznie przyjemniej.


Obawiam się, że Pensacoli może nawet to nie uratować - słyszałem, że to bardzo słaby okręt :D I na razie się to niestety potwierdza ;(

Dnia 06.11.2015 o 20:03, Wszystkozajete napisał:

Ja właśnie teraz w linii japońskich CA mam Furutakę i według mnie niestety jest to mocno
średni okręt. To raczej taki krążownik ciężki (podczas gdy Omaha czy Kuma to krążowniki
lekkie - tak na oko określam), a więc mniej zwrotny, za to trochę lepiej opancerzony
i o większym kalibrze dział, które niestety przeładowują się coś ok. 20 sekund i to jest
dla mnie jego największa wada.


Rozegrałem Furotaką jak na razie jedną bitwę i rzeczywiśćie jest to okręt w sumie podobny do Pensacoli - nie do końca mi się to podoba :D Wolę lżejsze krążowniki, ale cóż, trzeba będzie nauczyć sie ciężkimi grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować